Uzm. Dr. Arafat Yıldırım

Kardiyoloji - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Mücahitler, 27090 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Arafat Yıldırım Hakkında

Arafat Yıldırım Kimdir?

Uzm. Dr. Arafat Yıldırım, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Arafat Yıldırım, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 22.01.2014)

Arafat Yıldırım Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Arafat Yıldırım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Arafat Yıldırım kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Yıldırım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Arafat Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Yıldırım şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Arafat Yıldırım ile anlaşmalı?
Arafat Yıldırım kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Arafat Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Arafat Yıldırım Gazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Arafat Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Arafat Yıldırım Kardiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Arafat Yıldırım için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Arafat Yıldırım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Arafat Yıldırım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Yıldırım ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Arafat Yıldırım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Yıldırım hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.