Uzm. Dr. Nüket İşiten, İstanbul, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Uzm. Dr. Nüket İşiten

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İstanbul

İnternet Bağımlılığı, Motivasyon Eksikliği, Bulimia Nervoza

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Saray Mah. Siteyolu Sok. No: 27  Ümraniye, İstanbul
Np İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Nüket İşiten Hakkında

Nüket İşiten Kimdir?

Uzm. Dr. Nüket İşiten, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi alanlarında faaliyet göstermektedir. Nüket İşiten, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nüket İşiten tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nüket İşiten kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N İşiten ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nüket İşiten için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N İşiten şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nüket İşiten nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Nüket İşiten Np İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nüket İşiten hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Nüket İşiten Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır. Bender gestalt motor algı testi, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Psikoterapi, Otizm değerlendirme ölçeği alanlarında hizmet veriyor ve İnternet Bağımlılığı, Motivasyon Eksikliği, Bulimia Nervoza, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, Stres hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Nüket İşiten için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nüket İşiten muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nüket İşiten hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N İşiten ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nüket İşiten hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N İşiten hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.