Uzm. Dr. Merve Nur Kadıoğlu, Denizli, Diş Hekimi

Uzm. Dr. Merve Nur Kadıoğlu

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Denizli

Apse Ve Kist Operasyonları, İmplant Uygulamaları, Ağız İçinde Yara

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Saltak Caddesi No:19/2-3  Merkez, Denizli
TÜLAY AKKOL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Merve Nur Kadıoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Merve Nur Kadıoğlu, Diş Hekimi ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanında faaliyet göstermektedir. Merve Nur Kadıoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ahim..iyas

29 yaşındayım. Yaklaşık 4 ay önce çene kistinden dolayı kendisine muayene için gittim. Öncelikle çok ilgili sıcak kanlı birisidir. Çenemde büyük bir kist vardı. Ağır bir cerrahi operasyon geçirmem gerekiyordu. Kistten dolayı çene kemiğimde ciddi boyutta bir incelme vardı. 9 dişim ölü olduğu için ilk olarak kanal tedavisi yapıldı. Dişlerimin çekilme riski vardı, işin açıkçası bu durumdan korkuyordum. Poliklinik sahibi Tülay hanım sayesinde kanal tedavilerim sorunsuz şekile yapıldı. Akabinde 4 buçuk saat süren başarılı bir ameliyat geçirdim. Şuan sağlık durumum iyiye gidiyor. Çenemde kemik oluşmaya başladı. Dişlerimde çok şükür herhangi bir sorun yok. Ameliyat olmadan önce Dr. Merve Hanım, bilgisi ve tecrübesi ile bana güven vermişti, bu yüzden ameliyatta tereddüt etmedim. Poliklinik olarak tüm çalışanlar işini hakkıyla yapıyor. Çok sıcak kanlılar. Benim sağlığımı daima ön planda tuttular. Maddiyat yönünden ellerinden gelen indirimi yaptılar. Hepsinden Allah razı olsun. Teşekkürler Dr. Merve Hanım Dr. Tülay hanım ve tüm çalışanlar. İyi çalışmalar diliyorum. 06-09-2017

Uzm. Dr. Merve Nur KADIOĞLU

- 09.12.2019

Bu güzel yorumunuz için esas biz size çok teşekkür ederiz İbrahim bey. Sizin sağlığınıza kavuşmanız önemli olandır. Bizde bu süreçte sizi tanımış olmaktan dolayı çok mutluyuz.

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Merve Nur Kadıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.