Uzm. Dr. Mehmet Portakal

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Konya
5.0

Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları

“Benim aslında bütün hayatımı değiştiren,sağlığımı eski gücümü bana veren Tek Kişi Mehmet hocam,ekibi...” Devamı

Uzm. Dr. Mehmet Portakal

Ermenek’te doğdum. 1992 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uzmanlık eğitimimi ve Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Biyokimya doktoramı tamamladım. Romatizmal Hastalıklar, Osteoporoz (Kemik Erimesi), Fibromiyalji (Kas Romatizması), Antioksidanlar gibi konular üzerine çalışmalarım, yerli ve yabancı basında yayımlanmış makalelerim bulunmaktadır. Kon TV’de haftalık yayınlanan bir sağlık programım devam etmekte; çeşitli dergi, gazete ve internet haber sitelerinde köşe yazılarım yer almaktadır. Hekim olarak; ruh ve beden sağlığının birlikte ele alınması gerektiği düşüncesindeyim. “Dünyayı nasıl görmek istiyorsak, dünyamız da öyle olacaktır.” felsefesiyle hastalarımıza, dolayısıyla topluma ve insanlığa faydalı olabilmek amacındayız.

Uzm. Dr. Mehmet PORTAKAL, kendi kurucusu olduğu Kliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Dr. Mehmet Portakal Özel Muayenehanesi
FERHUNİYE MAH. HASTANE CAD. İKKAT SOK. NO:4/SELÇUKLU ÖZEL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE HASTANESİ Selçuklu/Konya
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Skolyoz Tedavisi Postroloji (duruş bozuklukları tedavisi) Hacamat Tedavisi Osteopatik Kök hücre tedavisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Ermenek’te doğdum. 1992 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uzmanlık eğitimimi ve Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Biyokimya doktoramı tamamladım. Romatizmal Hastalıklar, Osteoporoz (Kemik Erimesi), Fibromiyalji (Kas Romatizması), Antioksidanlar gibi konular üzerine çalışmalarım, yerli ve yabancı basında yayımlanmış makalelerim bulunmaktadır. Kon TV’de haftalık yayınlanan bir sağlık programım devam etmekte; çeşitli dergi, gazete ve internet haber sitelerinde köşe yazılarım yer almaktadır. Hekim olarak; ruh ve beden sağlığının birlikte ele alınması gerektiği düşüncesindeyim. “Dünyayı nasıl görmek istiyorsak, dünyamız da öyle olacaktır.” felsefesiyle hastalarımıza, dolayısıyla topluma ve insanlığa faydalı olabilmek amacındayız. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2022
Deneyim: 1 Yıl

İlgi Alanları

Omurilik Sorunları Yürüme Analizi Yumuşak Doku Romatizmaları Tenovajinitler Fasiitler Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 75

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ŞV
Şir*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Benim aslında bütün hayatımı değiştiren,sağlığımı eski gücümü bana veren Tek Kişi Mehmet hocam,ekibi ile birlikte öyle güzel yol haritası çizdiler ki bana ne kadar teşekkür edersem edeyim haklarını ödeyemem. birçok rahatsızlıklarım var hep bir ümit ile gittim farklı doktorlara ama sonuç alamadım.Sonra tesadüfen hocamın videosunu gördüm acaba beni tedavi edebilir mi düşündüm.sonra aradım elimizden geleni yaparız dedi.gerçekten tekrar bir ümitle tedavi için geldim.İyiki gelmişim Şuan hala kontrolündeyim.En azından Ümidimi kaybetmedim .kendisi ile ekibinin yanında onlardan biriymiş gibi hissediyorum.bana o kadar güzel yaklaşımları var ki sanki hastalık için değilde kahve içmeye gitmiş gibi hissediyorum.İsterseniz hastalıklarımdan bahsedeyim.En başa bela olan Fibromiyalji,Romatoid artrit ,Troitlerimde de sorunlar, boynumda fıtık ,düzleşme ,bacaklarımda venüsküs vb.hastalıklara sahibim.Ama artık çözüm var hocam ve ekibi o kadar güzel ilgileniyorlar ki artık sorun olmaktan çıktı hastalıklarım sahiplenmiyorum.Sadece iyiyim bugün daha iyiyim diyorum.Sizlere umut olmak için buraya yazıyorum.Siz inanarak gelirseniz buraya hocamın ve ekibinin çabaları ile sizlerin de gayreti ile iyileşirsiniz. benim gibi son zamanlarda özellikle fibromiyalji rahatsızlığınız varsa doğru adres Mehmet Portakal hocamız inanın .Ben pişman olmadım,inşallah sizde iyileşerek çok dua edersiniz hocama ve ekibine, Benim söyleyeceklerim bu kadar hayatı yaşamak bizim elimizde sadece kıymetini bilelim ve ona göre yaşayalım. Teşekkür ederim ,UZ.DR MEHMET PORTAKAL VE KOCAMAN AİLESİ

MU
Mer*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kesinlikle ekibi ile beraber mukemmeler

FY
Fat*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hocam sayesinde agrılarım son buldu cok TSK ederim

Nil*** ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

ilk gidişimiz saygıdeğer hocam'ın ilgisi alakası hastasıyla ilgilenmesi güler yüzü samimiyeti ve benim için en önemlisi Her sözünün başı yüce Allah'ın adıyla başlaması bir insan Allah rızasını gözetiyor ise sonuna kadar güvenilir annem adına kendi adıma çok teşekkür ederim Allah razı olsun @Mehmet portakal ve güler yüzlü ekibinden sevgilerimle

Yorum randevu sonrasında eklendi.
YK
Yur*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sağ dizim rahatsız. Dört kere gittim üçünde ozon sonuncusunda PRP tedavisi aldım. İki dizime de uygulandı tedavi. Dizimde yüksek oranda bir rahatlama hissettim. Tedavim yeni bitti, umarım giderek daha iyi bir sonuç alırım. Doktor Bey'e teşekkür eder, hastalarına acil şifalar dilerim.

ÜE
ÜMM*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Dr. Mehmet Portakal beyin polikliniğinde tedavi oldum. Boyun fıtığından ameliyat olduğum halde iki yıl geçmeyen ağrılarım geçti. Şifa Allahtan sebebi başta Mehmet Portakal bey ve ekibi oldu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Ü
Me*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Çok Memnun kaldık. Randevularımızı en uygun şekilde ayarladılar, hatta randevu saatimizi yanlış hatırlatmamız ve bizim yanlış anlamamızdan kaynaklanan aksamaları da telafi ettikleri için ayrıca teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ZG
Zeh*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Size neler söyleyebilirim şu an düşünemiyorum. Ölümden dönmek iki satıra sığar mı bilmiyorum. Sizinle birlikte yeniden hayata tutundum tüm portakal ekibine candan teşekkür ederim. Fransada ve Türkiyede 1 yıl hastalığımın teşhisi için gezip eli boş dönmeyi kimse benim kadar bilemez. Bana koyulan teşhis ve yapılan tedaviden çok memnun kaldığımı yaşadığım sürece tüm portakal ekibine duacı olacağımı samimiyetle söyleyebilirim binlerce teşekkürler.

ÖK
Öme*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Belrahatsızlığımnedeniilepolikliniğinizegeldiğimdegüleryüzlüekibinizdenvetedavimbitimindekirahatsızlığımın%95Tedaviedilerekayrılmambeniçokmemnunetti.Başarısınındevamınıdilerim.Saygıvesevgilerimle.

GI
Gül*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktor mehmet portakal bey'i bir yakın aile dostumuzun tavsiyesi ve kendisinin bilgi ve tecrübelerine güven duyduğumuz için geldik. Kendisinin ve ekibinin gayreti, ilgisi, ekip ruhu ve çalışması gayet güzel ve başarılı. Anneciğimin FTR seanslarında bunu gösterdiler. Bazen tek, tük aksaklıklar oldu fakat tolere edildi yoğunlukta normal karşılamak gerekir düşüncesindeyim. Ben anneciğim ve ailem doktor beyin nazik, ilgili, insancık, mütevazi, güzel yürekli gayreti ve ihsanlığı için kendisine çok çok teşekkür ediyorum.. Her zaman kendilerini ziyaret edeceğiz, kalbimizdeler. Doktor Mehmet Portakal Bey ve ekibine teşekkürler, iyi ki varsınız. Sevgiler.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Portakal ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Mehmet Portakal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Mehmet Portakal için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Mehmet Portakal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333875

Uzm. Dr. Mehmet Portakal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Mehmet Portakal Dr. Mehmet Portakal Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Mehmet Portakal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Mehmet Portakal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları alanlarında hizmet veriyor ve Skolyoz Tedavisi, Postroloji (duruş bozuklukları tedavisi), Hacamat Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube