Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı

Dahiliye - İç Hastalıkları - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gökçen Selma Kılıç Halhallı Hakkında

Gökçen Selma Kılıç Halhallı Kimdir?

Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökçen Selma Kılıç Halhallı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gökçen Selma Kılıç Halhallı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Kılıç Halhallı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Kılıç Halhallı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gökçen Selma Kılıç Halhallı ile anlaşmalı?
Gökçen Selma Kılıç Halhallı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Kılıç Halhallı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gökçen Selma Kılıç Halhallı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Kılıç Halhallı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.