Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık

Psikiyatri - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Belediye Evleri Mh., Belediye Evleri, Turgut ÖZAL Bulvarı, No: 230, 01360 Çukurova/Adana  Adana
Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gözde Ertürk Durlanık Hakkında

Gözde Ertürk Durlanık Kimdir?

Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Gözde Ertürk Durlanık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gözde Ertürk Durlanık Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Ertürk Durlanık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Ertürk Durlanık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gözde Ertürk Durlanık ile anlaşmalı?
Gözde Ertürk Durlanık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Ertürk Durlanık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gözde Ertürk Durlanık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Ertürk Durlanık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.