Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal

Kalp Damar Cerrahisi - Ankara

Göğüs Ağrısı, Kalp Hastalıkları, Kalp Ritim Bozukluğu

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Söğütözü Caddesi,2165 Sokak No:6 Söğütözü 06520   Çankaya, Ankara
Medicana Ankara

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Fazıl Tolga soyal Hakkında

Mehmet Fazıl Tolga soyal Kimdir?

Uz. Dr. Mehmet Fazıl Tolga SOYAL, tıp eğitimini 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise S.B. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2004 yılında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Ankara Özel Çankaya Hastanesi, Özel Ulus Hastanesi, Özel Akay Hastanesi, Özel Koru Sincan Hastanesi ve Karabük Özel Medikar Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Uz. Dr. Mehmet Fazıl Tolga SOYAL, mesleki çalışmalarına 2014 yılından beri Medicana International Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göğüs Ağrısı
 • Kalp Hastalıkları
 • Kalp Ritim Bozukluğu
 • Kalp Romatizması
 • Kalp Sıkışması
Tedaviler
 • Periferal vasküler bypass
 • Skleroterapi
 • Yacoub ameliyatı (prosedürü)
 • Yenidoğan kalp ameliyatları
 • Damar cerrahisi ameliyatları

Mehmet Fazıl Tolga soyal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Fazıl Tolga soyal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Fazıl Tolga soyal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal Medicana Ankara bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Periferal vasküler bypass, Skleroterapi, Yacoub ameliyatı (prosedürü), Yenidoğan kalp ameliyatları, Damar cerrahisi ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Ağrısı, Kalp Hastalıkları, Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Romatizması, Kalp Sıkışması hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Fazıl Tolga soyal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Fazıl Tolga soyal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Fazıl Tolga soyal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.