Uzm. Dr. Meral SÖZEN

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Ankara
5.0

Mide Ağrısı, Endoskopik Mide Balonu, Mide Hastalıkları

5.0

“Şeker hocam, canım hocam.. Bir başka hocamızın tavsiyesi ile tanıştığımız saygıdeğer Meral hocamız, ...” Devamı

Uzm. Dr. Meral SÖZEN

Uzm. Dr. Meral SÖZEN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2005 - 2010 yılları arasında Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Ayrıca 2010 yılında Turgut Özal Üniversitesi'nde Gastroenteroloji bilim dalı'nda yan dal ihtisas eğitimi bulunmaktadır. 

Uzm. Dr. Meral SÖZEN, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Uzm.Dr Meral SÖZEN Muayenehanesi
Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Tower Kat:3 No:17 Çukurambar Çankaya/Ankara
Hizmetler
Hastaya göre ilaç seçimi Özofajial ph metri Kolon kanseri görüntüleme Oksimetre Üre nefes testi Devamı

Hakkında

Uzm. Dr. Meral SÖZEN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2005 - 2010 yılları arasında Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Ayrıca 2010 yılında Turgut Özal Üniversitesi'nde Gastroenteroloji bilim dalı'nda yan dal ihtisas eğitimi bulunmaktadır. 

Uzm. Dr. Meral SÖZEN, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.2005
Deneyim: 18 Yıl

İlgi Alanları

Mide Ağrısı Endoskopik Mide Balonu Mide Hastalıkları Mide Botoksu Zayıflatıcı Mide Balonu Devamı

Deneyimler

Etimesgut Asker Hastanesi (2015 - 2015)
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2015 - 2017)
Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi (2014 - 2015)
Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi Hastanesi (2011 - 2014)
Düzce Atatürk Devlet Hastanesı (2010 - 2011)
Ankara Atatürk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2005 - 2010)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GT
Giz*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Şeker hocam, canım hocam.. Bir başka hocamızın tavsiyesi ile tanıştığımız saygıdeğer Meral hocamız, hastayı hastalığı hakkında bilgilendirirken uzun uzun anlatır ve bıkmadan tüm soruları cevaplar.. İnceliği, kibarlığı, hastayı anlaması, motive etmesi ve merhametliliği ile gerçekten düşünmeden gidebileceğiniz bir adrestir. Ayrıca, şikayetlerin peşini bırakmayıp, hasta fiziksel ve bunun yansıması olarak psikolojik anlamda da düzelene kadar sizinle beraberdir.. İletişim kurmak istediğiniz anda mutlaka geri dönüş yapar. Sevecenliği, güler yüzü be mesleki başarısı ile hastalarının memnun kalmaması imkansız. Saygı ve sevgilerimizle değerli hocam..

GT
Giz*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Şeker hocam, canım hocam.. Bir başka hocamızın tavsiyesi ile tanıştığımız saygıdeğer Meral hocamız, hastayı hastalığı hakkında bilgilendirirken uzun uzun anlatır ve bıkmadan tüm soruları cevaplar.. İnceliği, kibarlığı, hastayı anlaması, motive etmesi ve merhametliliği ile gerçekten düşünmeden gidebileceğiniz bir adrestir. Ayrıca, şikayetlerin peşini bırakmayıp, hasta fiziksel ve bunun yansıması olarak psikolojik anlamda da düzelene kadar sizinle beraberdir.. İletişim kurmak istediğiniz anda mutlaka geri dönüş yapar. Sevecenliği, güler yüzü ve mesleki başarısı ile hastalarınının memnun kalmaması imkansız. Saygı ve sevgilerimizle değerli hocam..

ck
Cer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

hocama dün muayene oldum önceki sonuçlarımı götürdüm öncelikle sonuçlarımı tek tek inceleyererek notlarını aldı tam saatinde muayene odasındaydım tedavi şeklimi belirledi ilerleme göremezse tekrar endoskopi yapılması gerektigini söyledi naif,sizi dinleyen,merak ettiklerinizi cevaplayan bir doktor genelde hep doktor ararken prof aranır aramayın çünkü hocamın çok bilgili oldugu belli inşallah beni iyileştirecek

AS
Ayş*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yıllardır süren mide sıkıntılarımdan sonra bir çok doktor ile iletişime geçtim ancak olumsuz aldığım sonuçlar sonrası yeme bozukluğu ile başlayan kilo alma serüvenimde mide balonu uygulaması yaptırıp daha fazla kilo aldım işlemin yanlış olması verilmesi gereken net yeme alışkanlığımın anlatılmamış ve takip edilmemiş olması psikolojik açıdan çok yıprattı ta ki Dr. Meral sözen ile tanışana dek güler yüzlü sıcak samimi yaklaşımı ile öncelikle endoskopi sonrası gerekli tedavi ile yeme alışkanlığımı sağlamam için yapılan testler psikolog ve diyetisyen gibi takip ve tedaviye yanıt süresini benimle sıkılmadan ben bittim dediğimde hayır diyerek motive eden dünya tatlısı doktorum. Kilo konusuna gelince 110 kg'dan 99 kg ya inmeyi başardım. İyi ki dediğim nadir insanlar arasında ''artık benimde yeni bir hayat başlangıç var'' çok teşekkür ederim dünya tatlısı doktorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Size ulaşmak sizi seçmek ayrıcalığını yaşadığım için çok mutluyu. Güven güler yüzlü ilgi bilgi beceri = Dr Meral Sözen

NB
Nes*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Meral hanımdan çok memmnuz. Annem için kolonoskopi endoskopi işlemi yapıldı çok güzel ilgilenildi kontrol altındayız şuan . Sıcakkanlı,hastası ile iletişim halinde olan herzaman ulaşabileceğiniz anlayışlı bi doktor.İhtiyaç duyan herkes gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

MA
Mel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Meral hanım sayesinde toparlandım şiddetli mide ağrısı şikayeti ile gittim .Gittiğimde Gülen yüzü ve ilgisinden çok memnun kaldım .Gittiğimde çok ağrım vardı hemen müdahale etti.Endoskobi sonra tehşiş koyuldu ve hemen tedaviye başlandı çok memnun kaldım Meral hanımdan ve kesinlikle tavsiye ediyorum .Emeklerine sağlık Meral hanım beni ayağa kaldırdınız.

FD
Fad*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Artık şikayetlerimin kronik olduğu bir dönemde kendisine gittim. Gastrit şikayetim vardı. Aldığım ilaç tedavisi sonrasında şikayetlerim bitti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İnternetten yorumlarını okuyarak gitmiştim. oldukça olumlu yorumlar vardı. 2 kez gittim şikayetlerim bitti.

BK
Bek*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Meral Hanım'a sonsuz güveniyoruz. Amcamın hastalığını bulup tanısını koydu. 3 aydır kendisine takibe gidiyorum. Amcama kolon kanseri teşhisini koydu hastanın hayata pozitif bakmasını sağlıyor. Psikolojik açıdan da destek oluyor. Sevecen bir doktor bize aileden biri gibi davranıyor. Amcamın ameliyatı süresinde destek olduğu gibi. Hepatit B açısından takibine devam ediyor. Doktora zorla getirdiğimiz amcam bile kızı davranıyor kendisine . Herkese tavsiye ederim.

EM
Ero*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kilomdan dolayı karaciğer yağlanması başlamıştı. Ve buna bağlı aşırı terleme sorunum vardı. Mide balonu taktırmaya karar verdim ve internetten doktor araştırdım. En son Meral Hanım ile görüştüm ve tedavime onunla devam etme kararı aldım. 116 kg ile balon taktırdım. 2. ayda 96 kg'a düştüm. Geceleri rahat uyuyorum. Terlemelerim azaldı. İhtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.

MK
Mus*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2015 yılından beri kontrol altına alamadığım ülseratif kolit hastalığımı Meral Hocam iyileştirdi. İlgisinden, tecrübesinden ve kendisinden çok memnun kaldım. herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

Uzm. Dr. Meral SÖZEN
Uzm. Dr. Meral SÖZEN 21 Haziran 2019
teşekkür ederim nazik yorumunuz için

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Meral SÖZEN ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Meral SÖZEN için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Meral SÖZEN nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Meral SÖZEN Uzm.Dr Meral SÖZEN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Meral SÖZEN hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Meral SÖZEN Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji uzmanıdır. Mide Ağrısı, Endoskopik Mide Balonu, Mide Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Hastaya göre ilaç seçimi, Özofajial ph metri, Kolon kanseri görüntüleme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube