Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Eskişehir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dede, 26030 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Göknur Yorulmaz Hakkında

Göknur Yorulmaz Kimdir?

Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Göknur Yorulmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 23.02.2011)

Göknur Yorulmaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İDUN ..LÜ

29.1.2015 tarihinde rahatsızlandım v eacile gittim sayın DR.Göknur YORULMAZ ' a muayene beni gutr bölümüne yatırdım 5.2.2015 tarihinde taburcu oldum halen Göknur yorulmazın hastasıyım bu güne kadar gerek muayene de gerek hastanedoe yatarken kerdisinden çok memnunum benim hanımıda sayın doktorumuza muayene ettiriyorum hastalığın en ince teferrutına kadar ilgileniyor konuştuğum hastalaür ve yakınlarıhepimizkendisinden çok memnunuz başka bir hastaneye gider diye de açıkçası korkuyoruz kendisinebir gutr hastası olarak binlerce teşekkür ederiz. 27-03-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Yorulmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Yorulmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Göknur Yorulmaz ile anlaşmalı?
Göknur Yorulmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır.

Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Yorulmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Yorulmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.