Uzm. Dr. Nihan Gökçe, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Nihan Gökçe

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Enfeksiyonlar, Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendir

Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

emin..dağ

Nihan hanımla dün gece kızımın hastalığı sebebi ile tanıştık, kendisi çok güler yüzlü, oldukça pozitif ve işini çok severek yapıyor bence bir çocuk doktorunda olması gereken çok önemli özellikler. İlgi alaka ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. İşinin ehli bir doktor olduğu ilk görüşte anlaşılıyor i. 10-03-2020

m..ıkaya

Önerilr ilgi alaka çok önemli nihan hanım işin ehli teşekkürler 11-03-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nihan Gökçe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nihan Gökçe kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Gökçe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nihan Gökçe için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Gökçe şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nihan Gökçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Nihan Gökçe bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nihan Gökçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Nihan Gökçe Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Aşı takvimi, Çocuklarda egzema, Çocuklarda astım, Çocukta gelişimi izleme, Çocuk beslenme bozuklukları izleme alanlarında hizmet veriyor ve Enfeksiyonlar, Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Bebeklik Çağı Aşıları, Solunum Yolu Enfeksiyonu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Nihan Gökçe için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nihan Gökçe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nihan Gökçe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Gökçe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nihan Gökçe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Gökçe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.