Psk. Zeyniş Mert, Tekirdağ, Psikoloji

Psk. Zeyniş Mert

Psikoloji - Tekirdağ

Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Şeyh Sinan Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:143 59860 Çorlu/Tekirdağ Türkiye  Çorlu, Tekirdağ
Çorlu Psikoloji Zeyniş Mert

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Zeyniş Mert Kimdir?

Psikolog Zeyniş Mert 2011 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Bütüncül Psikoterapi Teorik, Formülasyon ve Süpervizyon programı, Duygu Odaklı Bireysel Psikoterapi, Masterson Yaklaşımı Psikoterapi, Kişilik Yönelimli İlişkisel Psikoterapi konularında çeşitli kurumlardan eğitim almıştır.  Ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel danışmanlık, aile danışmanlığı, grup danışmanlığı, kurumlara yönelik psikolojik destek vermektedir. Psikoterapi Enstitüsü Derneği üyesidir.

Çorlu Psikoloji Danışmanlık Merkezi'nde çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Zeyniş Mert tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Erken boşalma

  Merhaba hocam kusura bakmayın utanarak sormak istiyorum ama erken boşalma ve sertlik sorunu ile ilgili terapileriniz mevcutmudur acaba yardımcı olabilir misiniz rica etsem

  Doktor Cevabı:

  Psk. Zeyniş Mert

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bilgi almak

  Merhaba; erken boşalma ile ilgili terapi uyguluyor musunuz acaba konu hakkında yardımlarınızı talep ediyorum.....

  Doktor Cevabı:

  Psk. Zeyniş Mert

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Zeyniş Mert kimdir , telefon numarası nedir?

Psk. Z Mert ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Zeyniş Mert için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Z Mert şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Zeyniş Mert nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Zeyniş Mert Çorlu Psikoloji Zeyniş Mert bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Zeyniş Mert hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Zeyniş Mert Psikoloji, uzmanıdır. Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri, Yetişkin Psikoterapisi, Ağlama ve öfke nöbetleri, Aile Terapisi, Aile danışmanlığı, Bireysel psikoterapi, Cinsel terapi, Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri, Çocuklarda uyku problemleri, Davranış bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Zeyniş Mert için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Zeyniş Mert muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Zeyniş Mert hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Psk. Z Mert ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Zeyniş Mert hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. Z Mert hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.