Uzm. Dr. Hicran Özsemir, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Hicran Özsemir

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Mide Hastalıkları, Anemi (kansızlık), Diyabet

Takvim talep et

Adres

Darüşşafaka Mahallesi, Büyükdere Cd No No:40, 34457  Sarıyer, İstanbul
Özel Maslak Acıbadem Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Hicran Özsemir Kimdir?

Uzm. Dr. Hicran ÖZSEMİR, 1972 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2003 - 2009 yılları arasında İzzet Baysal Abant Üniversitesi Düzce Tıp Fakültesi'nde yaparak Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

Taksim Verem Savaş Dispanseri, Sütlüce Sağlık Ocağı, Vakıf Gureba SSK Hastanesi, Düzce Tıp Fakültesi, Reşadiye Devlet Hastanesi, Özel Okmeydanı Hastanesi, Florence Nightinhale Hastanesi, Özel Ethica İncirli Hastanesi'nde hasta kabulü yapan Uzm. Dr. Hicran ÖZSEMİR, mesleki çalışmalarına Özel Maslak Acıbadem Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ABANT IZZET BAYSAL ÜNIVERSITESI

Son Cevapladığı Sorular

 • Öksürük ve boğazımda hırıltı var

  İlgi alanını bulamadım herhangibirini işaretledim. grip sonrasında öksürük ve aşağıdan gelen şey nedeniyle boğazımda hırıltı var. aşağıdan gelen şey nezleysen genizden aşağı gidip tekrar çıkıyormu, yoksa balgammı deniliyor çok meraktayım, farkları nedir. yaşayış pozisyonunda daha çok öksürmüyo... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Hicran Özsemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yararlı bakteri ilaçları

  Hocam ben 30 yaşında bir bayanım.3 yıldır bağırsak düzensizliklerim var hiç ishal olmadım ama bazen kabız bazen de parça parça oluyor bunun için yararli bakteri ilaçlarından kullansam fayda olabilirmi?ayrıca bende kalp çarpıntısı da var hocam ve bunun içinde günde 5o mg beloc içiyoruım ve bağırsakl... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Hicran Özsemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.