Psk. Ömer Faruk Özdemir, Osmaniye, Psikoloji

Psk. Ömer Faruk Özdemir

Psikoloji - Osmaniye

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Evlilik(Çift) Terapisi, Cinsel Terapi

Takvim talep etDeğerlendir

Psikologun Adresi

Rahime Hatun Mahallesi, 9077. Sk., 80020  Merkez, Osmaniye
Katarsis Terapi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ömer Faruk Özdemir Hakkında

Ömer Faruk Özdemir Kimdir?

Psk. Ömer Faruk ÖZDEMİR, 1974 yılında Hatay’ın Dörtyol İlçesinde doğmuştur.  İlk,Orta ve Lise eğitimini 2000 yılında Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Aile Danışmanlığı Sertifika programını tamamladı. Yine aynı sene Prof.Dr.Şahin KESİCİ’den oyun terapisi eğitimi aldı. 2015 yılında Bilişsel Davranışçı Terapi Derneği’nin kurucusu ve yöneticisi Prof.Dr.Hakan TÜRKÇAPAR’dan BDT Psikoterapi Eğitimi aldı. 2015 yılında Girne Amerikan Üniversitesi’den Doç.Dr. Linda FRAIM’den Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi aldı. 2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç.Dr.Fatih BAYRAKTAR’dan “Zorbalık” konusunda eğitim aldı. 2015 yılında Mersin Toros Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans Programına başladı. Uzmanlık tezini “Tükenmişlik” konusunda yaptı. Katarsis Psikoterapi Merkezi’nde Pedagog ve Aile Terapisti olarak çalışıyor.

Psk. Ömer Faruk ÖZDEMİR, mesleki çalışmalarına Osmaniye'de bulunan Katarsis Psikoterapi Merkezi’nde Pedagog ve Aile Terapisti olarak devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11 2000

Tecrübe: 19 yıl 9 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • GATA Psikiyatri Kliniği
  11 2000 - Şu Anda
 • Rehberlik Araştırma Merkezi
  10 2002 - Şu Anda
 • Katarsis Terapi Merkezi
  09 2016 - Şu Anda

Fotoğraflar

Psikolog Yorumları

Değerlendir
6 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

da..

Ömer Faruk beyle belkide hayatımızın en zor günleri diyebileceğimiz bir dönemde tanıştık. Bu dönemde kızımda ve bende oluşan kaygılar için kızımı zorla götürdüğüm Ömer Faruk beyin ofisinden gülücüklerle,mutlu ayrılması inanın benim için hiç beklenmedik bir durumdu. Çünkü kızım kimseye güvenmiyor ve herkesten korkuyordu. Daha ilk seansta bile kızımda ve bendeki kaygıların azalmasına sebep olan Ömer Faruk bey ve meslektaşı güler yüzlü eşi Emine hanıma teşekkürlerimi sunmak gerçekten yetersiz. Ayrıca biz dahil tüm danışanlarına gösterdikleri ilgi ve sevgi inanın bana çok özel... 02-12-2017

..

İçten, samimi ve güler yüzlü karşılamasıyla hayatımızdaki bütün olumsuzluklara rağmen bizlere farklı bakış açıları sunan ve sonrasında da takipte olan saygı değer hocam Ömer Faruk Özdemir'e hayatımıza kattığı her bir değer için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. 17-08-2017

�it..

Rahatsızlığımdan dolayı hayatım alt üst olmuştu. Çevremde herkesi kırıyor kendimde her geçen gün daha kötü oluyordum. Bu durumun tedavi sürecimi de etkilemesi üzerine tavsiyeler üzerine Ömer Faruk Özdemir ile terapilere başladım. Pes etme noktasından çekti aldı beni hayata baştan bağladı kendisi. Tedavimin sonlarına yaklaşıyoruz ve her anlamda çok huzurlu mutlu bir insanım artık. Sağolun Ömer bey siz olmasanız neler olabileceğini düşünmek bile istemiyorum. 22-07-2017

uzhan..

Eşim ile yaşamış olduğumuz iletişim sorunu ( birbirimizi anlamama) çözümü için Ömer Faruk Özdemir beyle görüştük. Güler yüzlü ve ikna tonu yüksek sesiyle sorunumuza kalıcı çözümler bulma yönünde çok pratik bilgiler verdi. Ödev alarak eşime daha çok vakit ayırma ve konuşarak ( dinleyerek) hareket etmemizi telkin etti. Sonuç olarak eşimi şu an daha iyi anlıyorum, kaygılarının giderilmesi konusunda daha iyi dinliyorum ve günden güne eşimle daha çok beraber hareket ediyorum. 02-12-2016

lay..

Sınav döneminde fazla stres altında kalan oğlum için Ömer Faruk Özdemirden randevu almıştım. Biz çok memnun kaldık. Oğlum Ömer bey sayesinde hem daha rahat bir çalışma düzenine geçti hemde çevresine karşı olan hareketleri değişti. Şuan çok güzel bir üniversitede okuyor kendi çalışması kadar Ömer beyin emeği de çok fazla. Teşekkürler. 28-10-2016

..

Ömer Faruk bey ile belkide hayatımızın en zor günleri diyebileceğimiz bir dönemde tanıştık. Bu dönemde kızımda ve bende oluşan kaygılar için kızımı zorla götürdüğüm ömer faruk bey'İn ofisinden gülücüklerle ve mutlu ayrılması inanın benim için beklenmedik bir durumdu. Çünkü kızım kimseye güvenmiyor ve herkesten korkuyordu. Daha ilk seansta bile kızımda ve bendeki kaygıların azalmasına vesile olan Ömer Faruk Bey ve meslektaşı güler yüzlü eşi Emine Hanım'a teşekkürlerimi sunmak gerçekten yetersiz. Ayrıca biz dahil tüm danışanlarına gösterdikleri ilgi ve sevgi, inanın bana çok özel.. 20-04-2016

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Ömer Faruk Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Ömer Faruk Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. � Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Ömer Faruk Özdemir için nasıl randevu alabilirim?
Psk. � Özdemir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Ömer Faruk Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Ömer Faruk Özdemir Katarsis Terapi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Ömer Faruk Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Ömer Faruk Özdemir Psikoloji, uzmanıdır. Ağlama ve öfke nöbetleri, Aile danışmanlığı, Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı, Bilişsel davranışçı terapi, Bireysel psikoterapi, Cat, Çift terapisi, Çocuk terapisi, Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri, Çocuk ve ergen terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi, Evlilik(Çift) Terapisi, Cinsel Terapi, Bireysel Terapi, Obsesif Kompulsif Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Ömer Faruk Özdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Ömer Faruk Özdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Ömer Faruk Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. � Özdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Ömer Faruk Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. � Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.