Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara
5.0

Aşılama Ve Bağışıklama, Ateş, Atopik Dermatit

“Doğum öncesinde tanışıp, doğum sonrasında ilk günden itibaren bizden desteğini esirgemeyen doktorumu...” Devamı

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez

11 Ocak 1982 tarihinde Aydın’de doğdum. İlkokulu bir subay çocuğu olmam nedeniyle iki farklı şehirde üç okulda okuyarak bitirdim. Orta öğretimi Konya Meram Anadolu Lisesi’nde, lise öğretimimi ise Meram Fen Lisesi’nde tamamladım. 1999 yılında girdiğim Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2005 -2010 yılları arasında Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde Pediatri Uzmanlık Eğitimi aldım. Mecburi hizmetimi Gaziantep Nizip Devlet Hastanesinde tamamladım. Burada hem kendi halkıma hem de mülteci çocuklara canla başla, türlü zorluklarla hizmet vermeye çalıştım ve özellikle mecburi hizmet görevim süresince binlerce ailenin hayatına dokunarak mesleğimin sadece bir ‘kariyer’ hedefi olamayacağına emin oldum. 2013 yılında göreve başladığım Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kemik İliği Nakil Ünitesinde edindiğim tecrübe ve yaşadıklarım da aynı şekilde hayatıma yön veren çok önemli deneyimlerden oldu. 2017 yılından itibaren de aynı hastanede Süt Çocuğu Servisinde sorumlu uzman olarak görev yaptım. 2019 yılında Gazi Üniversitesi GETAT Merkezi’nin düzenlediği Akupunktur Eğitimimi tamamladım.

Bir çocuğun hayatına dokunmanın sadece bir çocukla sınırlı kalmadığını, bir anneye, bir aileye dokunmak olduğunu; onlarla en zor zamanında ya da keyifli anlarında yol arkadaşlığı etmek olduğunu meslek hayatım bana farklı şekillerde defalarca gösterdi. Çocuk doktorluğunu sadece hasta bir çocuğu iyileştirmek olarak görmeden bir bebeğin belki de doğum öncesi döneminden başlayarak hayata gözlerini açtığı ilk andan itibaren, sağlıklı bir birey olarak büyüme ve gelişmesine şahitlik ettiğim ve katkı sağlamaya çalıştığım ulvi bir süreç olarak görüyorum. Ailelerin keyifli, mutlu, kaygılı, üzüntülü birçok anlarına ortak olduğum bu süreçte onlara yardımcı olabildiğimi hissetmek benim için en büyük mutluluk.

Bundan böyle, şimdiye dek edindiğim tecrübeler ışığında, çocuklarımın ve ailelerimin hayatlarına daha güzel şartlarda, onlar için daha uzun süreler ayırarak, sorularına cevaplar bularak dokunabilmek adına mesleğime kendi muayenehanemde devam edeceğim.

Kişisel bilgilerime gelince.. Evliyim, Yağız ve Mert’in annesiyim. Yeni yerler keşfetmeyi, doğada olmayı çok severim. Takı tasarımına, aromaterapiye özel merakım var.

Hamilelik testi

Merhaba hocam gebelik testinde hamilelik kaç günlükken belli olur .adet gecikmesi olmadan

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez tarafından cevaplandı

Merhaba. Bu sorunuza Kadın Doğum Uzmanı cevap verebilir. İyi günler dilerim. Cevabı görmek için tıkla.

31 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Uzm. Dr. A.Duygu Dönmez Muayehanesi
Beytepe Mah. 5387 Cad Mira Ofis Kat 5 Daire 19 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Çocukta gelişimi izleme Yenidoğan sarılık Yeni doğan Sık Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Geçiren Çocuk Reflü Tedavisi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

11 Ocak 1982 tarihinde Aydın’de doğdum. İlkokulu bir subay çocuğu olmam nedeniyle iki farklı şehirde üç okulda okuyarak bitirdim. Orta öğretimi Konya Meram Anadolu Lisesi’nde, lise öğretimimi ise Meram Fen Lisesi’nde tamamladım. 1999 yılında girdiğim Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2005 -2010 yılları arasında Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde Pediatri Uzmanlık Eğitimi aldım. Mecburi hizmetimi Gaziantep Nizip Devlet Hastanesinde tamamladım. Burada hem kendi halkıma hem de mülteci çocuklara canla başla, türlü zorluklarla hizmet vermeye çalıştım ve özellikle mecburi hizmet görevim süresince binlerce ailenin hayatına dokunarak mesleğimin sadece bir ‘kariyer’ hedefi olamayacağına emin oldum. 2013 yılında göreve başladığım Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kemik İliği Nakil Ünitesinde edindiğim tecrübe ve yaşadıklarım da aynı şekilde hayatıma yön veren çok önemli deneyimlerden oldu. 2017 yılından itibaren de aynı hastanede Süt Çocuğu Servisinde sorumlu uzman olarak görev yaptım. 2019 yılında Gazi Üniversitesi GETAT Merkezi’nin düzenlediği Akupunktur Eğitimimi tamamladım. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.2005
Deneyim: 16 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Ekibim

Selinay Ayaz

İlgi Alanları

Aşılama Ve Bağışıklama Ateş Atopik Dermatit Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) Devamı

Deneyimler

Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2014 - 2014)
Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi (2013 - Devam ediyor)
Gazıantep Nızıp Devlet Hastanesı (2011 - Devam ediyor)
Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi (2010 - 2011)
Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2005 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 23 08

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
sT
Sim*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Doğum öncesinde tanışıp, doğum sonrasında ilk günden itibaren bizden desteğini esirgemeyen doktorumuz:) ilgisi, çocuklarla iletişimi, sakinliği ve tüm sabrı ile içimizi ferahlatan bir yapıdadır. İyi ki bizim doktorumuz:)

NY
Nil Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Keşke yollarımız daha önce kesişseydi diyebileceğimiz canımız doktorumuz🤗 çocuklar için en travmatik olan kan almayı bile konuşa konuşa sakince halletti,sağolsun varolsun🌼🍀

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AD
Ayş*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Çocukta gelişimi izleme
Uzm. Dr. A.Duygu Dönmez Muayehanesi

1.5 aylık Bebeğimiz için kaç dr denediysek memnun kalmadık, hem süre konusunda sıkıntılılardı hemde ebeveyn olarak da bizim psikolojimizi bozmuşlardı. Duygu hanımla tanıştıktan sonra iyiki Duygu hanım dedik, hem psikolojik olarak bize hemde bebeğimize iyi geldi. Bebeğimiz emin ellerde çünkü doktordan öte bir anne sıcaklığıyla yaklaşımı olan Duygu hanıma ilk görüşmede güvendik. 3 saatini bize ayırdığı bizi dinlediği ve bebeğimizle çok güzel ilgilenen can doktorumuza teşekkürler :) Ve güler yüzlü Sinem hanımada ilgisi için teşekkürler:) iyiki yolumuz kesişti..

AA
Ada*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Duygu Doktorumuz kızımızın her şeyiyle ilgi ve sevgisiyle ilgileniyor biz çok mutluyuz teşekkürler🙏🏻

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AF
Are*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Tavsiye üzerine Duygu Hanımla tanıştık.çok ilgili ve her detayı anlatıp bizi huzurla evimize gönderdiği için cok teşekkür ederim.sevgiler.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Sel*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Duygu Hanım hem çocukla hem de ebeveynle inanılmaz ilgilenen, detaylı muayene yapan, çocuğun sağlığına bütüncül yaklaşan dolayısıyla az bulunan başarılı bir hekim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HB
Hat*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Uzm. Dr. A.Duygu Dönmez Muayehanesi

İşini severek yapan güleryüzlü, ilgili ,tatlı doktorumuz her konuda bizi en ince detayına kadar bilgilendirir.. İyi ki Varsın Duygu hocamız💕🌸

BA
Bas*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

4 yaşındaki oğlumun prematüre doğması ve türlü sağlık sıkıntıları yaşaması sebebiyle bir çok doktor deneyimimiz oldu. Bu deneyimler ışığında Duygu Hanım'ın son derece ilgili, tecrübeli bir çocuk doktoru olduğuna yürekten inanıyorum. Zamanlı ve nokta atışı tespitleri ve tedavisi sıkıntının ilerlemeden son bulmasına yardımcı oluyor ve ebeveyn olarak sizin de hastalık sürecini paniksiz geçirmenizi sağlıyor. Mesleki yetkinliğinin yanı sıra Duygu Hoca son derece güler yüzlü, empati duygusu kuvvetli bir doktor. Geniş zaman ayırıyor, özenle muayene ediyor ve sorularınızı sabırla güler yüzle yanıtlıyor. Sıcaklığı sayesinde çocuklar da hiç sıkıntısız muayene oluyor. Çocuk hastalıkları ile ilgili arayışta iseniz şiddetle Duygu Hoca'yı tavsiye ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MB
Mer*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Duygu hocaya 20.12.2021 tarihinde 18 aylık kızımız için gittik. 2 saat bizimle ilgilendi dinledi. Güleryüzle ve korkutmadan muayene etti. Kızım ilk defa bir doktordan öpücük atıp el sallayarak çıktı. Ayrıca bizlere çok değerli bilgiler verdi yol haritası çizdi.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
FD
Ful*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Okadar araştırma yaptıktan sonra yolumuzun duygu hanımla keşismesine okadar mutlu oldum ki.yenidoğan bebeğim emin ellerde.tam 2 saat kıymetli vaktini büyük bir ilgiyle bize ayırdı,bizi aydınlattı.Artık minik bebeğimi emanet edebileceğim iyi bir doktoru var.😍

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742308

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez Uzm. Dr. A.Duygu Dönmez Muayehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. A. Duygu Dönmez Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanıdır. Aşılama Ve Bağışıklama, Ateş, Atopik Dermatit alanlarında hizmet veriyor ve Çocukta gelişimi izleme, Yenidoğan sarılık, Yeni doğan hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 23 08

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube