Uzm. Dr. Oğuzhan Durmaz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - Bursa
5.0

Akut Böbrek İltihabı, Akut Periton Diyalizi, Akut Romatizmal Ateş

5.0

“Gözü kapalı gidebileceğiniz samimi içten ilgili bir doktor..ne desem az kalır..gebelikte oğlumda böb...” Devamı

Uzm. Dr. Oğuzhan Durmaz

Uzm. Dr. Oğuzhan DURMAZ, 7 Mart 1974 tarihinde Fethiye'de doğmuştur. 1991 yılında lisans öncesi eğitimini Fethiye Lisesi'nde dönem birincisi olarak bitirmiştir. Aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1997-1998 yılları arasında Burdur Altınyayla Sağlık Ocağı’nda görev yapmıştır. 1998-2004 yılları arasında ise Uludağ Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisas eğitimini tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

2004-2005 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığı Anabilim Dalın'da Uzman Başasistanlık görevinde bulunmuştur. 2005-2010 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Nefrolojisi Bilim Dalı'nda yan dal eğitimini tamamlamıştır. 2010-2012 yılları arasında 2 yıl süreyle İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ve 2012-2014 yılları arasında Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi'nde Çocuk Nefrolojisi Uzmanı olarak görev yapmıştır.

İyi derecede İngilizce bilmekte olan Uzm. Dr. Oğuzhan DURMAZ, The European Societ ForPaediatric Nephrology, Milli Pediatri Derneği, Bursa Nefroloji Derneği, Türk Tabipler Birliği Bursa Tabip Odası ve Bursa Böbrek Hastaları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gibi mesleki derneklere üyedir.

Uzm. Dr. Oğuzhan DURMAZ Muayenehanesi
Bağlarbaşı Mah. 1. Sedir Sk. No: 1-5/3 Evke Mediloft 2 Plaza D: 3 Osmangazi/Bursa
Hizmetler
Abdominal ultrasonografi Apgar skoru Büyüme takibi Çocuk beslenme bozuklukları Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi Devamı

Hakkında

Uzm. Dr. Oğuzhan DURMAZ, 7 Mart 1974 tarihinde Fethiye'de doğmuştur. 1991 yılında lisans öncesi eğitimini Fethiye Lisesi'nde dönem birincisi olarak bitirmiştir. Aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1997-1998 yılları arasında Burdur Altınyayla Sağlık Ocağı’nda görev yapmıştır. 1998-2004 yılları arasında ise Uludağ Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisas eğitimini tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1997
Deneyim: 26 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Ödüller

Bursa Pediatri Günleri

Tüm Ödüller

Ekibim

Bergen Gezer

İlgi Alanları

Akut Böbrek İltihabı Akut Periton Diyalizi Akut Romatizmal Ateş Alport Sendromu Alt Solunum Yolu Enfeksiyonu Devamı

Hobiler

Seyahat Uzun Yol Gezileri Basketbol Devamı

Deneyimler

DR.OĞUZHAN DURMAZ MUAYENESİ (2014 - Devam ediyor)
DR.OĞUZHAN DURMAZ MUAYENESİ (2014 - Devam ediyor)
BURSA DÖRTÇELİK ÇOCUK HASTANESİNDE ÇOCUK NEFROLOJİSİ UZMANI (2012 - 2014)
BURSA DÖRTÇELİK ÇOCUK HASTANESİNDE ÇOCUK NEFROLOJİSİ UZMANI (2012 - 2014)
İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE ÇOCUK NEFROLOJİSİ UZMANI (2010 - 2012)
İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE ÇOCUK NEFROLOJİSİ UZMANI (2010 - 2012)
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK NEFROLOJİSİ BİLİM DALINDA YAN DAL EĞİTİMİMİ (2005 - 2010)
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK NEFROLOJİSİ BİLİM DALINDA YAN DAL EĞİTİMİMİ (2005 - 2010)
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALINDA UZMAN BAŞASİSTANLIK (2004 - 2005)
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALINDA UZMAN BAŞASİSTANLIK (2004 - 2005)
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI (1998 - 2004)
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI (1998 - 2004)
BURDUR ALTINYAYLA SAĞLIK OCAĞI (1997 - 1998)
BURDUR ALTINYAYLA SAĞLIK OCAĞI (1997 - 1998)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FK
Fil*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Uzm. Dr. Oğuzhan DURMAZ Muayenehanesi

Gözü kapalı gidebileceğiniz samimi içten ilgili bir doktor..ne desem az kalır..gebelikte oğlumda böbrek genişlemesi tanısı konmuştu..doğumdan sonra da ilk aylarda devam etti..kendisini yapılan güzel yorumlar sayesinde buldum o yüzden ben de yorum yazmak istedim..kendisi bir öğretmen gibi herseyi sıfırdan anlattı açıkladı bize kafamızda en ufak bir soru işareti dahi kalmadı..daha önce bulunduğumuz şehirde ultrason yaptırmıştık ama o kadar yüzeysek yapmışlarki hiç bir detayı yoktu..Oğuzhan bey sağolsun ayrıntılı bir sekilde inceletti..sonuç olarak korkulacak birsey olmadığını ve kendiliğinden geriyecek bir böbrek büyümesi olduğunu öğremdik..iyiki gitmişiz yoksa hem biz hem bebeğimiz boşuna yıpranacaktık..umarım bu yorumum sizin için de faydalı olur ve doktorumuzu keşfedebilirsiniz..kendisine sonsuz şükranlarımı sunuyorum..ayrıca sekreteri de çok kibar ve ilgili bu da çok önemli benim için..Doktorumuz kendi şahsi telefon numarasını da verdi kaç doktor bunu yapar ki..

ft
Fat*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

3 buçuk aylık yeğenime böbrek genişlemesi teşhisi konmuştu. Bulunduğum şehirde çocuk nefroloji uzmanı yoktu. Coronadan dolayı da şehir dışı riskliydi. Umutsuzca netten bir kaç uzmana yazmıştım. Oğuzhan Hocamdan öyle bir dönüş oldu ki anlatamam. Tüm tetkiklerimizi ve hatta benim eksik gönderdiğim sonuçları isteyip bu süreçte inceledi ve kendi hastasıymışız gibi detaylı bir şekilde anlattı... Keşke benim bulunduğum ilde olşaydı. İşini severek yapan bir doktor.

MI
Meh*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Oglumuzda idrarda kanama ve dokuntu olunca panik halinde oguzhan beye gittik. Oguzhan bey HSP (vaskulit) tanisi koydu. ilk animizdan itibaren hep yanimizdaydi..gece gunduz heran ulasilabilir olmasi heranimizda destegi ve ilgisiyle bu zorlu sureci atlatmamizda payi buyuk oldu. Oglumuzun doktor abisi oldu ve suprizleriyle oglumuzun doktor korkusunu yenmesinde rolu buyuktur. Iyiki tanimisiz iyiki boyle ilgili sevecen bir doktorumuz olmus kendileri. Hersey icin cok ama cok tesekkurler.

OS
Oyk*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Oguzhan beye kizimizda anne karninda bobrek genislemesi saptanmasi uzerine dogumdan sonra basvurduk..Iyikide oguzhan bey doktorumuz olmus .. Tum korkularimizi suphelerimizi ve acabalarimizi ilk karsilastigimiz andan itibaren giderdi. 45 dk uzun uzun bize bu olayin nedenlerini neler olabilecegini anlatti. Inanin bir doktordan otesi oldu bizim icin. Her panik animuzda acabalarimizda bir telefon kadar yakindi..Ilgisi guleryuzu ve herdaim ulasilabilir olmasiyla kesinlikle oneririz

EI
Eli*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Oguzhan beyle 15 gun once oglumuzun idrarinda kan gelmesi nedeni ile tanistik. Ilk karsilasmamizdan itibaren hem bize destegi hemde en ince ayrintisina kadar bilgilendirme yapip aydinlatmasiyla hep yanimizda oldu. Ozellikle heran ulasilabilir olmasi sabri ilgisi ve bilgisi ile kesinlikle herkese tavsiye ederiz

NT
Naz*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İYE idrar kaçağı sorunumuzu ortadan kaldıran, çok ilgili her detayı sıkılmadan anlatan ve her zaman ulaşılabilir bir insan canlısıdır kendisi iyiki kendisini tanıdık tespit ve tedavileri sonucunda şuan çok keyifli ve sağlıklıyız... Allah Yolunuzu Her Daim açık etsin Şans ve Uğur sizinle olsun Oğuzhan Bey Belinay'dan da selamlar var.

HD
Han*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Her şey için teşekkürler. Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile kendisine başvurduk. İyiki tanımışım iyilik varsınız..

ÖK
Özg*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Oğuzhan Bey gibi işini severek yapan insanlara çok imreniyorum.Kendisi daha dün Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş genç bir doktor gibi heyecan ve şevkle işini yapıyor.Çocukları da çok seviyor. Bizim ülkemizde böyle doktorlar görmek çok nadir rastlanan bir durum.Çocuğunuzu rahatlıkla O'na emanet edebilirsiniz.Kendisine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

SK
Sin*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzun zamandır kızımın takibini yapıyor görevinde çok başarılı ve bizi ailece çok rahatlatıyor Kızım şu an 2.5 yaşında kontrollere gelmek için can atıyor cünki oyuncak,balon,çikolata var birde güler yüzlü sekreter ablası Teşekkür ederiz sayın Oğuzhan bey

ÖŞ
Özl*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Biz Oğuzhan Bey ile henüz 4 aylıkken tanıştık. O Dönemdeki endişelerimizi öyle güzel giderdi ki, ilk görüşmede güvenimizi fazlasıyla kazandı. Doktordan öte ailemizden biri gibi, bebeğimizi öptü, kokladı, sevdi. Şu an 15 aylık olduk ve Oğuzhan bey sayesinde her şey çok güzel gidiyor. Uyguladığı tedavi 7/24 ulaşılabiliyor olması her ailenin en çok tercih ettiği şeydir şüphesiz ki kendisine çok teşekkür ediyoruz, iyi ki var..

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Oğuzhan Durmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Oğuzhan Durmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Oğuzhan Durmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Oğuzhan Durmaz Uzm. Dr. Oğuzhan DURMAZ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Oğuzhan Durmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Oğuzhan Durmaz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi uzmanıdır. Akut Böbrek İltihabı, Akut Periton Diyalizi, Akut Romatizmal Ateş alanlarında hizmet veriyor ve Abdominal ultrasonografi, Apgar skoru, Büyüme takibi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube