Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür

Psikiyatri - İstanbul

Aile Terapisi, Evlilik Ve Cinsel Sorunlar, Cinsel İşlev Bozukluğu

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Evleri Sitesi A1 Kent Kule Blok: K 17: D:52  Üsküdar, İstanbul
Uzm.Dr.Gülşah Meral Özgür Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Gülşah Meral Özgür Hakkında

Gülşah Meral Özgür Kimdir?

1983 yılında Mersin’de doğan Dr. Gülşah Meral Özgür, ilk ve ortaöğrenimini Bartın ve Kocaeli’de tamamladıktan sonra, 2001 yılında Balıkesir Lisesi’nden mezun oldu. 2001 – 2007 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi’ndeki tıp eğitiminin ardından, 2010 yılına kadar Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı’nda görev yaptı. 2010 yılında, İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başladığı psikiyatri uzmanlık eğitimini, 2015 yılında tamamlayıp Kasımpaşa Asker Hastanesi’nde uzman psikiyatrist olarak görev yapmaya başladı. 2019 yılı itibariyle kendi muayenehanesinde çalışmaya başlayan Gülşah Meral Özgür, evli ve bir çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Aile Terapisi
 • Evlilik Ve Cinsel Sorunlar
 • Cinsel İşlev Bozukluğu
 • Affektif Bozukluklar
 • Agorafobi
Tedaviler
 • Emdr terapi
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Çift terapisi
 • Motivasyonel terapi
 • Yetişkin terapisi
Diplomalar ve Sertifikalar

Gülşah Meral Özgür Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

dan..ağ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gülşah Hanım o kadar iyi bir dr ki. Güler yüzü bilgili duruşu , asla size kendinizi kötü hissettirmeden anlamaya çalışması.Uzun ve yorucu bir dr serüvenin den sonra kendisiyle tanıştığımda tüm önyargılarımı yıktı. Psikolojik olarak yaşadığım ağrıların azalmasına vesile oldu. Görüşmelerimize başlayalı 2 aydan fazla oldu hala görüşmelerimiz devam ediyor. Bende o kadar güzel değişimler yarattı ki çevremde ki insanlardan bunun geri bildirimini bile almaya başladım.Yolun sonuna geldiğim zaman kim bilir benim üzerimde ne gibi güzel etkileri kalmış olacak . İyi ki varsınız Gülşah Hanım :) ! 09-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Meral Özgür ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Meral Özgür şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür Uzm.Dr.Gülşah Meral Özgür Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür Psikiyatri, uzmanıdır. Emdr terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çift terapisi, Motivasyonel terapi, Yetişkin terapisi, Psikiyatrik muayene, Psikoonkoloji, Psikoterapi, Şema Terapi, Sertleşme problemi alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Evlilik Ve Cinsel Sorunlar, Cinsel İşlev Bozukluğu, Affektif Bozukluklar, Agorafobi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Meral Özgür ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gülşah Meral Özgür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Meral Özgür hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.