Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Akut Böbrek İltihabı, Idrar Yolları Iltihabı, Solunum Yolu Enfeksiyonu

Randevu Al 0 (850) 474 23 08

Doktorun Adresi

Beytepe Mah. 5387 cad Mira Ofis Kat 5 Daire 19  Çankaya, Ankara
Uzm. Dr. A.Duygu Dönmez Muayehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

A. Duygu Dönmez Hakkında

A. Duygu Dönmez Kimdir?

11 Ocak 1982 tarihinde Aydın’de doğdum. İlkokulu bir subay çocuğu olmam nedeniyle iki farklı şehirde üç okulda okuyarak bitirdim. Orta öğretimi Konya Meram Anadolu Lisesi’nde, lise öğretimimi ise Meram Fen Lisesi’nde tamamladım. 1999 yılında girdiğim Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2005 -2010 yılları arasında Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde Pediatri Uzmanlık Eğitimi aldım. Mecburi hizmetimi Gaziantep Nizip Devlet Hastanesinde tamamladım. Burada hem kendi halkıma hem de mülteci çocuklara canla başla, türlü zorluklarla hizmet vermeye çalıştım ve özellikle mecburi hizmet görevim süresince binlerce ailenin hayatına dokunarak mesleğimin sadece bir ‘kariyer’ hedefi olamayacağına emin oldum. 2013 yılında göreve başladığım Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kemik İliği Nakil Ünitesinde edindiğim tecrübe ve yaşadıklarım da aynı şekilde hayatıma yön veren çok önemli deneyimlerden oldu. 2017 yılından itibaren de aynı hastanede Süt Çocuğu Servisinde sorumlu uzman olarak görev yaptım. 2019 yılında Gazi Üniversitesi GETAT Merkezi’nin düzenlediği Akupunktur Eğitimimi tamamladım.

Bir çocuğun hayatına dokunmanın sadece bir çocukla sınırlı kalmadığını, bir anneye, bir aileye dokunmak olduğunu; onlarla en zor zamanında ya da keyifli anlarında yol arkadaşlığı etmek olduğunu meslek hayatım bana farklı şekillerde defalarca gösterdi. Çocuk doktorluğunu sadece hasta bir çocuğu iyileştirmek olarak görmeden bir bebeğin belki de doğum öncesi döneminden başlayarak hayata gözlerini açtığı ilk andan itibaren, sağlıklı bir birey olarak büyüme ve gelişmesine şahitlik ettiğim ve katkı sağlamaya çalıştığım ulvi bir süreç olarak görüyorum. Ailelerin keyifli, mutlu, kaygılı, üzüntülü birçok anlarına ortak olduğum bu süreçte onlara yardımcı olabildiğimi hissetmek benim için en büyük mutluluk.

Bundan böyle, şimdiye dek edindiğim tecrübeler ışığında, çocuklarımın ve ailelerimin hayatlarına daha güzel şartlarda, onlar için daha uzun süreler ayırarak, sorularına cevaplar bularak dokunabilmek adına mesleğime kendi muayenehanemde devam edeceğim.

Kişisel bilgilerime gelince.. Evliyim, Yağız ve Mert’in annesiyim. Yeni yerler keşfetmeyi, doğada olmayı çok severim. Takı tasarımına, aromaterapiye özel merakım var.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DR. SAMI ULUS KADIN DOGUM, ÇOCUK SAGLIGI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11 2005

Tecrübe: 15 yıl 1 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  07 2014 - 07 2014
 • Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi
  11 2013 - Şu Anda
 • Gazıantep Nızıp Devlet Hastanesı
  01 2011 - Şu Anda
 • Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi
  07 2010 - 01 2011
 • Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  11 2005 - 07 2010
İlgilendiği Hastalıklar
 • Akut Böbrek İltihabı
 • Idrar Yolları Iltihabı
 • Solunum Yolu Enfeksiyonu
 • Enfeksiyonlu Yara
 • Adenovirus Enfeksiyonu
Tedaviler
 • Çocuk beslenme bozuklukları izleme
 • Aile ve Çocuk Danışmanlığı
 • Çocuklarda egzema
 • Aşı takvimi
 • Aşı takibi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 23 08
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 10-12-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
an..ibaş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Duygu hanımla tanışmamız kızım Elif’in dünyaya gelişiyle oldu. Doğum öncesinde verdiği Emzirme eğitimi ve sonrasındaki destekleyici tutumuyla memeyi reddeden kızım Elif’in direncini 10. Günün sonunda birlikte kırdık. İhtiyacımın olduğu her an ulaşabileceğimi bildiğim, bilgisine, ilgisine ve yönlendirmelerine sonsuz güvendiğim doktorumuzu herkese tavsiye ederim. 07-12-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Hanım çok güleryüzlü. Kızımıza yaklaşımını ve muayene edişi başarılı idi. Ortam temiz, hijyenik, covide uygun. Duygu Hanım 'ı tavsiye ediyorum. 02-12-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
in..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Günün her saatinde sorularıma aynı ilgiyle cevap veren Duygu hanıma çok teşekkür ederim. Yanından ayrılırken kafamızdaki bütün soru işaretlerini çözmüş ve rahatlamış olarak ayrılıyoruz. 01-12-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ekibim

Selinay Ayaz Hemşire 2017 yıllık mesleki tecrübe

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.