Psk. Şerife Çalmaz

Psikoloji - İzmir
5.0

Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cat (Çocuk Algı Testi)

“” Devamı

Psk. Şerife Çalmaz

İlköğretim ve lise eğitimlerini İzmir’de tamamladı. 2016 yılında Doğuş Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünü bitirdi. Psikoloji, sürekli değişen ve gelişen bir alan olduğundan lisans eğitimi boyunca birçok seminer, eğitim ve kongrelere katıldı ve katılmaya da devam ediyor.

Lisans eğitimi boyunca çeşitli rehabilitasyon merkezlerinde stajlarını tamamladı. Stajları boyunca anne-baba ve çocuklara yönelik çalışmalarını sürdürdü.

Lisans eğitimi devam ederken 2015 -2017 yılları arasında Meva Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde önce asistan psikolog olarak çalışmalarına başladı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra aynı kurumda psikolog olarak hizmet vermeye devam etti.

2016 Ekim’de başlayıp 2017 Mayıs ayı itibariyle sonlanan Doktora Öğretim Üyesi Neslihan Arıcı Özcan tarafından yürütülen ve 15 Temmuz Derneği’nin desteğiyle 15 Temmuz KADEP (Kadınları Destekleme Projesi) Projesinde gönüllü olarak yer aldı. KADEP kapsamında 15 Temmuz’da eşleri şehit, gazi olan kadınlara psikososyal destek sağlamak için düzenlenen grup çalışmasında psikolog olarak görev aldı.

2017-2018 Nisan yılları arasında Üsküdar Belediyesi bünyesinde 15 Temmuz Psikolojik Destek Yaşam Merkezi’nde çocuklara yönelik psikososyal destek çalışmalarını gönüllü psikolog olarak sürdürdü.

Aynı zamanda Florya’da bulunan Uzman Klinik Psikolog Huriye Çevik Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde çocuk ve ergenlerle çalışmalarına devam etti.

2018 Temmuz- 2019 Ocak ayları boyunca Sağlık Bilimleri Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğrenci işleri birim sorumlusu olarak görev yaptı.

2019 Ocak- Mayıs ayları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde bulunan BAUMER (Bağımlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi) merkezinin çalışmaları Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM Yataklı Kliniği’nde olup, orada alkol-madde bağımlılığı olan hastalarla yapılan bilimsel araştırma çalışmalarına katıldı.

Şuanda İzmir/Bayraklı da bulunan özel kliniğinde çocuk-ergen ve yetişkinlere yönelik terapi uygulamalarına devam etmektedir.

Psk. Şerife Çalmaz Özel Muayenehanesi
Manavkuyu Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi Uğur Apartmanı No:144 Kat:1 Daire:1 Bayraklı/İzmir
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

İlköğretim ve lise eğitimlerini İzmir’de tamamladı. 2016 yılında Doğuş Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünü bitirdi. Psikoloji, sürekli değişen ve gelişen bir alan olduğundan lisans eğitimi boyunca birçok seminer, eğitim ve kongrelere katıldı ve katılmaya da devam ediyor. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Aile Danışmanlığı Bilişsel Davranışçı Terapi Cat (Çocuk Algı Testi) Çocuk Terapi Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 21 84

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ff
F F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Sık Sorulan Sorular

Psk. Şerife Çalmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Şerife Çalmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Şerife Çalmaz için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Şerife Çalmaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182184

Psk. Şerife Çalmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Şerife Çalmaz Psk. Şerife Çalmaz Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Şerife Çalmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Şerife Çalmaz Psikoloji uzmanıdır. Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cat (Çocuk Algı Testi) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube