Uzm. Dr. Kadir Göde

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Trabzon
5.0

Fitoterapi, Ağrı ve enjeksiyon uygulamaları, Spor Sakatlanmaları Ve Sporcu Hastalıkları

5.0

“Ben hic olmadigim kadar iyiyim Allahima cok sukur. Cok sagolun, Kasım ayina agrisiz sizisiz girmek, ...” Devamı

Uzm. Dr. Kadir Göde

Yrd. Doç. Dr. Kadir GÖDE, 1983 yılında Niksar'da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2008 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru ünvanı almıştır. İhtisasını ise Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladıktan sonra Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur. 

2017 yılında İstinye Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nda yardımcı doçent olarak akademik kadroda yer almıştır. Yrd. Doç. Dr. Kadir GÖDE, şu an Trabzon Akçaabat'da bulunan Medicalpark Trabzon Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Medical Park
Yıldızlı Beldesi, Merkez Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Caddesi, No:46, Akçaabat, Trabzon Akçaabat/Trabzon
Hizmetler
Nöroproloterapi Hacamat tedavisi Kupa terapi Fitoterapi Kupa ve sülük uygulaması Devamı

Hakkında

Yrd. Doç. Dr. Kadir GÖDE, 1983 yılında Niksar'da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2008 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru ünvanı almıştır. İhtisasını ise Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladıktan sonra Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2023
Deneyim: 1 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Fitoterapi Ağrı ve enjeksiyon uygulamaları Spor Sakatlanmaları Ve Sporcu Hastalıkları Osteoporoz Kemik Yoğunluğu Ölçümü(Kemik Taraması) Devamı

Deneyimler

Medical Park (2023 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
KA
Kam*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ben hic olmadigim kadar iyiyim Allahima cok sukur. Cok sagolun, Kasım ayina agrisiz sizisiz girmek, ne guzelmis . Hayirki gunler diliyorum Allah'a emanet olun saglucakla kalin🙋‍♀️

HB
Hül*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Annemi götürdüm bir kere Kadir hocaya o kadar candan, o kadar güler yüzlü ki hayran kaldım. Allah razı olsun ondan. Şifa aslında ne kadar kolaymış. Yeter ki hocanın tabiriyle firekanslar tutsun. İyi ki varsınız. Bu bölge için çok kıymetlisiniz.

MA
Müj*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Almanya’dan izine geldiğim süre zarfında arkadaşlarımın tavsiyesi ile ozon Tedavisi almak İçin Kadir hocanın kapısını çaldım. Tedaviyi daha önceleri defalarca almama rağmen ilgisi ve bilgisi ile beni çok şaşırttı. Başka yerlerde işlemi hemşireler yaparken hocamız onca yoğunluğuna rağmen seans boyunca sizle kalmaya çalışıyor. Bir psikolog edasıyla sizle konuşuyor. Bütün dertlerinizi rahatça döküyorsunuz. Rahatlıyorsunuz. Öyleki iznim boyunca koşarak seanslara gittim. Hocam yeter ya bu kadar dese de ikna ettim. Hiç olmadığı kadar rahatım ve mutluyum. İşin ilginci damar yolunu bile kendi çıkartıyor. Bu kadar da mütevazi. Sanki doktor o değil. Bir o kadar da entellektüel bir insan. Tam bir hümanist. Kendini çok iyi yetiştirmiş. Her konuda soru sorabiliyorsunuz. Hiç sıkılmıyor. Her sorunuza alçak gönüllülükle cevap veriyor. Diğer hastalarının da memnuniyetleri, hayır duaları o kadar açık ki, tam bir şifa ortamı. O kadar yoğunlukta artık biz hastalar hocaya yardımcı olmak İçin elimizden geleni yapar olduk. Çok güzel arkadaşlıklar oluştu. Gerçek hekimlik bu işte. Hocam daha da başarılı olacaksın. Bundan kuşkum yok. Seneye görüşmek dileğiyle.

MY
Med*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Malatya’dan doktorumuz için geldim. Bir arkadaşım çok önerdi. Hem arkadaşımı gördüm hem de tedavi oldum. Bel fıtığım için 12 seans ozon tedavisi yaptırmıştım. Ne yazık ki fayda görmemiştim. Doktorum muayene etti ve ozon iğnesi yapacağını söyledi belime. Önce şaşırdım, ozonun İyi gelmediğini tekrar söyledim. O bir de ben yapayım dedi. İkna oldum. İğneyi yaptı ve sonrasında eliyle belime masaj yaptı. 5 dk dinledikten sonra ayağa kalktığımda kuş gibiydim. Allah razı olsun doktorumuzdan. Çok teşekkür ediyorum.

HA
Hül*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ozon tedavisi için gitmiştim sağolsun çok ilgili bi doktor giderken ağrıyan belim dönüüş yolunda hiç ağrımadı 10 gün oldu çok şükür iyiyim Allah razı olsun

Ad
Ays*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Çok iyi bir doktor meslek hayatında çok başarılı olacağını gerçek bir doktor olduğunu belirtmek isterim insana güven veriyor yolunuz açık olsun meslek hayatınızda Allah muvaffakiyet versin çok teşekkür ederim

AA
Adi*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

25 yaşındayım. son 2 ayda 19 doktor gezdim. Yaptırmadığım tahlil tetkik kalmadı. En son psikiyatri, depresyon ilacına başladı. Aslında benim tek şikayetim diz ağrısıydı. İstanbul'da yaşıyorum. İş arkadaşım trabzonlu Yrd.Doç.Dr. Kadir Göde'yi önerdi. Bende hiç düşünmeden uçağa atladım geldim. Beni dinledi, muayene etti bir kaç kan testi istedi. Hatta ben her şeyi yaptırdığımı söyledim. Lakin o kanlar hiç istenmemiş. Sonuçlar çıktı tanım, osteomalzi. yarım saat tüm mekanizmayı anlattı ilaçlarımı yazdı 3 gün içinde toparlayacağımı söyledi. Günü birlik geri döndüm. İlaçlarıma başladım. Doktorun dediği gibi olmadı 2 günün sonunda toparlandım. Aylardır çektiğim ağrılardan kurtuldum. Kuş gibiyim. Allah razı olsun herşey için teşekkürler. iyi olduktan sonra da gittim sırf teşekkür etmek için çümkü sağlıktan öte bir şey yok yaşam kalitesi çok önemli artık ailemle ve iş hayatımda daha mutluyum. İyi ki varsınız Kadir Hocam :))

ÖA
Öze*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

10 yıldır sağ ayak bileğinde ağrım vardı. Devamlı kas gevşetici ve ağrı kesici aldım. İşimi yapamaz oldum. En son MR çekildi. Kıkırdak nakli olmam gerektiği söylendi. Bu konuda da Dr.Kadir beyin işin ehli olduğunu öğrendim. Yanına gittim. Hemen iğnemi yapar diye düşündüm. Lakin uzun uzadıya muayene etti ve sonrasında siyah film istedi. Ben de itiraz ettim, MR var dedim baktınız ya. O da evet dedi bu MR da kıkırdakta hiçbir problem gözükmüyor. O yüzden röntgen istiyorum dedi. Biraz da kızarak röntgene gittim. Sonuç geldi. Aşil tendonunun bağlandığı kemikte kırık var. Bana da gösterdi. Gerçekten çok netti. İnanamadım. Defalarca bu filmi çektirmiştim. Birşey yok diye hep MR istemişlerdi. Kireçleme demişlerdi. Gerçekten çok mutlu oldum. İnsan kırığa sevinir mi, evet sevinir. Yıllardır nedenini bilmediğim bu ağrı psikolojimi bozmuştu. Artık en azından içim rahat ve huzurluyum. Ayrıca şikayetime yönelik CGF denen kök hücre tedavisi planladık. Şu an çok mutluyum. İnşallah tedavi sonrasında tamamen iyileşeceğim.

PE
Per*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bu sene bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım kendisiyle. İyi ki de tanışmışım. Branşının dışında, hastasını psikolojik olarak rahatlatan, 7-24 tlf. Hastasına açık olan, tercih edilen, hastaların tam istediği gibi bir doktor.. Samimi, güler yüzlü olmasını da söylemeden duramam...

Sev*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Gebelik sürecinde şiddetli baş ağrısından dolayı kendisine miracat etmiştik. Gebelikten dolayı ilaç kullanımının kısıtlı olmasına rağmen doğru müdehalelerle ağrımız bayağı azalmıştı. Şimdi 1 aylık bir kızımız oldu. Eskisi kadar olmasada zaman zaman şiddetli baş ağrılarımız oluyor. Bugün 2. seans akupunktur yapılıyor. İnsaşşalh şifa bulacağız. Gebelik sonrası bünyede kendini toparlayacak insallah. Bu süreçte bizden ilgisini güler yüzünü esirgemeyen Dr Kadir Göde beyefendiye en kalbi şükranlarımızı sunuyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kadir Göde ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Kadir Göde için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Kadir Göde nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Kadir Göde Medical Park bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Kadir Göde hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Kadir Göde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Fitoterapi, Ağrı ve enjeksiyon uygulamaları, Spor Sakatlanmaları Ve Sporcu Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Nöroproloterapi, Hacamat tedavisi, Kupa terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube