Uzm. Dr. Cihan Koca

Ortopedi ve Travmatoloji - Adana

Takvim talep et Değerlendir

Cihan Koca Hakkında

Cihan Koca Kimdir?

Uzm. Dr. Cihan Koca, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Cihan Koca, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cihan Koca Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Cihan Koca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Cihan Koca kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. C Koca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cihan Koca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Cihan Koca bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Cihan Koca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Cihan Koca Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Cihan Koca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Cihan Koca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cihan Koca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. C Koca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Cihan Koca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. C Koca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.