Uzm. Dr. Bilgin Apaydın

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ege Ünv., Bornova/İzmir  İzmir
Ege Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bilgin Apaydın Hakkında

Bilgin Apaydın Kimdir?

Uzm. Dr. Bilgin Apaydın, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Bilgin Apaydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bilgin Apaydın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bilgin Apaydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Bilgin Apaydın kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Apaydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bilgin Apaydın için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Apaydın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bilgin Apaydın ile anlaşmalı?
Bilgin Apaydın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Bilgin Apaydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Bilgin Apaydın Ege Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Bilgin Apaydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Bilgin Apaydın Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Bilgin Apaydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bilgin Apaydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bilgin Apaydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Apaydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Bilgin Apaydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Apaydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.