Uzm. Dr. Genco Usta, Ankara, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Uzm. Dr. Genco Usta

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Ankara

Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Neorama İş Merkezi **** Ofis No:84 Söğütözü  Çankaya, Ankara
Uzm.Dr. Genco Usta Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Genco Usta Hakkında

Genco Usta Kimdir?

Uzm. Dr. Genco USTA, 11 Ocak 1979 tarihinde Bandırma'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Işıklar Askeri Lisesi'nde bitirmiştir. Hemen ardından Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2010 yılında ise GATA Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ihtisasını tamamlayarak “Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı” olmuştur.

2010 yılında Beytepe Asker Hastanesi'nde Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı olarak görev yapmaya başlamıştır. Yine 2010 yılı içinde kamudaki görevinden ayrılarak 2010-2011 yılları arasında Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi'nde hizmet vermiştir.

Uzm. Dr. Genco USTA, 2012 yılından beri Boylam Psikiyatri Hastanesi'nde ve Ankara - Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde hizmet vermekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

0-18 yaş çocuk ve genç grubunda her türlü psikiyatrik sorunda hizmet vermekte olan Uzm. Dr. Genco USTA özellikle “Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu”, “Karşı Gelme-İnatlaşma Bozukluğu”, “Davranım Bozukluğu”, “Özgül Öğrenme Güçlüğü”, “Otizm”, “Yaygın Gelişimsel Bozukluk” alanlarında çalışmalarını devam ettirmektedir. İlaç tedavilerinin yanı sıra bireysel psikoterapi uygulamaları, anne - baba eğitimi yapmaktadır. 

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tem ..ni

İlgisiyle karşılaması ile dinleyip konuya tam hakimiyeti kendisinden çok memnunuz. Görüşmelerimiz devam etmektedir. Teşekkürler. 19-09-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
al..mşek

Oğlum Doruk'un doktordur. Özellikle çocuğunuzda dikkat eksikliği var ise ve Ankara 'da ikamet ediyorsanız Genco Hocayı duymamış olamazsınız. Çok samimi ve ilgili bir doktordur. Mesai saatleri dışında da ulaşabiliyorum. Hatta başka bir hastamız için telefonda bana yarım saatini ayırmıştı. Türkiye yi bilmem ama konusunda Ankara' nın belki en iyilerinden biridir. 18-08-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Genco Usta tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Genco Usta kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Usta ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Genco Usta için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Usta şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Genco Usta nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Genco Usta Uzm.Dr. Genco Usta Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Genco Usta hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Genco Usta Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır. Metropolitan okul olgunluğu testi, Dikkat testleri, İlişki ölçekleri anketi, Varoluşçu psikoterapi, Alexander pratik yetenek testi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Gottman çift terapisi, Otizm değerlendirme ölçeği, Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi, Benton görsel bellek testi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Genco Usta için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Genco Usta muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Genco Usta hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Usta ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Genco Usta hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Usta hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.