Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Reynoud Hastalığı (Soğukta Ellerde Morarma Ve Sızlama), Kolit (Kalın Bağırsak İltihabı), Hipoparatiroidizm (Paratiroid Hormon Azlığı)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Caferağa 34710 Kadıköy - İstanbul  Kadıköy, İstanbul
ÖZEL KADIKÖYŞİFA KADIKÖY HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. D Hızlıbacak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. D Hızlıbacak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak ÖZEL KADIKÖYŞİFA KADIKÖY HASTANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Üfürüm, Periferik kan stem hücre transplantasyonu, Anti-ccp(sitrülin antikoru), Radyasyon tedavisi, Wegamed alanlarında hizmet veriyor ve Reynoud Hastalığı (Soğukta Ellerde Morarma Ve Sızlama), Kolit (Kalın Bağırsak İltihabı), Hipoparatiroidizm (Paratiroid Hormon Azlığı), Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal), Addison Hastalığı (Böbrek Üstü Bezi Yetmezliği) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. D Hızlıbacak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. D Hızlıbacak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.