Uzm. Dr. Genco Usta

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Ankara
5.0

Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü

5.0

“Çocuğuma en doğru tedaviyi yapan bizimle her hafta telefonda konuşup takip eden dahası bir yıldır pa...” Devamı

Uzm. Dr. Genco Usta

Uzm. Dr. Genco USTA, 11 Ocak 1979 tarihinde Bandırma'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Işıklar Askeri Lisesi'nde bitirmiştir. Hemen ardından Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2010 yılında ise GATA Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ihtisasını tamamlayarak “Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı” olmuştur.

2010 yılında Beytepe Asker Hastanesi'nde Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı olarak görev yapmaya başlamıştır. Yine 2010 yılı içinde kamudaki görevinden ayrılarak 2010-2011 yılları arasında Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi'nde hizmet vermiştir.

Uzm. Dr. Genco USTA, 2012 yılından beri Boylam Psikiyatri Hastanesi'nde ve Ankara - Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde hizmet vermekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

0-18 yaş çocuk ve genç grubunda her türlü psikiyatrik sorunda hizmet vermekte olan Uzm. Dr. Genco USTA özellikle “Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu”, “Karşı Gelme-İnatlaşma Bozukluğu”, “Davranım Bozukluğu”, “Özgül Öğrenme Güçlüğü”, “Otizm”, “Yaygın Gelişimsel Bozukluk” alanlarında çalışmalarını devam ettirmektedir. İlaç tedavilerinin yanı sıra bireysel psikoterapi uygulamaları, anne - baba eğitimi yapmaktadır. 

Uzm.Dr. Genco Usta Muayenehanesi
Neorama İş Merkezi Kat:18 Ofis No:84 Söğütözü Çankaya/Ankara
Hizmetler
Aile ve Çocuk Danışmanlığı Çocuk terapisi Davranış bozuklukları Denver gelişim tarama testi Dikkat bozukluğu Devamı

İlgi Alanları

Çocuk Psikiyatrisi - Genel Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Öğrenme Güçlüğü Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Obsesif Kompulsif Bozukluk Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BC
Baş*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çocuğuma en doğru tedaviyi yapan bizimle her hafta telefonda konuşup takip eden dahası bir yıldır pandemi ve farklı şehir nedeniyle gidemediğimiz halde her zaman ulaşabildiğimiz ve maddi beklentisi sıfır bir doktor.Bugün İzmir’de gittiğimiz prof. bu dr.ne mezunu?Öğrencim olsaydı kutlardım dedi.DEHB’de en iyisi gerçekten.

DE
Dil*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Cocugumla ilgili destege ihtiyacımda işte aradığım doktor diyebileceginiz,gönül rahatligiyla tavsiyelerini uygulayabileceginiz bir uzman.Ilgi ve rehberliginden dolayi teşekkürler.

Cel*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Oğlum Doruk'un doktordur. Özellikle çocuğunuzda dikkat eksikliği var ise ve Ankara 'da ikamet ediyorsanız Genco Hocayı duymamış olamazsınız. Çok samimi ve ilgili bir doktordur. Mesai saatleri dışında da ulaşabiliyorum. Hatta başka bir hastamız için telefonda bana yarım saatini ayırmıştı. Türkiye yi bilmem ama konusunda Ankara' nın belki en iyilerinden biridir.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Genco Usta ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Genco Usta için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Genco Usta nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Genco Usta Uzm.Dr. Genco Usta Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Genco Usta hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Genco Usta Çocuk ve Ergen Psikiyatristi uzmanıdır. Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü alanlarında hizmet veriyor ve Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Çocuk terapisi, Davranış bozuklukları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube