Uzm. Dr. Hakan Erkaya

Psikiyatri - İstanbul

Kişilik Bozuklukları, Bağımlılık tedavisi, Sosyal Fobi

Randevu Al 0 (850) 474 42 91 Soru Sor

Doktorun Adresi

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Fulya Terrace Center 2 No:13 Kat:13 Daire: 80 Fulya  Şişli, İstanbul
Uzm. Dr. Hakan ERKAYA Psikiyatri Kliniği

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakan Erkaya Hakkında

Hakan Erkaya Kimdir?

Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, 1974 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde  başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998-2003 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'ndan almış, "Acil Kurtarma Ekiplerinde Travma Sonrası Stres Bozukluğu" başlıklı tezi ile Psikiyatri uzmanı olmuştur.

Asistanlığı döneminde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı'nda ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda çalışmalar yapan Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, askerlik görevini Şırnak Askeri Hastanesi'nde, zorunlu hizmetini ise 2004 yılında Burdur Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiştir. Ardından 2007 yılına kadar aynı zamanda özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermiştir. Yine bu dönemde Ulusal Medikal Kurtarma Ekiplerine (UMKE) katılarak eğitim almış, sonraki dönemde de medikal kurtarma ekiplerine "Afet Psikolojisi Eğitimleri" vermiştir.

2007-2011 yılları arasında NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi'nde ve bu kurumun Etiler Polikliniğinde, 2012 yılında da Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi'nde görev almış olan  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, 2013 yılından beri Şişli'de bulunan kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ESKISEHIR OSMANGAZI ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kişilik Bozuklukları
 • Bağımlılık tedavisi
 • Sosyal Fobi
 • Panik Bozukluk
 • Depresyon
Tedaviler
 • Draw a person
 • Good enough zeka testi
 • Varoluşçu psikoterapi
 • Gottman Çift Terapisi
 • Otizm görüntüleme ve tanısı
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 42 91

Hakan Erkaya Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 01-07-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hakan Erkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Hakan Erkaya Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Psikolojik

  Meraba hocam size bir sorum olacaktı hocam ben yaklaşık 3 sene önce siddetli bir şekilde başım döndü çok korktum ambulans filân geldi doktor birşey yok dedi bende bu baş dönmesinden çok korktum ve bunu takıntı haline getirdim şimdi sanki etrafımdaki şeylerle birlikte dönüyormuşum gibi hissediyorum ç... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Hakan Erkaya

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Şizofren hastalığı

  Şizofreni hastalığı merhaba,insanları düşman görme,herkes bana bakıyor dalga geçicekler alay edicekler hissi,kendimi herkesten küçük aşağıda görme,kendimi değersiz hissetme ,haklı olduğum konuda kendimi haksız hissetme,alınganlık,birşey yapmadığım halde kendimi suçlu hissetme,bedbinlik,karamsarlık,... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Hakan Erkaya

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hakan Erkaya ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Hakan Erkaya ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 42 91

Uzm. Dr. Hakan Erkaya için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Hakan Erkaya için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Hakan Erkaya için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hakan Erkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hakan Erkaya Uzm. Dr. Hakan ERKAYA Psikiyatri Kliniği Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hakan Erkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hakan Erkaya Psikiyatri, uzmanıdır. Draw a person, Good enough zeka testi, Varoluşçu psikoterapi, Gottman Çift Terapisi, Otizm görüntüleme ve tanısı, Regresyon terapisi, Yaşlılar için depresyon ölçeği, Cattell 2a zeka testi, Rorschach testi, Cattell 3a zeka testi alanlarında hizmet veriyor ve Kişilik Bozuklukları, Bağımlılık tedavisi, Sosyal Fobi, Panik Bozukluk, Depresyon hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Hakan Erkaya için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Hakan Erkaya muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hakan Erkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Hakan Erkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Hakan Erkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.