Uzm. Dr. Esra Eruyar

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Ankara
5.0

5.0

“Lokman Hekim Akay Hastanesi Nöroloji uzmanı Sn. Esra Eruyar hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimi sunm...” Devamı

Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:44 Sincan Sincan/Ankara
Büklüm Sok. No: 4 Kavaklıdere Keçiören/Ankara

İlgi Alanları

Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SD
Sul*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi

Lokman Hekim Akay Hastanesi Nöroloji uzmanı Sn. Esra Eruyar hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimi sunmanın doğru yolunu bir türlü bulamadım. Bir eğitimci olarak da hislerimi bu şekilde aktarmaya çabalayacagım. Umarım başarabilirim. 10 Mart 2023 tarihinde beyine emboli tanısı konulan annem Safinaz Doğan ın nöroloji muayneyenesi esnasında tanışma fırsatı bulduk kendisiyle. Ama ne kadar geç tanımışız, 65 yaş üstü annem ve babam için Esra hanımdan yıllarca mahrum kalmışız. Anneciğimin bu zorlu sürecinde, 10 gün boyunca, kendi annesi olsa bu kadar ilgilenirdi. Bu cümlemde en ufak mübalağa yok. İnanmazsanız aktarayım; *Annemin 3 gün boyunca; gözünü açmama, uyku hali ve tepkisizlik durumları için böylesi vakalar var, ‘Bekleyeceğiz merak etmeyin’ diyerek, kaybettiğimiz tüm umutlarımızı yeşertti. *10 gün boyunca; annemin ciddi hipertansiyonu konusunda, Esra hanım o kadar araştırmacı yaklaştı ki, konsültasyonlarla en doğru teşhisi tanımlamak için gün be gün savaştı o inatçı tansiyonla. ‘Pıhtı ile ilgili yapabileceğim her şeyi yaptım’ deyip köşesine çekilmedi üstelik; üroloji, nefroloji, kardiyoloji, fizik tedavi, onkoloji ve genel cerrahi gibi birimlerle birlikte çalışıp, annemi ayağa kaldırma çabası için ne kadar teşekkür etsem az kendisine *Anneciğimi taburcu ederken; sevgi dolu sıcacık gülümsemesiyle ‘Safinaz Sultan’ artık seni evine gönderiyorum, kendine çok dikkat et lütfen’ diyerek sanki kıymetli bir aile büyüğüne iyi dileklerini iletir samimiyetindeydi. *Annemin inatçı tansiyonuyla savaşırken; yüksek tansiyonu doğru tanılamak için panikle odasından tansiyon cihazı getirip, annemin 2 kol 2 bilek ve ayak bileğinden tansiyon ölçümü yapan bir hanımefendidir Esra hanım: hemşireler ölçmüş nasılsa diyen doktorlara inat, araştırmacı-savaşçı tutumuyla en doğru tanımlamayı yapar. *Pazar sabah 8 olmadan hastasını takip eden bir hekimdir kendisi. İşte diyorum ya annesi olsa bu saatte gelir ancak *Herşeyi bize o kadar güzel anlattı, açıkladı ki hem tehlikeyi hem umutları harmanladı. Yıllardır panik atak hastası olan benimde, bu sayede dolaylı yoldan hayatımı kurtardı Meleğimiz Esra hocamız. Böyle olmasa bende acilde panik atak tedavisi görüyor olurdum. *O kadar alçak gönüllü bir hanımefendidir ki, siz teşekkürlerinizi minnetinizi anlatmaya çabalarken , sadece estağfurullah diyerek övgülerinizi kabul eder. İşte bu ve bunun gibi tüm nüanslarla Sn Esra Eruyar hanımefendi, Lokman Hekim Akay Hastanesinin EN BÜYÜK kazanımıdır. Sanırım Hislerimin Karşılığını Buldum O da şudur ki; ……… Esra Eruyar Hanımefendi, Benim İçin Milenyumun Hipokratıdır ……… Saygılarımla, Sultan Doğan (Hasta Yakını)

GK
GÜL*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ahh benim canım Esra hocam ablam. kendisine ne desem tam anlamıyla anlatamam bir ms hastası olarak nazımı sorularımı hiç of demeden cevap veren mükemmel bilgisi ile tedavi surecimi takip eden insana insan gibi muamele yapan hastasını dinleyen mesai saati gözetmeksizin sizin işiniz bitmeden gitmeyen doktorum bu süreçte iyi ki sizinle tanıştım iyi ki varsınız emeklerinize sağlık 🙏

SE
Sul*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Annemizin beyin kanamasi gecirmesi ile esra hanim tanistik ilk gun sonuclar cikana kadar acilde bizimle bekledi son gune kadar ilgiyle davrandi,hasta yakini olarak da cok iyi bilgilendirdi,cok insani davranan,basarili ve isini gayretle yapan bir doktor.

NA
Naz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

annemizin yüksek tansiyonu şikayeti ile Esra hanıma gittik ama beyin kanaması geçirdiğini öğrendik, yatış yaptı, bu süre boyunca çok ilgili, güleryüzlü davrandı ve çok yerinde bir tedavi uyguladı, iyi ki kendisi ile tanışmışız, varolsun.

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doktor Hanımla 2017 yılında tanıştık , kendisinin ilgi, alaka ve en önemlisi hastalıkla yaşamayı öğrenme konusunda verdiği bilgiler sayesinde hayatımız değişti , eğer bir nöroloji doktoruna ihtiyacıniz varsa mutlaka onunla tanismalisiniz

TA
Tuğ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Birçok bölümde çok farklı doktorlar ile irtibat halinde kalmak durumunda kaldım şimdiye kadar esra hanım gördüğüm en zeki ve ilgili doktorlardan bir tanesi, nöroloji bölümünde doktor arayışında olan insanlar için esra hanımın ilgi alaka ve mesleki bilgi güleryüz konularında çok çok önde olduğunu temim edebilirim.

MG
Mus G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Esra hanıma bel fıtığından sonra geçmeyen ağrılar uykusuzluk ve zona şikayetleriyle başvurdum. İlgisi alakası çabası yaklaşımı hekimlik bilgisiyle kesinlikle hastasına güven veriyor. Teşhisi ve tavsiyesi dolayısıyla kendisine müteşekkirim. Gönül rahatlığıyla nörolog arayışında olanlara tavsiye ederim.

JT
Jan*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Daha evvel birçok başka nöroloji uzmanına gittiğim halde hastalığıma bir türlü çare bulamadım. Esra Hanım'a durumumu bilen bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Doktor hanım çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Beni ayrıntılı olarak muayene etti. Şikayetlerimi uzun uzun dinledi. Derhal teşhisi koyarak tedaviye başladı. Verdiği ilaçlarla ağrılarım tamamen geçti. Bir süre sonra kontrole gittiğimde tamamen iyileştiğimi ve bu ilaçları da kullanmama gerek olmadığını söyledi. Şimdi çok iyiyim. Esra Hanım'ı mesleki bilgisinin çok iyi olması, hastasıyla empati kurması, güleryüzlü ve anlayışlı olması dolayısıyla herkese tavsiye ediyorum.

JT
Jan*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Daha evvel birçok başka nöroloji uzmanına gittiğim halde hastalığıma bir türlü çare bulamadım. Esra Hanım'a durumumu bilen bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Doktor hanım çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Beni ayrıntılı olarak muayene etti. Şikayetlerimi uzun uzun dinledi. Verdiği ilaçlarla da ağrılarım tamamen geçti. Bir süre sonra kontrole gittiğimde tamamen iyileştiğimi ve bu ilaçları da içmeme gerek olmadığını söyledi. Şimdi çok iyiyim. Esra Hanım'ı mesleki bilgisinin çok iyi olması, hastasıyla empati kurması, güleryüzlü ve anlayışlı olması dolayısıyla herkese tavsiye ediyorum.

ZB
Zer*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Annem alzheimer hastasıdır.Ankara da en iyi profesörlere gittik.Annemin 1 yıl içinde yatalak olup kötübir duruma düşeceğini belirttiler.Şunu farkettim ki alzheimer hakkında en iyileri bile çok bilgi sahibi değil.Esra hn ma tesadüfen gittik değişik bir görüş olsun diye.Bize olan yaklaşımı, ilgisi,annemle ilgili en detaylı bilgiyi bize kendisi verdi.2 profesörde bu kadar açıklama yapmadan hep kötü senaryoları bize yazdılar.Evet annem alzheimer hastası bu değişmez ama ona nasıl bakarız neye ihtiyacı var bunlar üzerine yoğunlaştık ve annem çok iyi..Gerçekten çok teşekkür ediyorum kendisine, bir hastaya ilgi böyle gösterilir.Sonsuz teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Esra Eruyar ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Esra Eruyar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Esra Eruyar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Esra Eruyar Özel Lokman Hekim Ankara Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Esra Eruyar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Esra Eruyar Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube