Uzm. Dr. Beyhan Demir

Aile Hekimliği - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Beyhan Demir Hakkında

Beyhan Demir Kimdir?

Uzm. Dr. Beyhan Demir, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Beyhan Demir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 19.10.2012)

Beyhan Demir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Beyhan Demir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Beyhan Demir kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Demir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Beyhan Demir için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Demir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Beyhan Demir ile anlaşmalı?
Beyhan Demir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Beyhan Demir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Beyhan Demir Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Beyhan Demir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Beyhan Demir Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Beyhan Demir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Beyhan Demir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Beyhan Demir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Demir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Beyhan Demir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Demir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.