Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer

Psikiyatri - İzmir

Depresyon, Panik Atak, Sosyal Fobi

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Ali Çetinkaya Bulvarı No: 31 Akkaya Apt. D: 12 (Sevinç Pastanesi Üstü 6. kat) Alsancak  Konak, İzmir
Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Evrim Ebru Yılmazer Hakkında

Evrim Ebru Yılmazer Kimdir?

Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer, Gaziantep Anadolu Lisesi’ni bitirerek lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2001 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalın’da Psikiyatri ihtisasını tamamlayarak uzmanlığını almıştır. Uzmanlık tezini ‘Adet öncesi dönem ile intihar girişimi arasındaki ilişki’ üzerine yaptı. Tıp Fakültesi öğrencilik döneminde gönüllü grup ablası olarak katıldığı diyabetik çocuklar kampına, 2003-2005 yılları arasında gönüllü kamp psikiyatristi olarak katılmıştır. Diyabetik ergenler ile destekleyici gruplar düzenleyip, bireysel görüşmeler yaptı.

Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer, 2007 yılında mecburi hizmetini yapmak üzere Tatvan Devlet Hastanesi’ne atanmıştır. Burada bir yıl kadar çalıştıktan sonra Aliağa Devlet Hastanesi’ne tayin edilmiş ve yaklaşık 6 yıl Aliağa Devlet Hastanesi’nde görev yapmıştır. 2014 yılında buradaki görevinden ayrılarak, tam zamanlı serbest hekim olarak kendi ofisinde hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde kadın hasta servisinde yoğun mesai harcamış ve kadın ruh sağlığı (adet dönemi, gebelik, lohusalık, menopoz sorunları gibi) ile yakından ilgilenmiş, çalışmalar yapmıştır. Çeşitli bilimsel araştırmalara katılım sağlamış, bu araştırmaların düzenlenmesinde aktif rol almıştır.

Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer, 2002 yılında CETAD (Cinsel Eğitim, Tedavi ve Araştırma Derneği) tarafından verilen teorik eğitimleri tamamladıktan sonra Dr. Nesrin Yetkin ve Prof Dr Doğan Şahin’den süpervizyon alarak 2004 yılında sertifikalı “cinsel terapist” unvanı almıştır. Prof. Dr. Doğan Şahin’in yanında ko-terapist olarak çalışmıştır. Yine aynı dönemde, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Cinsel İşlev Bozuklukları Polikliniği’nde Prof. Dr. Cem İncesu ile birlikte çalışmalar yapmıştır. 2006-2007 yılları arasında CETAD yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 2010, 2012 ve 2014 yıllarında CETAD tarafından düzenlenen kongrelerde panelist olarak görev almıştır ve halen CETAD İzmir İl Temsilcilerinden biri olarak dernekteki görevini sürdürmektedir.

2005 yılında Prof. Dr. Şahika Yüksel tarafından İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği’nde yapılan ‘cinsel kimlik bozuklukları’ grubuna gözlemci olarak katılımda bulunmuştur. Ve ‘cinsel yönelim ve cinsel kimlik bozuklukları’ konusunda Prof. Dr Şahika Yüksel’den süpervizyon almıştır.

2011 yılında CETAD-LİSTAG iş birliği ile LGBT (lezbiyen, gay, biseksüel, transeksüel) bireylerin ailelerine yönelik düzenlenen destek grupları ile ilgili aldığı eğitimin ardından, CETAD gönüllü terapisti unvanı ile İzmir aile grubunu yürüten iki hekimden biri olmuştur. İzmir aile grubu her ayın ilk Perşembesi toplanmaktadır. 2002–2006 yılları arasında 4 yıl süre ile Dr. Nuşin Sarımurat Baydemir’den “ilişki/ çift/aile terapisi” konusunda teorik eğitim ve süpervizyon almıştır. 2009 yılında AETD tarafından düzenlenen kongrede panelist olarak görev almıştır.

2004-2006 yılları arasında analist Yavuz Erten’den ‘Psikanalizden Dinamik Psikoterapilere’ ve ‘Psikanalitik Psikoterapide Teknik ve Pratik’ seminerlerini tamamlamıştır. 2005 yılında Türk Nöropsikiyatri Derneği tarafından düzenlenen ‘Kişilik Bozuklukları Temel Kursu’ na katılım sağlamıştır. 2003-2007 yılları arasında kendi psikanalitik yönelimli bireysel psikoterapisini tamamlamıştır. 2012-2013 yılları arasında Prof. Dr. Hakan Türkçapar’dan Bilişsel ve Davranışçı Terapi Kuramsal eğitimi almıştır. Halen süpervizyon aşamasındadır. İlgi alanındaki ulusal ve uluslarası çeşitli kongreleri düzenli olarak takip etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL BAKIRKÖY PROF.DR.M. OSMAN RUH SAGLIGI VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Depresyon
 • Panik Atak
 • Sosyal Fobi
 • Şizofreni
 • Kişilik Bozuklukları
Tedaviler
 • Psikanaliz
 • Evlilik terapisi
 • Good enough zeka testi
 • Varoluşçu psikoterapi
 • Psikoterapi

Evrim Ebru Yılmazer Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..döken

Ailevi sorunlarımızı sayenizde aştık. Tavsiye edebileceğim ve samimiyetine güvendiğim en iyi doktor 19-01-2016

mi ..ldız

İlginiz için teşekkür ederim 19-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Evrim Ebru Yılmazer Cevapladığı Sorular

 • Beden dismorfik bozukluk

  Merhaba evrim hanım ben beden dismorfik hastasıyım 3 senedir bu hastalıkla yaşıyorum çok doktora gittim ama olmuyor çoğu insandan hep yakışıklı olduğumu söylerler artık umursamıyorum nederse desinler aynada yüzümü hep sağ tarafına bakıyorum sol gözüm yukarı kalkık görüyorum çok korkunç gözüküyor b... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Venegis xr 37mg

  Merhaba ben 15 yaşındayım ve üç ay önce doktora giderek 75 mglık misol adlı bir antidepresana başladım ama hiç bir etkisini göremediğim için bi süre sonra doktor kontrolsüz aniden bıraktım ardından sürekli baş ağrıları başımın baskısı üzerine tekrardan doktora çıktım ve venegis xr 37.5 mg bir ilaca... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Yılmazer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Yılmazer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer Psikiyatri, uzmanıdır. Psikanaliz, Evlilik terapisi, Good enough zeka testi, Varoluşçu psikoterapi, Psikoterapi, Yale-brown obsesyon kompulsiyon derecelendirme ölçeği, Cattell 3a zeka testi, Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi, Çift terapisi, Liebowitz sosyal kaygı ölçeği alanlarında hizmet veriyor ve Depresyon, Panik Atak, Sosyal Fobi, Şizofreni, Kişilik Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Yılmazer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Evrim Ebru Yılmazer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Yılmazer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.