Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan

Nükleer Tıp - Kastamonu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Üniversiteler, Bilkent Caddesi No:1, 06800 Çankaya/Ankara  Ankara
Ankara Atatürk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatma Arzu Görtan Hakkında

Fatma Arzu Görtan Kimdir?

Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatma Arzu Görtan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (Diploma: 17.09.2013)

Fatma Arzu Görtan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. F Görtan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. F Görtan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatma Arzu Görtan ile anlaşmalı?
Fatma Arzu Görtan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan Ankara Atatürk Eğıtım Ve Araştirma HastanesıAnkara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. F Görtan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Fatma Arzu Görtan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. F Görtan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.