Doç. Dr. Hakan Çelikhisar

Göğüs Hastalıkları - İzmir
5.0

Nefes Darlığı, Astım, Allerji

“Harika bir doktor Hem insanı hem mesleki özellikleri birarada bulunduran sayılı doktorlardan biri Do...” Devamı

Doç. Dr. Hakan Çelikhisar

Doçent Doktor Hakan Çelikhisar, İzmir Atatürk Lisesi’ni onur kürsüsünde bitirmesinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamlamış 2001 yılında Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 2015 yılından itibaren İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi sıfatıyla görev alıp, Doçentlik ünvanına hak kazanmıştır. SCI-E kapsamındaki Uluslararası dergilerde 17 adet olmak üzere toplam 47 uluslararası makale yazarlığı; ulusal 2, uluslararası 4 kitap yazarlığı bulunmaktadır. Göğüs hastalıkları alanında yurt içinde ve yurt dışında pek çok kongre ve toplantılarda katılımcı ve eğitici olarak bulunmuştur. European Respiratory Society  (ERS), American Thoracic Society (ATS), Türk Toraks Derneği (TTD), Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TUSAD), Türk Uyku Derneği (UYKUDER) aktif üyesidir.

 

KURSLAR;
Kurslar Uyku Bozuklukları Kursu Nisan 2008
Sigara Bırakma Kursu Şubat 2018
Uygulamalı Biyoistatistik Kursu Şubat 2015
Tanıdan Tedaviye Uyku-Apne Kursu Kasım 2014
Araştırma Teknikleri Kursu Kasım 2013
Uyku Tıbbında Kayıt Teknikleri Kursu Kasım 2013
Solunum Fonksiyon Testi Kursu Mayıs 2009
Toraks Derneği Mesleki Gelişim Kursu Mart 2007
Mekanik Ventilasyon Kursu Nisan 2002
Temel Allerji ve İmmünoloji Kursu Kasım 2006
Toraks MR-BT Kursu Nisan 2005
Toraks Radyolojisi Kursu Mayıs 2005
Akciğer Patolojisi Kursu Mayıs 1998
Astım Tanı-Tedavisinde Yenilikler Mayıs 1997

 

SERTİFİKALAR


Uyku Bozuklukları Sertifikası Eylül 2019
Sigara Bırakma Sertifikası Kasım 2012
Akupunktur Sertifikası Haziran 2021

 

Konuşmacı ya da Eğitimci Olduğu Konferans, Panel ve Kongreler

1. Kronik Obstruktif Akciğer Hastalığında Sarkopeni Sıklığı ve İlişkili Faktörler. ÇELIKHISAR HAKAN, ILKHAN GÜLAY DASDEMIR. İzmir Demokrasi Üniversitesi Uluslararası Sağlık Bilimleri Kongresi (ICHESIDU 2020).
2. Kronik Obstrüktif Akciger Hastalığında Stabil ve Alevlenme Dönemlerinde Nötrofil Lenfosit ve Platelet Lenfosit Oranları, ÇELIKHISAR HAKAN, ILKHAN GÜLAY DASDEMIR (2019). The International Medical Congress of Izmir Democracy University (IMCIDU 2019).
3. Uyku Apne Sendromlu Hastalarda Nokturi Tiplerinin Karşılaştırılması, IRER BORA, ÇELIKHISAR AYLIN, ÇELIKHISAR HAKAN, BOZKURT OZAN, DEMIR ÖMER (2019). 6. Ulusal İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi. 4. Etiology and prognosis factors in severe community acquired pneumonia, ÇELIKHISAR AYLIN, ÇELIKHISAR HAKAN, USLU ÖZGÜR, GÜÇLÜ SALIH ZEKI (2002). Toraks Derneği 5. Yıllık Kongresi.
5. The diagnostic value of pleural C-reactive protein level in pleural effusions, ÇELIKHISAR HAKAN, ÇELIKHISAR AYLIN (2002). 12. ERS (European Respiratory Society ) Annual Congress.
6. Tüberküloz maruziyeti ve atopi arasındaki ilişki, KESKIN SIBEL, ÇELIKHISAR AYLIN, ÇELIKHISAR HAKAN, DEMIR ATIKE, ÇELIKTEN EMEL (2002). Toraks Derneği 5. Yıllık Kongresi.
7. İleri evre küçük hücreli dışı akciğer kanserinin sisplatin- vineralbin içeren kombinasyon kemoterapisinde myelosupresyon için risk faktörleri, ÜLKER AYLIN, ÇELIKHISAR HAKAN, KAMALI ÜNVER (2001). Toraks Derneği 4. Yıllık Kongresi.
8. Ergenler ve Genç Yetişkinlerde Sigara Tütün Ürünlerine Genel Bakış, ÇELIKHISAR HAKAN, ILKHAN GÜLAY DASDEMIR (2020). 8. Ankara Aile Hekimliği Kongresi.
9. Obstruktif uyku apne sendromu olan hastalarda farklı yaş grupları arasındaki Apne-Hipopne İndeksi ve Vücut Kitle Indeksi arasındaki ilişkinin karşılaştırılması, ÇELIKHISAR HAKAN, ILKHAN GÜLAY DASDEMIR (2020). 5th International Hippocrates Congress on Medical and Health Sciences.
10. Aile Hekimlerinin Obstruktif Uyku Apne Sendromuna Yaklasımı, ÇELIKHISAR HAKAN, ILKHAN GÜLAY DASDEMIR (2020). 5th International Congress of Health Sciences and Family Medicine.
11. Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği 36. Ulusal Kongresi “İnteraktif Olgu – ARDS”, İzmir 2014.
12. Türk Toraks Derneği & European Respiratory Society “Course on Mechanical Ventilation for Acute Respiratory Failure – Session 8, COPD Practical Workshop, 2015.
13. Türk Toraks Derneği 19. Yıllık Kongresi, “Noninvaziv Mekanik Ventilasyon- Pratik Eğitimi,2016.
14. Türk Toraks Derneği “İleri Yaşam Desteği Kursu”, İstanbul 2017. 15. European Society of Intensive Care Medicine 22nd Annual Congress, “Intensive Care Medicine Advanced Level Course”, Vienna 2009.

 

Özel Sada Hastanesi
Esatpaşa, İzmir-Çanakkale Asfaltı Cd. Üzeri D:No:2 D:1 Menemen/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Transtorasik iğne aspirasyonu Laringoskopi Solunum fonksiyon testi Akciger kanseri tanı ve tedavi Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doçent Doktor Hakan Çelikhisar, İzmir Atatürk Lisesi’ni onur kürsüsünde bitirmesinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamlamış 2001 yılında Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 2015 yılından itibaren İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi sıfatıyla görev alıp, Doçentlik ünvanına hak kazanmıştır. SCI-E kapsamındaki Uluslararası dergilerde 17 adet olmak üzere toplam 47 uluslararası makale yazarlığı; ulusal 2, uluslararası 4 kitap yazarlığı bulunmaktadır. Göğüs hastalıkları alanında yurt içinde ve yurt dışında pek çok kongre ve toplantılarda katılımcı ve eğitici olarak bulunmuştur. European Respiratory Society  (ERS), American Thoracic Society (ATS), Türk Toraks Derneği (TTD), Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TUSAD), Türk Uyku Derneği (UYKUDER) aktif üyesidir. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık Aldığı Kurum

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

IZMIR DR. SUAT SEREN GÖGÜS HASTALIKLARI VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.1995
Deneyim: 27 Yıl

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Nefes Darlığı Astım Allerji Koah Pnömoni Devamı

Deneyimler

İzmir Ekonomi Üniversitesi - Doçent Doktor & Öğretim Üyesi (2018 - Devam ediyor)
İBB Eşrefpaşa Hastanesi - Doçent Doktor (2015 - Devam ediyor)
Çiğli Devlet Hastanesi - Uzman Hekim (2003 - 2015)
Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi - Uzman Hekim (1996 - 2003)
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1994 (1988 - 1994)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 23 44

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AD
Ays*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Harika bir doktor Hem insanı hem mesleki özellikleri birarada bulunduran sayılı doktorlardan biri Doktor arayışında olanlara tavsiye edeceğim tek doktor

Ned*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hakan Hocama ilk 2008 Senesinde Muayene oldum. Koah Hastasıyım Geçmişteki Mesleğim Gereği Ara Ara Alerjik Tıkanmalarım ve Akciğerlerim Tamamen Sipsiyah Vaziyette. Ancak Ne Zaman Hocamın Muayenesine Gitsem Nokta Atışla Rahatsızlığıma Çözüm Buluyor ve Uzun Süre İdare Ediyorum. ALLAH Hocamızı Eşine Çoluk Çocuğuna Bağışlasın. ALLAH Uzun Ömürler Versin Gönlü Güzel Hocamıza

KA
Kor*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sevgili Hakan Hocam size ne kadar minnettar olduğumu anlatamam. Sayenizde iyileştim. İyi ki size gelmişim. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Tanıdığım en mükemmel doktoruma saygılarımı sunuyorum

GK
Gök*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

1 aydır bir çok ilaç kullanmasına rağmen öksürüğü geçmeyen anneme uyguladığınız tedavi ile 1 günde iyi ettiniz. Tavrınız,yaklaşımınız,mesleki anlamda yeterli durusunuz ve uyguladığınız tedavi ile her anlamda dört dörtlük bir doktorsunuz. Basarilariniz daim olsun. Teşekkürler.(annem özellikle yorum yazmamı istedi o kadar memnun ayrılmış ki yanınızdan normalde böyle şeyleri pek bilmez)

BY
Buk*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sanki bir doktorla değilde arkadaşımla konuşuyormuş gibi hissettim. :) Bir arkadaş gibi samimi ve sevecen bir yaklaşımla sorularimi cevapladiginiz için çok teşekkür ederim hocam. İYİ çalışmalar

MB
Meh*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Çiğli Egekent Hastanemizde Doktorumuzdu,Allah razı olsun ondan çok memnunduk,tayin oldu gitti ama onu internetten buldum İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesinde çalışıyormuş onun yanına hem muayane hem de ziyaret etmek için gideceğim İnşaallah

MB
Mes*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Ben Dr. Hakan Çelikhisar'a babamı muyene ettirmek için tavsiye üzerine getirmiştim. daha yüzünü gördüğünüzde huzur veren ve rahatlatan tavrıyla babam yıllardır aradığı dr na kavuşmuştu. Umarım yücerabbim onun kalbine göre verir ve uzun yıllar insanlara hizmet ifa eder. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi ve babam adına da minnettarlığımızı sunuyorum.

SC
Sel*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Memmun kaldım.

Yi
Yus*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Haddimiz değil ama değerlendirmek hem mesleki hem de insani yönden çok iyi bir insan.

HA
Har*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Bence tam bir doktor,ozenle,nezaketle secilmis sozler ve acil cevap,yolu acik olsun,bir suru insana sifa olsun.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hakan Çelikhisar ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Hakan Çelikhisar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Hakan Çelikhisar için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Hakan Çelikhisar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182344

Doç. Dr. Hakan Çelikhisar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Hakan Çelikhisar Özel Sada Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Hakan Çelikhisar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Hakan Çelikhisar Göğüs Hastalıkları uzmanıdır. Nefes Darlığı, Astım, Allerji alanlarında hizmet veriyor ve Transtorasik iğne aspirasyonu, Laringoskopi, Solunum fonksiyon testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube