Uzm. Dr. Ali Satılmış, Antalya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Ali Satılmış

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Antalya

Beyin Tümörü, Nefridoz (Hidronefroz), Böbrek Taşı

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No: 76  Muratpaşa, Antalya
Memorial Lara Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ali Satılmış Hakkında

Ali Satılmış Kimdir?

Uzm.Dr.Ali SATILMIŞ, Akdeniz Üniversitesi  Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayıp Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzm.Dr.Ali SATILMIŞ, Antalya'da bulunan Memorial Lara Tıp Merkezi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • AKDENIZ ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11 2007

Tecrübe: 12 yıl 11 ay

Yayınlar

 • CMV seroconversion in pregnantsandtheincidence of congenital CMV infection. Satilmiş A, Güra A, Ongun H, Mendilcioğlu I, Colak D, Oygür N. Turk J Pediatr. 2007 Jan-Mar;49(1):30-6.
 • Comparison of breakfastandbedtimeadministration of insulinglargine in childrenandadolescentswithType 1 diabetes.Karagüzel G, Satilmiş A, Akçurin S, Bircan I.DiabetesResClinPract. 2006 Oct;74(1):15-20. Epub 2006 Apr 18.
 • Severe subcutaneousemphysema, pneumomediastinum, andpneumopericardiumaftercentralincisorextraction in a child. Satilmis A, Dursun O, Velipasaoglu S, Guven AG. Pediatr EmergCare. 2006 Oct;22(10):771-3.
 • Oral megadosemethylphenidateingestionforsuicide attempt. Fettahoglu EC, Satilmis A, Gokcen C, Ozatalay E. Pediatr Int. 2009 Dec;51(6):844-5.
 • Güra A, Satılmış A, Ongun H, Özbilim G, Bircan İ, Oygür N. NeonatalPersistan Hipoglisemi ve Hiperglisemi. 39. Türk Pediatri Kongresi, Kapadokya, 17-22 Haziran 2003. Bildiri özetleri kitabı sayfa no: 493.

Deneyimler

 • Özel Medicalpark Antalya Hastane Kompleksi
  05 2014 - Şu Anda
 • Özel Medicalpark Antalya Hastane Kompleksi
  09 2013 - 05 2014
 • Özel Medicalpark Antalya Hastane Kompleksi
  07 2013 - 08 2013
 • Özel Medicalpark Antalya Hastane Kompleksi
  06 2013 - 07 2013
 • Özel Medicalpark Antalya Hastane Kompleksi
  05 2013 - 06 2013

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ali Satılmış kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Satılmış ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Satılmış için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Satılmış şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Satılmış nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ali Satılmış Memorial Lara Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ali Satılmış hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ali Satılmış Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Yenidoğan işitme taraması, Çocukta gelişimi izleme, Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Çocuk beslenme, Büyüme hormonu testi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Tümörü, Nefridoz (Hidronefroz), Böbrek Taşı, Pıhtılaşma Bozuklukları, Su Çiçeği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ali Satılmış için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Satılmış muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Satılmış hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Satılmış ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ali Satılmış hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Satılmış hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.