Eskişehir Kısırlık (İnfertilite) Doktorları

Uzm. Dr. Necdet Atalık

Dahiliye - İç Hastalıkları

 • Yenibağlar Mah. Çayır Sokak 40/B Tepebaşi 26170 Tepebaşı, Eskişehir

  İç Hastalıkları Akupunktur Ozon Getat Özel Muayenehanesi

 • Yenibağlar Mah. Çayır Sok. No: 40/B Tepebaşı, Eskişehir

  Sağlık Bakanlığı Emekli

Uzm. Dr. Göknur Yorulmaz

Dahiliye - İç Hastalıkları,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

 • Dede, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

29.1.2015 tarihinde rahatsızlandım v eacile gittim sayın DR.Göknur YORULMAZ ' a muayene be... daha fazla
Randevu takvimi bulunmuyor. Talep et

Dr. Aysen Akalın

Dahiliye - İç Hastalıkları,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

 • Dede, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Randevu takvimi bulunmuyor. Talep et

Uzm. Dr. Emelnur Güney

Anestezi ve Reanimasyon,Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

 • Tepebaşı, Eskişehir

 • İba de luxia iş merkezi Yenibağlar mah İsmet inönü birinci cad No 140 daire 432 Tepebaşı ESKİŞEHİR Tepebaşı, Eskişehir

  Dr Emel Güney muayenehanesi

 • Yenibağlar Mah. İsmet İnönü 1 Cad. No:140/32 Tepebaşı, Eskişehir

  Uzm. Dr. Emel Nur Güney Muayenehanesi

Gerek insan olarak.. gerek se doktor olarak mükemmel biri.. güler yüzlü içten ve güvenilir... daha fazla
Randevu takvimi bulunmuyor. Talep et

Dr. Güven Barış Cansu

Dahiliye - İç Hastalıkları,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

 • Uluönder, Yunus Emre Devlet Hst., 26190 Tepebaşı/Eskişehir

  Eskışehır Yunus Emre Devlet Hastanesı(S)

Çok ilgili ve bilinçli işinin ehli bir doktor
Randevu takvimi bulunmuyor. Talep et

İnfertilite (Kısırlık) Tedavisinde Uzman Eskişehir Hekimleri

Eskişehir’de kısırlık (infertilite) doktoru arayışındaysanız, sitemizden destek alabilirsiniz. Bu sayfada, Eskişehir’de  bulunan  kısırlık tedavisinde uzman doktorların listesi yer alıyor. İnfertilite (kısırlık) konusunda uzmanlaşmış, Eskişehir’in merkezinde ve çeşitli ilçelerinde hizmet veren deneyimli hekimlere sitemiz üzerinden ulaşabilir, hangi uzmanı seçeceğinize kolayca karar verebilirsiniz.

Sitemizde, aradığınız kısırlık uzmanını bulmanıza yardımcı olacak birçok özellik bulabilirsiniz.

- Doktorun profil sayfasındaki “Hakkında” kısmında eğitim aldığı okulları, iş tecrübelerini, sertifikalarını, katıldığı konferansları ve detaylı özgeçmişini görüntüleyebilirsiniz.
- Sayfada mevcut olan “Online Görüşme” seçeneğini seçerek, online görüşme olanağı sunan hekimleri listeleyebilirsiniz. Böylece kendisiyle kısırlık tanısı ve tedavisi hakkında ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz.
- Eskişehir’de bulunan infertilite doktoruna, “Soru Sor” butonuna tıklayarak kısırlık tedavisi sırasında neler yaşanacağına dair aklınızdaki tüm soruları iletebilirsiniz. Buna ek olarak, dilerseniz kendisine telefon aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. Doktorunuzun cevapladığı en güncel soruları profil sayfasının alt tarafında bulmanız mümkün.
- Kısırlık tedavisi hakkındaki gelişmeleri merak ediyorsanız, doktorların profillerinde yayınladıkları makale, video gibi medikal içeriklere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
- İlgilendiğiniz doktorun profiline girerek takvimini ve randevu saatlerini rahatlıkla görüntüleyebilir, site üzerinden online randevu alabilirsiniz.
- Doktorların sayfalarında, çalıştıkları muayenehane ya da hastanelerinin adresleri bulunmaktadır. Dilerseniz yazılı olan adresi harita üzerinde de görebilirsiniz.

İnfertilite (Kısırlık) Nedir?

Kısırlık (infertilite), çiftlerin düzenli ilişkiye girmelerine rağmen 1 yıl içinde gebelik gerçekleşmemesi olarak tanımlanır. Bu süre, yaşı daha genç olan çiftlerde daha uzun olabilir. Kadınlarda yaş 35’in üzerinde ise ve muayene geçmişinde kısırlıkla ilgili bulgular varsa araştırmaya vakit kaybetmeden başlanmalıdır. Her 100 çiftten 15-20’sinde görülen kısırlık (infertilite), yaş ilerledikçe daha sık görülür. İnfertilite, üreme sistemi ile ilgili bir sağlık sorunudur. Tek bir sebebe bağlı olabildiği gibi; birkaç faktörün kombinasyonu ile de gerçekleşebilir. İnfertilitenin üstesinden gelebilmek için güvenli ve etkili birçok tedavi yöntemi bulunuyor. Bu tedaviler çiftlerin bebek sahibi olma şansını artırıyor. Kısırlığın nedeni, kadına veya erkeğe ait olabileceği gibi yüzde 10-15’lik hasta grubunda tüm araştırmalara rağmen hala bir neden bulunamıyor.