Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ

Dahiliye - İç Hastalıkları - İzmir

Diyabet, Anemi (kansızlık), Metabolik Sendrom (İnsülin Direnci)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Mimar Sinan Cad. No:23 Büyüktürkoğlu apartmanı D:9-10 Alsancak  Konak, İzmir
Uzm.Dr Cüneyt Hayretdağ Özel Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Cüneyt Hayretdağ Hakkında

Cüneyt Hayretdağ Kimdir?

Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ, 1973 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında başarıyla tamamlayarak 1996 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Bozyaka İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

3 Yıl Tire Ssk Hastanesi daha sonra İzmir Eğitim Hastanesi Acil Servis Sorumlusu ve ihtisasını aldığı serviste Uzman Hekim ve Yoğun Bakım sorumlusu olarak hasta kabulü yapan Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ, Bir çok asistan doktor eğitimine katkısı olmuş sonrasında yaklaşık 5 yıl çeşitli özel hastanelerde Kurucu, Başhekim ve Uzman Doktor unvanları ile görev yapmış, Urla Devlet Hastanesi'nde 5, Özel Medifema Hastanesi'nde 2 yıl görev yapmıştır.

Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ, mesleki çalışmalarına şu an İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Acıbadem Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Axa Sigorta
  • Mapfre - Genel Sigorta
  • Türkiye İş Bankası

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ra..iti

Hasta İLE ilgili ; donanımı gayet yeterli ... hasta takibi fevkalade çok güvenilir bir hekim . Hastalara karşı sevecen anlayışlı ; her zaman ulaşılabilir olması bakımından da bizim için çok faydalı ve çok memnun olduğumuz bir hekim 15-05-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
..a

İnanılmaz Bilgi ve tecrübesiyle güler yüzlü son derece motivasyon yaparak doğru teşhis yapan Cüneyt hocama çok teşekkür ederim 23-10-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
�e..ıcı

İçten, samimi güvenilir ilk gördüğümde bana çok güven verdi. Teşekkürler Cüneytçiğim hep kendin ol öyle kal. Değişme emi. Yolun açık olsun 16-04-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. C Hayretdağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. C Hayretdağ şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cüneyt Hayretdağ ile anlaşmalı?
Cüneyt Hayretdağ ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Vakıfbank , Garanti Bankası , Doğa Sigorta , Unico sigorta )

Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ Uzm.Dr Cüneyt Hayretdağ Özel Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi, Metabolik Hastalıklar Tanı ve Tedavisi, Diyabet tedavisi, Obezite takibi ve tedavisi, Diyabetik Ayak tedavisi, Diabetes mellitusta insülin tedavisi, Splenektomi, Dgk(dışkıda gizli kan) testi, Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet, Cyberknife tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet, Anemi (kansızlık), Metabolik Sendrom (İnsülin Direnci), Tiroid Kisti, Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. C Hayretdağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Cüneyt Hayretdağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. C Hayretdağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.