Uzm. Dr. Birol Merdol

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Atatürk Mh., Dr. Sabri Yayla Bulv., 35920 Selçuk/İzmir  İzmir
İzmir Selçuk Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Birol Merdol Hakkında

Birol Merdol Kimdir?

Uzm. Dr. Birol Merdol, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Birol Merdol, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Birol Merdol Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lşah..oğan

kesinlikle gidip muayene olun diyorum. devlet hastanesi ilgilenmez ön yargınızı yıkacaktır. özele gittim böyle ilgi görmedim. teşekkürler 07-04-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Birol Merdol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Birol Merdol kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Merdol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Birol Merdol için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Merdol şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Birol Merdol ile anlaşmalı?
Birol Merdol kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Birol Merdol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Birol Merdol İzmir Selçuk Devlet HastanesiT.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Birol Merdol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Birol Merdol Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Birol Merdol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Birol Merdol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Birol Merdol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Merdol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Birol Merdol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Merdol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.