Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu, Ankara, Ortopedi ve Travmatoloji

Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gazi, Silahtar Cd. No:2, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Gazı Mustafa Kemal Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met Oğuz..raz

10.10.2019 tarihinde başarılı diz protez ameliyatımı gerçekleştirerek beni sağlığıma kavuşturan Rüştü hocama çok teşekkür ediyorum. Bu eşsiz güzel kalpli sevecen nazik güleryüzlü çalışkan fedakar mesleğinin hariikası insan.. Sağol varol iyiki varsın sevgi saygı ve minnet duygularıyla sizi kucaklıyorum 07-11-2019

ya..oğ

Annem 13 Kasım 2018 de diz protezi ameliyatı oldu. ameliyatı yapan doktor M. Rüştü MİDİLLİOĞLU idi. ama ameliyattan 6 ay önce annem Özgür beye muayene olmuştu. başka şeyler araya girince ameliyat olamadı. 6 ay sonra 4 doktor daha gezdikten sonra internet dahil kimden duyduysam muhteşem dedikleri özgür beye tekrar gittik. bize kendi de belinden ameliyat olduğu için ameliyat yapamayacağını ama Rüştü beyi önereceğini söyledi ve Rüştü beye de rica etti. o kadar yoğunluğa rağmen güleryüzlü ve ilgili olmayı nasıl başarıyorlar bilmiyorum. üstelik işlerinde çok başarılılar buna rağmen çok da mütevaziler. Sağolsun o da kabul etti. yapamam deyip geçebilirdi ikisi de, bugün git 3 ay sonra gel diyebilirlerdi. o hastane seçmece mi bilmiyorum santralinde ki memurdan doktorlarına kadar herkes son derece yardımsever halden anlayan insanlar. hiç sorun yaşamadan taburcu oldu annem. Allah hepsinden razı olsun. bu idealist insanlar sayesinde bir devlet hastanesi konforlu ve başarılı bir özel hastaneye dönüşmüş. 28-12-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Midillioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Midillioğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Rüştü Midillioğlu ile anlaşmalı?
Mehmet Rüştü Midillioğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu Ankara Gazı Mustafa Kemal Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Midillioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Rüştü Midillioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Midillioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.