Uzm. Dr. Ayçe Şener

Psikiyatri - Adana
4.8

Evlilik ve Çift Terapisi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Aile Terapisi

“Cok iyi bir seanstı ve verilen paranın karşılığı kesinlikle karşılıyor” Devamı

Uzm. Dr. Ayçe Şener

Ayçe Şener 1977 Ankara doğumlu. Lise eğitimini Ankara Yüce Fen Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2005-2010 yılları arasında Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri ihtisasını tamamladı. İhtisas eğitimi sırasında 2 yıl süren 100 saat teorik ve 100 saat uygulamalı ve denetimli Kognitif ve Davranış Terapileri Eğitimi’ni tamamladı. İhtisas eğitimimin gereği olarak çeşitli terapiler ile ilgili temel eğitimleri aldı. Yatan ve ayakta çok miktarda hasta takip etme şansını yakaladı. İhtisasının tamamlanması sonrası 2010 yılında devlet hizmet yükümlülüğünü yerine getirmek üzere geldiği  Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde 2021 yılına kadar hastanenin kapalı kadın ve erkek yataklı servislerinde çok sayıda Şizofreni, şizoaffektif bozukluk, bipolar bozukluk ve psikotik bozukluk hastasının takip ve tedavisini yürüttü. Alkol ve madde bağımlılığı konusunda AMATEM Kliniği’nde 3 yıl sorumlu hekim olarak çalıştı, psikotik hastaların ayakta yakın takiplerinin yapılmasına olanak sağlayan TRSM (toplum ruh sağlığı merkezi) de kuruluşunda ve sonrasında tedavi ve rehabilitasyon çalışmalarında bulundu. Ayrıca Yoğun poliklinik ortamında depresyon, anksiyete bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk, sosyal fobi, panik bozukluk gibi psikiyatrik durumların tanı ve tedavisini yaptım ancak bunun daha fazlasının yapılmasının psikiyatri polikliniğinde şart olduğu düşüncesi ile son 5 yıldır almakta olduğu EFTA (European Family Therapy Association) onaylı aile terapisi eğitimi sayesinde onlarca aile ve çiftle çalışma fırsatı buldu. 2021 yılında hastayı anlayabilmek ve daha verimli çalışabilmek için kısa poliklinik görüşmelerinin yeterli olmadığı düşüncesi ile psikoterapi alanındaki uygulamalarına ağırlık verebilmek amacıyla devlet görevinden ayrılarak kendi özel muayenehanesinde hasta kabulüne başladı. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Çınarlı Mah 61027 Sok Sunar Nuri Çomi İş Merkezi B Blok No:36 Kat:6 Seyhan/Adana
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Psikodinamik psikoterapi İlişki terapisi İnterpersonal terapi Kanserde psikolojik destek Kaygı Bozuklukları Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Ayçe Şener 1977 Ankara doğumlu. Lise eğitimini Ankara Yüce Fen Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2005-2010 yılları arasında Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri ihtisasını tamamladı. İhtisas eğitimi sırasında 2 yıl süren 100 saat teorik ve 100 saat uygulamalı ve denetimli Kognitif ve Davranış Terapileri Eğitimi’ni tamamladı. İhtisas eğitimimin gereği olarak çeşitli terapiler ile ilgili temel eğitimleri aldı. Yatan ve ayakta çok miktarda hasta takip etme şansını yakaladı. İhtisasının tamamlanması sonrası 2010 yılında devlet hizmet yükümlülüğünü yerine getirmek üzere geldiği  Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde 2021 yılına kadar hastanenin kapalı kadın ve erkek yataklı servislerinde çok sayıda Şizofreni, şizoaffektif bozukluk, bipolar bozukluk ve psikotik bozukluk hastasının takip ve tedavisini yürüttü. Alkol ve madde bağımlılığı konusunda AMATEM Kliniği’nde 3 yıl sorumlu hekim olarak çalıştı, psikotik hastaların ayakta yakın takiplerinin yapılmasına olanak sağlayan TRSM (toplum ruh sağlığı merkezi) de kuruluşunda ve sonrasında tedavi ve rehabilitasyon çalışmalarında bulundu. Ayrıca Yoğun poliklinik ortamında depresyon, anksiyete bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk, sosyal fobi, panik bozukluk gibi psikiyatrik durumların tanı ve tedavisini yaptım ancak bunun daha fazlasının yapılmasının psikiyatri polikliniğinde şart olduğu düşüncesi ile son 5 yıldır almakta olduğu EFTA (European Family Therapy Association) onaylı aile terapisi eğitimi sayesinde onlarca aile ve çiftle çalışma fırsatı buldu. 2021 yılında hastayı anlayabilmek ve daha verimli çalışabilmek için kısa poliklinik görüşmelerinin yeterli olmadığı düşüncesi ile psikoterapi alanındaki uygulamalarına ağırlık verebilmek amacıyla devlet görevinden ayrılarak kendi özel muayenehanesinde hasta kabulüne başladı. Evli ve 2 çocuk annesidir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2010
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Evlilik ve Çift Terapisi Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Aile Terapisi Alkol Bağımlılığı Bipolar Bozukluk Devamı

Deneyimler

Uzm. Dr. Ayçe Şener (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 44 54

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.8

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.8
ARİ*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Depresyon tedavisi
Ayçe Şener

Cok iyi bir seanstı ve verilen paranın karşılığı kesinlikle karşılıyor

DC
DAM*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Erişkin dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu kendi bildirim ölçeği
Ayçe Şener

Mükemmel. Açıklayıcı yol gösterici ve güven verici

ÖC
ÖZL*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Ayçe Şener

İlk görüşmemizdi . Rahatlıkla kendimi ifade edebildim . Teşekkür ederim.

UU
UTK*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Psikiyatrik muayene
Ayçe Şener

Uzun zaman sonra ilk defa içimde varlığını unuttuğum umutların olduğunu hissediyorum ve hanımefendinin bana gerçekten yardımcı olacağına olan inancım gerçekten kuvvetli.. Pek bir ümitsizdim halbuki giderken ama sağolsun gerçekten ilgisini ve yardımcı olmak istediğini hissettirdi, umarım bu sancılı süreci atlatmamda ve şifalanmamda en doğru klavuzum olur, saygı duydum.

DC
DAM*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Erişkin dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu kendi bildirim ölçeği
Ayçe Şener

Huzur dolu bir doktor. Benim için mükemmel karşılaşma. Insallah bundan sonra yola kendisiyle devam etmek istiyorum.

HV
HAN*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Aile terapisi
Ayçe Şener

Mükemmel bir hekim Ayçe Hanım iyki siz ve sizin gibi Hekimlerimiz var🙏

ES
ELÇ*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Çift terapisi
Ayçe Şener

Her seansta farkındalığımız artıyor. Güler yüzlü asistanı ve samimi davranışlarından dolayı teşekkür ederim. İşinin uzmanı bir doktor.

AS
AYŞ*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Kaygı Bozuklukları
Ayçe Şener

Aşk kadın ya. Tüm süreci yönetmeme, sakinleşmeme, fark etmeme, ayrışmama ve kendime kalmama yardımcı oldu. 💞

MB
MÜR*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Kaygı Bozuklukları
Ayçe Şener

Sakın, bilgili mennun kaldim.psikoterapi uygulaması için tekrar randevu aldım

AA
ALİ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Psikiyatrik muayene
Ayçe Şener

Hasta ile detaylı görüşme, sorunların detaylarına eğilme, hastanın kendini tam olarak ifade edebilmesine olanak tanınması, psikiyatrik desteğin yanında psikoterapi destek vermesi vb.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ayçe Şener ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Ayçe Şener için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Ayçe Şener için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Ayçe Şener ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744454

Uzm. Dr. Ayçe Şener nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ayçe Şener Ayçe Şener bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Ayçe Şener hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ayçe Şener Psikiyatri uzmanıdır. Evlilik ve Çift Terapisi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Aile Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Psikodinamik psikoterapi, İlişki terapisi, İnterpersonal terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube