Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç, Adana, Diş Hekimi

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Adana

Çarpık Diş, Diş Taşı (Tartar), Estetik Diş Hekimliği

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Arda Meriç Kimdir?

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç, Diş Hekimi ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) Arda Meriç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Dt. A Meriç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Dt. A Meriç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Şeffaf braketler, Ortodontik tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Çarpık Diş, Diş Taşı (Tartar), Estetik Diş Hekimliği, Çene Kistleri, Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Dt. A Meriç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Dt. Arda Meriç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Dt. A Meriç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.