Uzm. Dr. İrfan Berber

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul
5.0

Genel Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Öksürük, Dahiliye Hastalıklarında Beslenme Desteği

“Hastaneye başka bir hekime gelmiştim fakat tesadüfen İrfan hanımın hastası oldum. Daha önce de farkl...” Devamı

Uzm. Dr. İrfan Berber

Uzm. Dr. İrfan Berber, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1990 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında dereceyle tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1996 - 1999 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Nöroloji Kliniği'nde, nöroloji alanında eğitim almış ve 1999 - 2004 yılları arasında Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Dahiliye Uzmanı olmuştur.

2004 - 2005 Yılları arasında Adatepe Kızılay Tıp Merkezi'nde, 2005 - 2017 yılları arasında Kadıköy/Şifa Sağlık Grubu Ataşehir Hastanesi'nde,Florance Nightingale Sağlık Grubu Ataşehir Hastanesi'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına Özel Medicana Ataşehir Hastanesi'nde devam etmektedir.

Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cad.No 24 Ataşehir/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi Mide - Bağırsak Hastalıkları ve Tedavisi Obezite takibi ve tedavisi Böbrek Hastalıkları Tanı ve Tedavisi Diyabet tedavisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. İrfan Berber, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1990 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında dereceyle tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1996 - 1999 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Nöroloji Kliniği'nde, nöroloji alanında eğitim almış ve 1999 - 2004 yılları arasında Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Dahiliye Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2022
Deneyim: 1 Yıl

İlgi Alanları

Genel Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Öksürük Dahiliye Hastalıklarında Beslenme Desteği Hormon Hastalıkları Kabızlık (Konstipasyon) Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 29 06

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Mur*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Hastaneye başka bir hekime gelmiştim fakat tesadüfen İrfan hanımın hastası oldum. Daha önce de farklı doktorlara gitmiştim, İrfan hanım açık ara en çok ilgilenen, detay veren ve sorunu çözene kadar bu ilgi ve alakasını koruyan bir doktor. Kendisine sonsuz teşekkürler ve başarılar diliyorum.

NY
Nih*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

İrfan Hn, benim ve ailemin mucize doktoru…. Yıllar önce bir tavsiye ile (o zamanlar başka bir hastanedeydi) gitmiştik. Şimdi nerede olursa olsun oraya gideriz, gideceğiz… İyi kiii var 🙏🏻🙏🏻

ST
SUZ*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İyiki İrfan hanımla tanışmışım beni yakından takip ediyor ve ilgileniyor. Kendisine çok güveniyorum ve seviyorum . Keşke her dr onun gibi olsa . Saygılar sevgiler ..

Yorum randevu sonrasında eklendi.
YI
Yak*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Çok iyi bir hekim olduğunu düşünüyorum. Hastayı iyi dinliyor çözümleri gayet iyi teşhisleri tatmin edici, sonuçta bu hastaneye İrfan hn için geliyorum. Derdime deva oluyor.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İrfan Berber ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. İrfan Berber için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. İrfan Berber için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. İrfan Berber ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742906

Uzm. Dr. İrfan Berber nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. İrfan Berber Özel Medicana Ataşehir Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. İrfan Berber hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. İrfan Berber Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanıdır. Genel Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Öksürük, Dahiliye Hastalıklarında Beslenme Desteği alanlarında hizmet veriyor ve Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi, Mide - Bağırsak Hastalıkları ve Tedavisi, Obezite takibi ve tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube