Uzm. Dr. Murat Küçüktaş

Dermatoloji - Bursa
5.0

Sivilceler, PRP saç mezoterapisi, Psoriasis Vulgaris

5.0

“Murat Küçüktaş ile 2018 yılında tanıştım, genetik saç dökülmesi problemim vardı ve başarılı bir oper...” Devamı

Uzm. Dr. Murat Küçüktaş

Uzm. Dr. Murat KÜÇÜKTAŞ, 1980 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını yine aynı fakültenin Dermatoloji Anabilim Dalı'nda yapmış ve Dermatoloji Uzmanı olmuştur. 

2010-2011 yılları arasında Merzifon Asker Hastanesi'nde, 2011-2013 yılları arasında Nevşehir Devlet Hastanesi ve 2013 yılında Bursa Özel Doruk Hastanesi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Murat KÜÇÜKTAŞ, mesleki çalışmalarına Bursa - Nilüfer'de bulunan özel kliniğinde devam etmektedir. 

Uzm. Dr. Murat KÜÇÜKTAŞ, Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği, Türk Dermatoloji Derneği, İstanbul Tabip Odası ve Türk Tabipler Birliği üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Uzm. Dr. Murat KÜÇÜKTAŞ Kliniği
Evke Mediloft 2 Bağlarbaşı Mah. 1. Sedir Sok. No: 15 D/9 FSM Kavşağı Osmangazi/Bursa
Hizmetler
Akıllı dolgu Akne izleri Batık tırnak tedavisi Botoks - dolgu Leke tedavisi Devamı

İlgi Alanları

Sivilceler PRP saç mezoterapisi Psoriasis Vulgaris Psöriazis Saç Hastalıkları Devamı

Deneyimler

Bursa Özel Doruk Hastanesi (2016 - 2014)
Dr. Murat Küçüktaş Muayanesi (2015 - Devam ediyor)
Ankara Etimesgut Asker Hastanesi (2014 - 2012)
Nevşehir Devlet Hastanesi (2012 - 2010)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Yaş*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Murat Küçüktaş ile 2018 yılında tanıştım, genetik saç dökülmesi problemim vardı ve başarılı bir operasyon ile bu sıkıntımdan kurtuldum vakit buldukça gittiğim kontrollerim dahil her aşamasında güler yüzle ve ilgi ile karşılandığımı belirtmek isterim. Şu anda 8. aydayım ve herşey yolunda gidiyor. Murat bey ve ekibine teşekkürü bir borç bilirim.

RE
Rav*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ensemde,Saç Kökümde Beyaz Bir Yara Var Orayı Kaşıyınca Su çıkıyor ve çok kaşınıyor.Annem Biyere Sıçrayabilir Diyor Korkuyorum.Sizce Geçmesi için neler yapmalıyım

MO
Mus*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Genetik bir saç dökülmem var bu durum psikolojimi çok bozdu hayattan kopardı çocuklarımla bile vakit geçirmekten cekiniyordum cok araştırma yaptım vede bir doktor tanıdığımin tavsiyesiyle Murat Küçüktaş la görüştüm ilk görüşmede çok sıcak bir ortam vardı ilk gördüğüm biri gibi değil de yıllardır arkadaş gibi davrandı su anda saç ekiminin üstünden 10 gün geçti çok çok çok memnunum çocuklarimla çekinmeden her yere gidebiliyorum en güzeli de bu klinik ortamıda sizi rahatiyor saç ekimi düşünen varsa kesinlikle Murat Küçüktaş i tavsiye ediyorum (Mustafa oruç)

DY
Dur*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Geçen yıl haziran ayında yaptırdığım saç ekiminden gayet memnunun . Murat Hocamı herkese ama herkese şiddetle tavsiye ediyorum :)

AS
Ays*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Murat beye öncelikle sonsuz teşekkürlerimi sunarım saç ekiminde çok başarılı güven verici bir doktor sıcakkanlı sanki ailemden biri gibi saç konusunda bana özgüvenimi yeniden kazandırdı. Murat bey sayesinde saçlarım daha iyi olacak. Saç sorunumu olan herkese hiç düşünmeden gitmelerini tavsiye ederim kendisi ve ekibi harika insanlar. Her şey için tekrar teşekkür ederim.

İG
İsm*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Öncelikle şunu söyliyeyim yaptığı işten doktorluğundan çok mükemmel bi insan ve biz 18 temmuz 2016 yılında abime saç ektirdik ve hiç inanmıyodum çıkacağına ve şuan samimiyetimle söylüyorum 6 ay oldu saçları mükemmel sayenizde doktor murat küçüktaş teşekkür etmek az bile kalır

it
Ism*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Yaklaşık 1 ay önce saç ekimi yaptırdım.Murat Bey ve ekibi sayesinde saç ekimi işlemi beklediğimden daha rahat geçti diyebilirim.Murat Bey hastaları ile sürekli iletişim halinde bulunan yardımsever bir doktor.Saç ekimi yaptıracak kişilere Murat Bey'i tavsiye ederim.

Mus*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

bende saç ekimi yaptırdım.Saç kıran hastalığımdan dolayı tetkiklerim filan biraz uzun sürdü ama deneyerek ve inceleyerek saç elimi yaptırdım.Şu an çok memnunum. Şiddetle tavsiye ederim Murat Hocamı...

EE
Emr*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Murat hoca dalında uzman çok başarılı ve çok şeffaf bir insan benim saç ekim sürecim gayet başarılı geçti şu an 22. Gün olması gerektiği gibi herşey bence herkesin tek bir adresi olmalı oda Murat Küçüktaş kliniği : )

MT
Mus*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

22.02.2016 tarihinde saç ekimi yaptırdım ve gayet memnunum. İyi bir doktor, tecrübeli bir ekip, özveri ve hijyen arıyorsanız bir görüşün derim. Murat hocam ve ekibine her şey için teşekkürler. M.TÜRKER

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Murat Küçüktaş ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Murat Küçüktaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Murat Küçüktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Murat Küçüktaş Uzm. Dr. Murat KÜÇÜKTAŞ Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Murat Küçüktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Murat Küçüktaş Dermatoloji uzmanıdır. Sivilceler, PRP saç mezoterapisi, Psoriasis Vulgaris alanlarında hizmet veriyor ve Akıllı dolgu, Akne izleri, Batık tırnak tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube