Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy

Dahiliye - İç Hastalıkları - Antalya
4.9

Akciğer Embolisi (Akciğer Pıhtı Atması, Pulmoner Emboli), Akut Solunum Yetmezliği, Anemi (kansızlık)

4.9

“Sayın doktor Ali kaya Ersoy Adam gibi adam. Kaç doktora gittim çare bulamadılar dün bir teşhisle dok...” Devamı

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy

Uzm. Dr. Ali Kaya ERSOY, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Haydarpaşa Numune Hastanesi, Ağrı Askeri Hastanesi, Çanakkale Devlet Hastanesi, Afyon Devlet Hastanesi, Antalya Devlet Hastanesi, Lara Özel Hastanesi, Özel Anaya Yaşam Hastanesi gibi bir çok kurumda görev almış olan Uzm. Dr. Ali Kaya ERSOY, mesleki çalışmalarına Antalya Özel Medical Park Antalya Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diyabet hastaligi

İyi günler hocam. Ben 35 yaşında 120 kilo birisiyim.elimde vücudumda geceleri yamalar oluyordu. Diyabet için tahlil yaptırdım. Glikoz açlık 104 insulin direnci 29 çıktı. Daha once 3 ay önce yapılan tahlilde ise aclik glikoz 105. Insulin direnci 69 çıkmıştı. 3 ay içinde glifor kullanmaya başladım insülin direnci 28 e düştü. Bana gizli şeker den dolayı 75 gr glikoz yükleme testi yapacaklar. Bu sonuclara göre Şeker olma olasiligi var mi merak ettim.seker yükleme testine gerek var mı.

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy tarafından cevaplandı

Iyi günler evet yükleme testi yapılması uygun olur sağlıkla kalin Cevabı görmek için tıkla.

18 Ekim 2018 tarihinde cevaplandı.

Göbek düşüklüğü

Benim belirli bir süredir farketdiğim rahatsızlığım,sırtüstü yatar durumda iken göbek çevremde kalp atışı biçiminde kalp atışına benzer bir görsel atış var.Hissetmiyorum ama derin nefes alıp tuttuğumda atış kesiliyor.Karaciğer yağlanması ve hipoglisemi rahatsızlığım var.Bu sorun göbek düşüklüğü olabilrmi?

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy tarafından cevaplandı

Iyi günler bu anlattığınız şikayet karaciğer yağlanması ve hipp gişeni ile ilgili olamaz muhtemelen ... Cevabı görmek için tıkla.

30 Temmuz 2018 tarihinde cevaplandı.

Kolesterolyuksrkligi

Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#2078440) SORU Kolesterolyukseklıgı Kolesterolyukseklıgı Kolesterolyukseklıgı Hocam dsaygılarbugün yaptığım tahlil sonuçlarını değerli görüşünuzu sunacam şimdiden teşekkürler hdl40 ldl140tkol 237trıg250 hbac1 5.25 trıgleserıtım yuksek bunun ıcon omega3gunde1000mg kullanmaya başladım diğer Dr ek oiarak koenzımq10gunde100mg önerdi ayrıca nıasıt 500mg verildi bı ılacta statinler gibi unutkanlık sersemlık yaparmı sızın görüşümüze ihtiyaç ım var hap almay...

Daha Fazla
Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy tarafından cevaplandı

Statüleri şimdilik almana gerek yok gunde45 dakka egzersiz yüzme ve yürüyüş en az 3 kilo vermeyi hed... Cevabı görmek için tıkla.

12 Temmuz 2018 tarihinde cevaplandı.

Özel Medical Park Antalya Hastanesi
Fener Mahallesi, Tekelioğlu Cd. No:7 Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Diyabet tedavisi Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi Metabolik Hastalıklar Tanı ve Tedavisi Obezite takibi ve tedavisi Devamı

İlgi Alanları

Akciğer Embolisi (Akciğer Pıhtı Atması, Pulmoner Emboli) Akut Solunum Yetmezliği Anemi (kansızlık) Demir Eksikliği Anemisi Diyabet Devamı

Deneyimler

Özel Medical Park Antalya Hastanesi (2018 - Devam ediyor)
Özel Antalya Yaşam Hastanesi, Antalya İç Hastalıkları Uzmanı (2008 - 2017)
Lara Özel Hastanesi, Antalya İç Hastalıkları Uzmanı (2006 - 2007)
Antalya Devlet Hastanesi, Antalya İç Hastalıkları Uzmanı (1999 - 2005)
Afyon Devlet Hastanesi, Afyon İç Hastalıkları Uzmanı (1991 - 1998)
Çanakkale Devlet Hastanesi, Çanakkale İç Hastalıkları Uzmanı (1990 - 1991)
Ağrı Askeri Hastanesi, Ağrı İç Hastalıkları Uzmanı (Askerlik Görevi) (1989 - 1990)
Haydarpaşa Numune Hastanesi, İstanbul İç Hastalıkları Asistanı (1985 - 1988)
Umurbey Sağlıkocağı, Çanakkale - Pratisyen Hekim (Mecburi Hizmet) (1983 - 1984)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Ayl*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Sayın doktor Ali kaya Ersoy Adam gibi adam. Kaç doktora gittim çare bulamadılar dün bir teşhisle doktor Ali beye gittim hayatımı kurtardı Hipokrat yemini sonuna kadar götüren tek hekimdir sevgi ve saygılarımı sunuyorum teşekkürler 🙏 🙏🙏

MS
Mel*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2 seneye yakındır, diyabet için insülin iğnesi kullanıyordum. Ali hoca, bana uygulanan yanlış tedaviyi düzeltti ve insülin iğnesini bıraktırdı. Bu zamana kadar gittim doktorlar arasında beni gercekten dinleyen, ilgi gösteren ve sağlığıma geri kavusturan tek doktor. Aslında tek kelime ile muhteşem bir hoca. Ne kadar teşekkür etsem azdır!

TD
TC *** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

valla yıllardan beri baş ağrısı çekiyorum migren değil dediler gerilim tipi baş ağrısı dediler ama 1-2 yıl değil 8-10 sene gibi.Lustral verdiler en sonunda.buda çözmedi ama hafifletti.en son olarak Ali Kaya Bey'i önerdiler.Kendisine gittim bana bir adet cihaz taktı.Problem tansiyonmuş.Hap yazdı.Yaklaşık 2 aydır başım ağrımıyor.Çok ama çok teşekkür ediyorum.Ali Kaya Bey.

CU
Cag*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Eşim ve ben Ali Kaya bey sayesinde şifa buldum. İlgili, vakit ayıran, soru soran ve dinleyen bir doktor. Artık bir doktorum var diyebilirim:)

UO
Ugu*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Adam gibi adam Dr.Dedigin böyle olur.Super bir insan.Her kese tavsiye ederim.Bence Medical park 'ta az bulunan Dr.lardan.Medical park Ali beyin değerini bilmeli.

Meh*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

08.02.2018 tarihinde hastanenize başvurdum. Dahiliye doktorumuz sayın doktor Ali Kaya Ersoy'un muayenesinde muayene oldum 10 gündür hiç bir hastanede bulamadığım şifayı Sayın Ali Bey'in tetkiklerinden sonra 1 gün içerisinde bariz bir şifaya kavuştum. Böylesine değerli duyarlı kibar bir Türk hekimine yakışırcasına hastanenize getirmenizden dolayı herkese başta Ali Kaya beyefendiye şükranlarımı sunarım.

GK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktor Ali Kaya Ersoy'a ilgisi ve hizmetinden dolayı minnet ve şükran duymaktayız.

ÖK
Öme*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sayın doktor Ali Kaya Ersoy'un tıbbi tecrübesi ve yaklaşımlarının ötesinde insanlık yönüylede bizleri etkileyen saygı değer şahsiyetiyle gönlümde yer etmiştir.

SS
Sev*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktorumuz Ali Kaya Ersoy bey; bir teşhisle, hayat kurtaran, hipokrat yeminini, sonuna kadar uygulayan, gerçek bir hekimdir. Nereye giderse arkasından gideceğimiz, inandığımız bir insandır. Başarılarının devamını diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

SB
Sad*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ali Kaya Ersoya tavsiye üzerine gittim. Kibar ve bilgili bir doktor, tedavi süreci boyunca her konuda yardımcı oldu. Bilgi aktarımı da çok iyiydi, rahatsızlığım konusunda bilgilendirmeyi ihmal etmedi. Teşekkür ediyorum Ali beye, bundan sonra başka da doktor arayışına girmem.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy Özel Medical Park Antalya Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ali Kaya Ersoy Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanıdır. Akciğer Embolisi (Akciğer Pıhtı Atması, Pulmoner Emboli), Akut Solunum Yetmezliği, Anemi (kansızlık) alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet tedavisi, Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi, Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube