Uzm. Dr. Güneş Ertürk

Dermatoloji - İstanbul
5.0

Botoks Ve Dolgu, Lazer Tedavileri, Cilt Yenileme

5.0

“güneş hanım çok başarılı bir dermatolog. aldığım diğer tedavilerden farklı ve alışılmışın dışında çe...” Devamı

Uzm. Dr. Güneş Ertürk

Uzm. Dr. Güneş ERTÜRK, lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlamış ve 1996 yılında Dermatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Kadıköy Şifa Hastanesi ve İstanbul Memorial Hastanesi'nde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yapmış olan Uzm. Dr. Güneş ERTÜRK, 2000 yılında ABD, New York - Mount Sinai Tıp Fakültesi Dermato - Surgery departmanında mesleki çalışmalar yapmıştır.

Klinik dermatoloji, lazer dermatoloji ve kozmetik dermatoloji ile yoğun olarak ilgilenen Uzm. Dr. Güneş ERTÜRK, mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Saç Dökülmesi

Merhaba Saçlarım Kenarlarından Dökülmeye başladı Dökülmeyi önlemek için ne yapmalıyım ? Yaşım = 15 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Gözümün Altında Morluklar Oluştu Bunun Nedeni Zayıflıktanmı yada başka bir nedeni varmı varsa çözümü varmı ? Kilom = 50 Boyum = 1.78

Uzm. Dr. Güneş Ertürk

Uzm. Dr. Güneş Ertürk tarafından cevaplandı

Saç dökülmesi nedenleri arasında şekeri yükselten buna bağlı insülini tetikleyen gıdalar da yer alma... Cevabı görmek için tıkla.

11 Ekim 2013 tarihinde cevaplandı.

çocukta siğil

Güneş hanım merhaba, 5 yaşında kızım var ve yüzünde ufak bir siğil meydana geld. Dr gittiğimize ilaç verdi fakat ilaç kullanımı dikkat gerekiyor yüzünde çukurlar oluşur falan deyince bizde korktuk. Bu kendiliğinde geçermi. Ceviz yağı kullanımı hakkında bilgiler var onaylarmısınız. Teşekkürler

Uzm. Dr. Güneş Ertürk

Uzm. Dr. Güneş Ertürk tarafından cevaplandı

Merhaba, kryoterapi yüzdeki siğiller için kolay ve iz bırakmayan bir çözüm. İmiquimod içeren krem de... Cevabı görmek için tıkla.

10 Ekim 2013 tarihinde cevaplandı.

TIRNAG

Merhabalar Güneş hanım.Benim nerdeyse bır yıl önce ayak baş parmağımın tırnağında sararma olmaya başladı.Temmuzda doktora gitdim tahlil yaptırdım.Doktor mantar olduğunu söyledi.ITRASPOR İLACINI yazdı.1 hafta kullanıb 3 hafta ara vermemi söyledi.Bu ılacı 3defa kullandım .ama tırnağımda hıc bir deyişiklik yok.Bnunla ılgili tavsiyenizi bilmek isterdim. İkinci sorum da oğlumun cıldınde hafif beyazlama izler var .Doktor ,bağırsaglarında kurt olalduğunda böyle olur dedi .VERMAZOL İLACINI yazdı.bunu...

Daha Fazla
Uzm. Dr. Güneş Ertürk

Uzm. Dr. Güneş Ertürk tarafından cevaplandı

tırnak mantarı için hap tedavisi yeterli olmadıysa tanı tekrar gözden geçirilmeli, mantarmı değil mi... Cevabı görmek için tıkla.

12 Aralık 2011 tarihinde cevaplandı.

Uzm. Dr. Güneş Ertürk Muayenehanesi
Bağdat Cad. No:201 K:3 D:7 Çiftehavuzlar Kadıköy/İstanbul
Tedaviler
Akne izleri Somon Dna Aşısı Kök hücre tedavisi İple yüz gençleştirme Dudak dolgusu Dermokozmetik Uygulamalar Dermapen Tedavisi (Mikro iğneleme) Cilt bakımı ve akne tedavisi Botox ve Dysport Botox uygulaması Botoks - Dolgu Akıllı Dolgu Sivilce izleri tedavisi Işık dolgusu Dolgu uygulamaları Devamı

İlgi Alanları

Botoks Ve Dolgu Lazer Tedavileri Cilt Yenileme Ameliyatsız yüz gençleştirme Dudak Dolgusu Lazerle Yüz Estetiği Gençlik Aşısı Gençlik İpi Estetiği Genel Deri Hastalıkları Göz Altı Işık Dolgusu Gözenek Sıkılaştırma İple Yüz Germe Lazerle Çatlak Tedavisi Lazerle Dövme Silme Lazerle İz Tedavisi
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AK
Arz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

güneş hanım çok başarılı bir dermatolog. aldığım diğer tedavilerden farklı ve alışılmışın dışında çeşitli yöntemlerle çözülememiş sorunumu çözdük. teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Güneş Ertürk ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Güneş Ertürk için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Güneş Ertürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Güneş Ertürk Uzm. Dr. Güneş Ertürk Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Güneş Ertürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Güneş Ertürk Dermatoloji uzmanıdır. Botoks Ve Dolgu, Lazer Tedavileri, Cilt Yenileme alanlarında hizmet veriyor ve Akne izleri, Somon Dna Aşısı, Kök hücre tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube