Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay, İzmir, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - İzmir

Biyorezonans, Hepatit A, Ishaller

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kültür Mahallesi Talatpaşa Bulvarı Çim Apt. No : 63 Daire : 2 Alsancak  Konak, İzmir
Ahmet Şahin Alpay Muayenehanesi (OTAM TIP)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ahmet Şahin Alpay Hakkında

Ahmet Şahin Alpay Kimdir?

Uzm. Dr. Ahmet Şahin ALPAY, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı eğitimi sırasında Milli Savunma Bakanlığı’na müracaat etti. Sınavı kazanarak Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde eğitimine devam etti. İhtisasını 1988-1992 yılları arasında GATA Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ABD’de uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

1992-2000 yılları arasında Edremit Askeri Hastanesi; 2000-2005 yılları arasında Erzurum Maraşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi’nde Uzman Doktor olarak çalıştı ve idari görevlerde bulundu. 2005 yılında Balıkesir Askeri Hastanesi’ne; 2010 yılında ise İzmir Asker Hastanesi’ne Başhekim olarak görevlendirildi. 2011 yılında Ege Bölgesi Askeri Hastaneleri (İzmir, Isparta, Denizli, Manisa, Marmaris Edremit, Balıkesir) yönetimini içinde barındıran İzmir Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığı’na atandı. 3 yıl süreyle Bölge Komutanlığı görevini yerine getirdikten sonra, 2014 yılında kadrosuzluktan emekli oldu.

2014-2018 yılları arasında İstanbul’daki Özel Çamlıca Erdem Hastanesi’nde Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı olarak görev yaptı.

Uzm. Dr. Ahmet Şahin ALPAY, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde Ozon Terapi ve Biyofrekans Metodları ile danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Fotoğraflar

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yem..a

Defalarca dizimdeki sorunlarımı çözebilmek amacıyla yaptırmış olduğum tedavilerin sonuç vermemesi nedeniyle tam pes ediyorken ...... OTAM TIP ile tanıştım ve harika sonuçlar aldık. Teşekkürler Ahmet Hocam, teşekkürler Sedacım, teşekkürler sıcacık ekibiniz. Elinize emeğinize sağlık ?? 11-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Alpay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Alpay şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay Ahmet Şahin Alpay Muayenehanesi (OTAM TIP) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır. Manuel Terapi, Kinezioloji, O-Ring Test, Fitoterapi, Tıbbi Ozon Tedavisi, Mezoterapi, Prp tedavisi, Nöral Terapi, Akupunktur Tedavisi, Homeopati alanlarında hizmet veriyor ve Biyorezonans, Hepatit A, Ishaller, Kronik Hepatitler, Solunum Yolu Enfeksiyonları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Alpay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ahmet Şahin Alpay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Alpay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.