Uzm. Dr. Çezar Atasoy

Psikiyatri - İstanbul
5.0

Yaygın Anksiyete, Atipik Psikoz, Hezeyanlı Bozukluk

“Yazabildiğim her yere ısrarla yazacağım;kendisi alanında en iyi doktordur. Pskiyatrlarla olan yıllar...” Devamı

Uzm. Dr. Çezar Atasoy

Uzm.Dr Çezar Atasoy, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Bakırköy Prof.Dr.M.Osman Ruh Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Psikiyatri unvanı almıştır.

Mesleki çalışmalarına Alfapsikyatri'de devam etmektedir.

Alfapsikyatri
Kartaltepe mah. Alem sok. Billursaray apt. No :3/10 K.2 Ömür Plaza Karşısı Bakırköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile Terapisi Bireysel terapi Çift terapisi Depresyon tedavisi İlişki terapisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm.Dr Çezar Atasoy, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Bakırköy Prof.Dr.M.Osman Ruh Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Psikiyatri unvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02.2010
Deneyim: 12 Yıl

Yabancı Dil

Arapça

İlgi Alanları

Yaygın Anksiyete Atipik Psikoz Hezeyanlı Bozukluk Konversiyon Bozukluğu Mevsimsel Duygudurum Bozuklukları Devamı

Deneyimler

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi (2016 - Devam ediyor)
Bursa Ali Osman Sönmez Onkolojı Hastanesı (2012 - 2015)
Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi (2010 - 2012)
İstanbul Bakırköy Ord.prof.dr.mazhar Osman Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eği. Ve Araş. Hast. (2010 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 10 93

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SE
Sar*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yazabildiğim her yere ısrarla yazacağım;kendisi alanında en iyi doktordur. Pskiyatrlarla olan yıllar süren tecrübelerimden, yıkımlarımdan, mesleki etiği seans ücretlerine değişen doktor(?) lardan sonra belki de hiç kimsenin almak istemeyeceği bit hasta olmama rağmen benimle güm gün ilgilendi. Seans bitti seans sonrası görüşme olmaz asla demedi, diliyorum ki herşey onun için en güzeli olsun. Benim pusulam oldu. Yıllardır yanlış teşhisle saçma sapan ilaçlar alıp durdum, hiç bir şekilde de gittiğim onlarca doktordan doğru dönüt alamadım. Bir insan ancak bu kadar mükemmel olur.

SE
Sar*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yıllardır psikiyatristlerle sayısız görüşmem oldu; kaygı bozukluğum kullandığım ilaçlar hastalık teşhisim noktasında çok büyük yıkımlara uğradım. Sonra çezar beyle tanıştım; kendisi şimdiye kadar gördüğüm en dikkatli sabırlı ve danışanlarını samimiyetle içselleştiren tek doktordu. Öyle şeylerle yüzleştim ki sayesinde buraya yazılanları okuyun dikkate alın çünkü psikolojik disorderları ancak yaşayan insanlar birbirlerini anlayabilirler o nedenle doğru terapi ve doktoru bulmak en önemlisi .

CA
Can*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çezar Bey’le terapilerime geçen sene Ağustos’ta başlamıştık. O dönem çok yoğun bir kaygı bozukluğuna bağlı depresyon geçiriyordum. Kendisinin bugüne kadar hayatıma kattıklarını anlatabilmem çok zor. Ancak onunla yaptığımız terapiler ve ilaç desteğiyle artık çok daha mutlu, huzurlu ve kendimden eminim. Yakınımdaki herkese onunla yaptığım terapileri anlatabilmek için kendisinin “beynimin mantıklı yönü” olduğunu söylerim ve gerçekten de öyle. Öncesinde etrafımdakiler de bir çok şey söyler yorumlar yapardı durumumla ilgili. Ancak Çezar Bey’in yaklaşımı bambaşkadır. Gerçekten daha önce hiç aklıma gelmeyen cevap ve yorumlarıyla sağlıklı düşünmeme teşvik etmiştir. İlgisi, desteği ve size olan yaklaşımıyla diğer doktorlardan kesinlikle ayrıldığını düşünüyorum. Çünkü asla “doktor” gibi yaklaşmıyor. Kafanızı karıştıracak terimler cümleler kurmuyor. Beyninizin içindekileri daha siz anlatmadan bile anladığını farkediyordunuz ve bu da seanslarda rahatlamanızı sağlıyor ki bu bence çok önemli bir şey. Sizinle ve yaşadıklarınızla empati kurabiliyor. Hiç düşünmeden herkese önerdiğim bir doktorumdur ve ihtyacım olduğunda konuşmak isteyeceğim ilk kişi kendisidir.

AD
Ali D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çezar Bey alanında çok başarılı birisi bende obsesif kompulsif ve kaygı bozukluğu hastalığı var. Hastalığıma verdiği ilaçlar çok iyi geldi baş dönmesi oluyordu geçti tam teşhis koydu. Hayatıma renk kattı iyileşmeme çok büyük katkısı oldu kendisine minnettarım daha anlatılacak çok güzel şey var anlatılacak hakkında tanımanızı ve bir an önce tanışmanızı öneririm

AK
Arz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Uzun yıllardır uğraştığım panik bozukluğum la baş etmemi ve sakin kalmamı sağlayan yegane doktordur kendisi. Alanında uzmanlığı tartışılamaz. Tedavim hakkında verdiği kararları ikinci kez düşünmem bile. Bilen bilir, Doktorunuzun sadece bir telefon uzağınızda olduğunu bilmek bile bizim gibi hastalarda bir tedavidir. O yüzden kendisine minnettarım ve çok teşekkür ediyorum.

Fat*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çezar Hoca'ya üç buçuk sene önce bir tavsiye üzerine gitmiştim. Yaklaşık bir aydır gece uyuyamıyor, zihin faaliyetlerim inanılmaz hızlı, konuşmalarım çok hızlı, çok heyecanlı, duygularım karma karışık bir dönemdeydim. Çezar Hoca'm şıp diye teşhisi koymuş olmalı ki psikiyatri servisinde yatış verdi. Sonrasında ilaç tedavisi başladı. Dört ay sonra da bir psikoterapistten faydalanmamın iyi geleceğini söyledi. Psikoterpiye başladım fakat ben ilaçlarımı ve Çezar Hoca'mın konsültasyonlarına da devam ettim. Bırakmayı da düşünmüyorum. Uzmanlığı, insanlığı, iş etiği anlayışı hakikaten enfes. Ayrıca sorduğu sorularla müthiş ufuk açıyor! Çezar Hoca'mı bulmamdan ötürü kendimi çok şanslı hissediyorum.Bu büyük bir fırsat! Kendisine saygı ve şükranla...

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Çezar Atasoy ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Çezar Atasoy için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Çezar Atasoy için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Çezar Atasoy ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741093

Uzm. Dr. Çezar Atasoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Çezar Atasoy Alfapsikyatri bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Çezar Atasoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Çezar Atasoy Psikiyatri uzmanıdır. Yaygın Anksiyete, Atipik Psikoz, Hezeyanlı Bozukluk alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Bireysel terapi, Çift terapisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube