Uzm. Dr. Halit Abdullah

Dahiliye - İç Hastalıkları - Antalya
5.0

Akut Eklem Romatizması (Kalp Romatizması), Akut Pankreatit (Pankreas İltihabı), Alerji

5.0

“Tansiyon, iştahsızlık ve hızlı kilo kaybım üzerine yaptığım araştırmalar doğrultusunda yakınımın da ...” Devamı

Uzm. Dr. Halit Abdullah

Uzm. Dr.Halit Abdullah, lise öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanmış ve eğitimini 1996 yılında başarı ile tamamlamıştır. İstabul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde İç Hastalıkları (Dahiliye) 2006 yılında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Özellikle diyabet, tiroid hastalıkları, obezite, mide ve bağırask hastalıkları, hipertansiyon ve kalp hastalıkları, göğüs hastalıkları konularında uluslararası tedavi yöntemleri kullanarak hastalarında başarılı sonuçlar elde etmiştir. 

Ulusal ve uluslararası alanda yayınlanmış çalışmaları bulunan Uzm. Dr. Halit Abdullah hastalarına özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

 

Uzm. Dr. Halit Abdullah
Toros Mahallesi, 805. Sokak, No : 14 Kurgu Plaza 1, Daire: 2 Konyaaltı/Antalya
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Hipertansiyon tanı ve tedavisi Yüksek doz c Yaşlı hasta evde bakım Vitamin takviyesi Üfürüm Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr.Halit Abdullah, lise öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanmış ve eğitimini 1996 yılında başarı ile tamamlamıştır. İstabul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde İç Hastalıkları (Dahiliye) 2006 yılında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE TIP FAKÜLTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1996
Deneyim: 27 Yıl

Yabancı Dil

Arapça, İngilizce

İlgi Alanları

Akut Eklem Romatizması (Kalp Romatizması) Akut Pankreatit (Pankreas İltihabı) Alerji Alerji Testleri Alerjik Dermatit (Alerjik Deri Hastalığı) Devamı

Deneyimler

Uzm. Dr. Halit Abdullah Muayenehanesi (2019 - Devam ediyor)
Suudi Arabistan Devlet Hastanesi (2016 - 2019)
Burdur Yeşılova Devlet Hastanesı (2012 - 2014)
Özel Hayat Hastanesi (2007 - 2012)
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi (2001 - 2006)
Hacettepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi (1996 - 2001)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 36 96

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
pm
Per*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tansiyon, iştahsızlık ve hızlı kilo kaybım üzerine yaptığım araştırmalar doğrultusunda yakınımın da tavsiyesiyle Uzm.Dr.Halit Abdullah kliniğine başvurdum. Doktorum vermiş olduğu tedavilerin yanı sıra ayrıca 5 haftalık Gulutatyon ve C vitamini takviyesi tedavisine başladık. Aldığım tedaviden sonra kendimi fevkalade yenilenmiş hissediyor ve her türlü sorunum gittiğini farkettim. Halit Bey'e gerçekten minnettarım. Benimle aynı problemleri olan ve her türlü sorun yaşayan herkese şiddetle bu doktora tavsiye ederim. Doktoruma tekrar çok çok teşekkür eder tüm emeği geçen ekibine ellerinize sağlık derim. Sevgilerle..

F Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

3 Ay önce göğüs kafesimin sol alt kısmında zaman zaman ağrılarım oluyordu.Üşütme nedeniyle kas ağrısı olarak değerlendirdiğim ağrılar yaklaşık 1 ay sonra göğüs kafesimin orta kısmına doğru ilerledi ve dayanılması güç ağrılarla uykusuz geceler geçirdim.İki kez acile gitmek durumunda kaldım. Dr.Halit bey ile bu süreçte iletişim kurdum.Midemde ve beraberinde yemek borusunda gelişen reflü sorunumu uyguladığı tedaviyle aşmamı sağladı.Aynı zamanda vitamin eksikliklerimi de değerlendirerek uygun takviyelerde bulundu.Tedavi süreci ve sonrasında beslenmem ile ilgili verdiği değerli bilgilere de dikkat ederek sağlığıma kavuştum..Yaşam kalitemin düştüğü anlarda uyguladığı tedavi ve danışmanlık için kendisine çok teşekkür ederim.

NA
NAZ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

I am very pleased that I met Dr Halit Abdullah he was very knowledgeable and very understanding he listened to my concerns and he did full examination he took lots of his time to explain to me the symptoms I have and the causes he recommended some test to be done as well prescribed medications for me which I have been taking over ten days and already started to see changes , overall I am very thankful to Dr Halit and I highly recommend him to everyone one last thing to mention he speaks multiple languages including Turkish English and Arabic as well. Thank you Dr Halit

NM
N M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

35 yıl önce meslek hastalığımdan dolayı iki kez omuz ameliyatı geçirdim. 80'li yıllarda Almanya'da tıbbın bütün imkanlarını kullandığım halde ağrılarım geçmedi. Dolayısıyla bununla yaşamayı kabul ettim. Fakat son sekiz ay önce ağrılarım çok siddetlendi. Yaşam kalitemi tamamen yok etti. Antalya'da fizik tedavi ünitesine başvurdum. Yapılan tedavi sonucu bir verim alamadım. Sosyal medyada tesadüfen gezinirken Uzm. Dr. Halit Abdullah'ın instagram sayfası dikkatimi çekti. Randevu alıp kliniğe başvurdum. Beş haftalık guthione ve c vitamini tedavisine başladım. Tedavi sonrasında şiddetli ağrılarımdan kurtulduğum gibi kendimi çok dinç hissetmeye başladım. Halit hocamın ve hemşiresi Özge Hanım ve asistanı Derya Hanıma ilgi ve alakaları için gönülden teşekkür ediyorum. Memnuniyetimden ötürü hocamın takibinde kalmayı düşünüyorum. Sevgiler.

DK
Dua K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

profesyonel doktor çok iyi

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ET
Efk*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren güler yüzle karsinalip , mükemmel bir muayene hijyenik ortamda size çok profesyonel seviyede işini yapan bir doktor.... Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..

EO
E O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Gökkara ** Halit Bey'e geldiğim de hem fiziki olarak hemde ruhen çok kötü bir durumdaydım.Midemde Bir bucuk senedir olan Helikobak teriyi tam 3 doktor gezmeme rağmen onca endoskobi onca tahlil.ultrason yapılmasına rağmen kimse söylemedi.Elimde pozitif olduğunu belli eden bir belge olmasına rağmen söylemediler.Sadece ultrason ve mide koruyucu işe geçiştirmişler ve psikolojik dediler bulantılarıma ağrılarıma hep.Ama halit bey görür görmez söyledi ne olduğunu ve önemlisi psikolojik olarak desteğini asla ama unutmam herşeyden önce her an her dakika her saat bir telefon kadar uZağımdaydı her soruma titizlikle cevap vermesi beni rahatlatması ve inandırmasI asla unutmayacağım.Aramadığım her gün aradı sordu nasılsın? Çabuk gel her nerde isen gel dedi bunu kimse yapmaz... Asla pes etmedi hele ki benim gibi birisine Doktordan çok abi oldu hakkı ödenmez "İnan ve bana güven sadece" dedi hep inandım ve güvendim bır bucuk senedir diger doktorların yapmadığını yaptı ve geçti Sonuç: NEGATİF Derdiniz her ne olursa olsun kesinlikle gelin lütfen sadece kahvesini içip konuşun o sizi anlayacak tır çünkü elinde kimsenin görmediği bir sihirli değnek var i onun O HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM "AİLEMİZİN DOKTORU",

VT
V T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

A

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Halit Abdullah ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Halit Abdullah için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Halit Abdullah için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Halit Abdullah ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504743696

Uzm. Dr. Halit Abdullah nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Halit Abdullah Uzm. Dr. Halit Abdullah bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Halit Abdullah hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Halit Abdullah Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanıdır. Akut Eklem Romatizması (Kalp Romatizması), Akut Pankreatit (Pankreas İltihabı), Alerji alanlarında hizmet veriyor ve Hipertansiyon tanı ve tedavisi, Yüksek doz c, Yaşlı hasta evde bakım hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube