Uzm. Dr. Hakan Erkaya, İstanbul, Psikiyatri

Uzm. Dr. Hakan Erkaya

Psikiyatri - İstanbul

Kişilik Bozuklukları, Bağımlılık tedavisi, Sosyal Fobi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Fulya Terrace Center 2 No:13 **** Daire: 80 Fulya  Şişli, İstanbul
Uzm. Dr. Hakan ERKAYA Psikiyatri Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakan Erkaya Hakkında

Hakan Erkaya Kimdir?

Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, 1974 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde  başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998-2003 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'ndan almış, "Acil Kurtarma Ekiplerinde Travma Sonrası Stres Bozukluğu" başlıklı tezi ile Psikiyatri uzmanı olmuştur.

Asistanlığı döneminde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı'nda ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Nöroloji Anabilim Dalı'nda çalışmalar yapan Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, askerlik görevini Şırnak Askeri Hastanesi'nde, zorunlu hizmetini ise 2004 yılında Burdur Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiştir. Ardından 2007 yılına kadar aynı zamanda özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermiştir. Yine bu dönemde Ulusal Medikal Kurtarma Ekiplerine (UMKE) katılarak eğitim almış, sonraki dönemde de medikal kurtarma ekiplerine "Afet Psikolojisi Eğitimleri" vermiştir.

2007-2011 yılları arasında NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi'nde ve bu kurumun Etiler Polikliniğinde, 2012 yılında da Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi'nde görev almış olan  Uzm. Dr. Hakan ERKAYA, 2013 yılından beri Şişli'de bulunan kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ESKISEHIR OSMANGAZI ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hakan Erkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Psikolojik

  Meraba hocam size bir sorum olacaktı hocam ben yaklaşık 3 sene önce siddetli bir şekilde başım döndü çok korktum ambulans filân geldi doktor birşey yok dedi bende bu baş dönmesinden çok korktum ve bunu takıntı haline getirdim şimdi sanki etrafımdaki şeylerle birlikte dönüyormuşum gibi hissediyorum ç... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Hakan Erkaya

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Şizofren hastalığı

  Şizofreni hastalığı merhaba,insanları düşman görme,herkes bana bakıyor dalga geçicekler alay edicekler hissi,kendimi herkesten küçük aşağıda görme,kendimi değersiz hissetme ,haklı olduğum konuda kendimi haksız hissetme,alınganlık,birşey yapmadığım halde kendimi suçlu hissetme,bedbinlik,karamsarlık,... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Hakan Erkaya

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hakan Erkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Erkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hakan Erkaya için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Erkaya şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hakan Erkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hakan Erkaya Uzm. Dr. Hakan ERKAYA Psikiyatri Kliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hakan Erkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hakan Erkaya Psikiyatri, uzmanıdır. Draw a person, Good enough zeka testi, Varoluşçu psikoterapi, Gottman çift terapisi, Otizm görüntüleme ve tanısı, Regresyon terapisi, Yaşlılar için depresyon ölçeği, Cattell 2a zeka testi, Rorschach testi, Cattell 3a zeka testi alanlarında hizmet veriyor ve Kişilik Bozuklukları, Bağımlılık tedavisi, Sosyal Fobi, Panik Bozukluk, Depresyon hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Hakan Erkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hakan Erkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hakan Erkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Erkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hakan Erkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Erkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.