Uzm. Dr. Atilla Kara, Hatay, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. Atilla Kara

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), Klinik Nörofizyoloji - Hatay

Baş Ağrısı, EEG, EMG (Elektromiyografi )

Randevu Al 0 (850) 811 74 89Soru Sor

Adres

Numune Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No: 89  İskenderun, Hatay
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Atilla Kara Kimdir?

Uzm. Dr. Atilla KARA, 1967 yılında Kahramanmaraş'ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Kahramanmaraş’ta bitirdikten sonra 1983 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1991-1996 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Nöroloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında aynı üniversitenin Nörofizyoloji Laboratuvarı’nda 1 yıl boyunca uzman doktor olarak görev yapmış olan Uzm. Dr. Atilla KARA, aynı zaman zarfında EMG, uyarılmış potansiyeller üzerine çalışmalar yapmıştır. 1997-2005 yılları arasında ise İskenderun Devlet Hastanesi’nde Nöroloji Uzmanı olarak görev yapmıştır.

Uzm. Dr. Atilla KARA, mesleki çalışmalarına Özel İskenderun Gelişim Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Baş Ağrısı
 • EEG
 • EMG (Elektromiyografi )
 • Hareket Bozuklukları
 • Demans

Tedaviler

 • Epilepsi Tedavisi
 • Epilepsi testi
 • Boyun ve Bel Ağrıları
 • Derin Beyin Stimülasyonu (DBS)
 • Migren Tedavisi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 74 89

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Atilla Kara tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Hipodens nedir

  Tomografi sonucunda aşağıdaki açıklama yazılmış. açıklayabilir misiniz sağ frontal lobda 15mm çaplı hafif hipodens alan izlendi sağ parietal lobda posteriorda yaklaşık 5x4 cm boyutlu beyaz cevherden subkortikal alana kadar uzanan diffüz dansite kaybı izlenmiştir mr önerilir.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Atilla Kara

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kas hastalığı

  Babama emg yapıldı ve sonucu aynen yazıyorum incelenen kas sp aktivite: motor ünit r m.biseps fib.pos+/fas+ (pseudomiyotonik boşalım +) kas içinde dağınık olarak miyopatik müp geçişleri gözlenmiştir. yer yer geniş süreli müp ler. m. vastus lateralis fib.pos + yer yer miyopatik müp geçişi . emg sonuc... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Atilla Kara

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Atilla Kara ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Atilla Kara ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 74 89

Uzm. Dr. Atilla Kara için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Atilla Kara için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Atilla Kara için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Atilla Kara nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Atilla Kara Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Atilla Kara hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Atilla Kara Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), ,Klinik Nörofizyoloji uzmanıdır. Epilepsi Tedavisi, Epilepsi testi, Boyun ve Bel Ağrıları, Derin Beyin Stimülasyonu (DBS), Migren Tedavisi, Otizm görüntüleme ve tanısı, Parkinson Hastalığı tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Baş Ağrısı, EEG, EMG (Elektromiyografi ), Hareket Bozuklukları, Demans hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Atilla Kara için muayene ücreti nedir?

Uzm. Dr. Atilla Kara muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Atilla Kara muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Atilla Kara hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Atilla Kara hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.