Uzm. Dr. Ayçe Şener

Psikiyatri - Adana - Seyhan

Affektif Bozukluklar, Şizoaffektif Bozukluk, Anoreksiya

Randevu Al 0 (850) 474 44 54
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Doktorun Adresi

Çınarlı Mah 61027 Sok Sunar Nuri Çomi İş Merkezi B Blok No:36 Kat:6  Seyhan, Adana
Ayçe Şener

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ayçe Şener Hakkında

Ayçe Şener Kimdir?

1977 Ankara doğumluyum. Lise eğitimimi Ankara Yüce Fen Lisesi’nde tamamladım, 2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. 2005-2010 yılları arasında Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri ihtisasını tamamladım. İhtisas eğitimim sırasında 2 yıl süren 100 saat teorik ve 100 saat uygulamalı ve denetimli Kognitif ve Davranış Terapileri Eğitimi’ni tamamladım. İhtisas eğitimimin gereği olarak çeşitli terapiler ile ilgili temel eğitimleri aldım. Yatan ve ayakta çok miktarda hasta takip etme şansını yakaladım. İhtisasımın tamamlanması sonrası 2010 yılında devlet hizmet yükümlülüğünü yerine getirmek üzere geldiğim Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde 2021 yılına kadar hastanenin kapalı kadın ve erkek yataklı servislerinde çok sayıda Şizofreni, şizoaffektif bozukluk, bipolar bozukluk ve psikotik bozukluk hastasının takip ve tedavisini yürüttüm. Alkol ve madde bağımlılığı konusunda AMATEM Kliniği’nde 3 yıl sorumlu hekim olarak çalıştım, psikotik hastaların ayakta yakın takiplerinin yapılmasına olanak sağlayan TRSM (toplum ruh sağlığı merkezi) de kuruluşunda ve sonrasında tedavi ve rehabilitasyon çalışmalarında bulundum. Ayrıca Yoğun poliklinik ortamında depresyon, anksiyete bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk, sosyal fobi, panik bozukluk gibi psikiyatrik durumların tanı ve tedavisini yaptım ancak bunun daha fazlasının yapılmasının psikiyatri polikliniğinde şart olduğu düşüncesi ile son 5 yıldır almakta olduğum EFTA (European Family Therapy Association) onaylı aile terapisi eğitimi sayesinde onlarca aile ve çiftle çalışma fırsatı buldum. 2021 yılında hastayı anlayabilmek ve daha verimli çalışabilmek için kısa poliklinik görüşmelerinin yeterli olmadığı düşüncesi ile psikoterapi alanındaki uygulamalarıma ağırlık verebilmek amacıyla devlet görevimden ayrılarak kendi özel muayenehanemde hasta kabulüne başladım. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL BAKIRKÖY PROF.DR.M. OSMAN RUH SAGLIGI VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Affektif Bozukluklar
 • Şizoaffektif Bozukluk
 • Anoreksiya
 • Yaygın Gelişimsel Bozukluklar
 • Alkol ve Madde Bağımlılığı
Tedaviler
 • Emdr terapi
 • Porteus labirentleri testi
 • Transaksiyonel analiz
 • Çift terapisi
 • Kanserde psikolojik destek
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 44 54

Ayçe Şener Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.4)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ne Sera ..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dr.Hanım, muayenehane açmanız bizim için şans. Hastane de size ulaşmak randevu almak zordu ve görüşme de zamanın kısalığı bizi üzüyordu. Muayenehane de 1 seans hastane de 5 seansa değerdi. Hayırlı olsun. 15-11-2021

in..LEMEZ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tavsiye üzerine gittim cok rahatlatan bir ortamla karşılaştım zor bir dönem içerisindeyim. On yargılı olmama rağmen doktor hanımın yaklaşımı çok konfor sağladı. Gorusmeye devam edecegim. Teşekkür ediyorum. 20-10-2021

e..ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ayçe Hanımla, ailevi problemlerimizi çözebilmek için hastanede tanıştim. 3-5 seans sonra; hataların tek taraflı olmadığını ve kendiniz değişmezseniz, karşınızdakinin de değişemiyeceğini anladım. Tüm problemlerimiz bitmedi ama çok çok ilerledik. İletişim kuruyoruz; fikir birliği için iletişim kurup birlikte karar verebiliyoruz. Tşklr Ayçe Hnm. 19-10-2021

e..cu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 27-08-2021

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ayçe Şener tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ayçe Şener ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Ayçe Şener ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 44 54

Uzm. Dr. Ayçe Şener için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Ayçe Şener için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Ayçe Şener için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayçe Şener nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ayçe Şener Ayçe Şener Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayçe Şener hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ayçe Şener Psikiyatri, uzmanıdır. Emdr terapi, Porteus labirentleri testi, Transaksiyonel analiz, Çift terapisi, Kanserde psikolojik destek, Yale-brown obsesyon kompulsiyon derecelendirme ölçeği, Kaygı bozuklukları, Konuşma terapisi, Kumar bağımlılığı tedavisi, Mindfull odaklı terapiler alanlarında hizmet veriyor ve Affektif Bozukluklar, Şizoaffektif Bozukluk, Anoreksiya, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, Alkol ve Madde Bağımlılığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Ayçe Şener için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Ayçe Şener muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ayçe Şener muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Ayçe Şener hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Ayçe Şener hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.