Psk. Ömer Faruk Özdemir

Psikoloji - Osmaniye
5.0

Çocuklarda Tuvalet Eğitimi, Tırnak yeme ve Parmak Emme, Travma Sonrası Stres Bozukluğu

5.0

“Eşim ile yaşamış olduğumuz iletişim sorunu ( birbirimizi anlamama) çözümü için Ömer Faruk Özdemir be...” Devamı

Psk. Ömer Faruk Özdemir

Psk. Ömer Faruk ÖZDEMİR, 1974 yılında Hatay’ın Dörtyol İlçesinde doğmuştur.  İlk,Orta ve Lise eğitimini 2000 yılında Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Aile Danışmanlığı Sertifika programını tamamladı. Yine aynı sene Prof.Dr.Şahin KESİCİ’den oyun terapisi eğitimi aldı. 2015 yılında Bilişsel Davranışçı Terapi Derneği’nin kurucusu ve yöneticisi Prof.Dr.Hakan TÜRKÇAPAR’dan BDT Psikoterapi Eğitimi aldı. 2015 yılında Girne Amerikan Üniversitesi’den Doç.Dr. Linda FRAIM’den Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi aldı. 2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç.Dr.Fatih BAYRAKTAR’dan “Zorbalık” konusunda eğitim aldı. 2015 yılında Mersin Toros Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans Programına başladı. Uzmanlık tezini “Tükenmişlik” konusunda yaptı. Katarsis Psikoterapi Merkezi’nde Pedagog ve Aile Terapisti olarak çalışıyor.

Psk. Ömer Faruk ÖZDEMİR, mesleki çalışmalarına Osmaniye'de bulunan Katarsis Psikoterapi Merkezi’nde Pedagog ve Aile Terapisti olarak devam etmektedir.

Katarsis Terapi Merkezi
Rahime Hatun Mahallesi, 9077. Sk., 80020 Merkez/Osmaniye

Hakkında

Psk. Ömer Faruk ÖZDEMİR, 1974 yılında Hatay’ın Dörtyol İlçesinde doğmuştur.  İlk,Orta ve Lise eğitimini 2000 yılında Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Aile Danışmanlığı Sertifika programını tamamladı. Yine aynı sene Prof.Dr.Şahin KESİCİ’den oyun terapisi eğitimi aldı. 2015 yılında Bilişsel Davranışçı Terapi Derneği’nin kurucusu ve yöneticisi Prof.Dr.Hakan TÜRKÇAPAR’dan BDT Psikoterapi Eğitimi aldı. 2015 yılında Girne Amerikan Üniversitesi’den Doç.Dr. Linda FRAIM’den Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi aldı. 2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç.Dr.Fatih BAYRAKTAR’dan “Zorbalık” konusunda eğitim aldı. 2015 yılında Mersin Toros Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans Programına başladı. Uzmanlık tezini “Tükenmişlik” konusunda yaptı. Katarsis Psikoterapi Merkezi’nde Pedagog ve Aile Terapisti olarak çalışıyor. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.2000
Deneyim: 23 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Çocuklarda Tuvalet Eğitimi Tırnak yeme ve Parmak Emme Travma Sonrası Stres Bozukluğu 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı Anksiyete Bozuklukları Devamı

Deneyimler

Katarsis Terapi Merkezi (2016 - Devam ediyor)
Rehberlik Araştırma Merkezi (2002 - Devam ediyor)
GATA Psikiyatri Kliniği (2000 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
OS
Oğu*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Eşim ile yaşamış olduğumuz iletişim sorunu ( birbirimizi anlamama) çözümü için Ömer Faruk Özdemir beyle görüştük. Güler yüzlü ve ikna tonu yüksek sesiyle sorunumuza kalıcı çözümler bulma yönünde çok pratik bilgiler verdi. Ödev alarak eşime daha çok vakit ayırma ve konuşarak ( dinleyerek) hareket etmemizi telkin etti. Sonuç olarak eşimi şu an daha iyi anlıyorum, kaygılarının giderilmesi konusunda daha iyi dinliyorum ve günden güne eşimle daha çok beraber hareket ediyorum.

İC
İ. C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

İçten, samimi ve güler yüzlü karşılamasıyla hayatımızdaki bütün olumsuzluklara rağmen bizlere farklı bakış açıları sunan ve sonrasında da takipte olan saygı değer hocam Ömer Faruk Özdemir'e hayatımıza kattığı her bir değer için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

SD
S. D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Ömer Faruk bey ile belkide hayatımızın en zor günleri diyebileceğimiz bir dönemde tanıştık. Bu dönemde kızımda ve bende oluşan kaygılar için kızımı zorla götürdüğüm ömer faruk bey'İn ofisinden gülücüklerle ve mutlu ayrılması inanın benim için beklenmedik bir durumdu. Çünkü kızım kimseye güvenmiyor ve herkesten korkuyordu. Daha ilk seansta bile kızımda ve bendeki kaygıların azalmasına vesile olan Ömer Faruk Bey ve meslektaşı güler yüzlü eşi Emine Hanım'a teşekkürlerimi sunmak gerçekten yetersiz. Ayrıca biz dahil tüm danışanlarına gösterdikleri ilgi ve sevgi, inanın bana çok özel..

SD
Sev*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Ömer Faruk beyle belkide hayatımızın en zor günleri diyebileceğimiz bir dönemde tanıştık. Bu dönemde kızımda ve bende oluşan kaygılar için kızımı zorla götürdüğüm Ömer Faruk beyin ofisinden gülücüklerle,mutlu ayrılması inanın benim için hiç beklenmedik bir durumdu. Çünkü kızım kimseye güvenmiyor ve herkesten korkuyordu. Daha ilk seansta bile kızımda ve bendeki kaygıların azalmasına sebep olan Ömer Faruk bey ve meslektaşı güler yüzlü eşi Emine hanıma teşekkürlerimi sunmak gerçekten yetersiz. Ayrıca biz dahil tüm danışanlarına gösterdikleri ilgi ve sevgi inanın bana çok özel...

YO
Yiğ*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Rahatsızlığımdan dolayı hayatım alt üst olmuştu. Çevremde herkesi kırıyor kendimde her geçen gün daha kötü oluyordum. Bu durumun tedavi sürecimi de etkilemesi üzerine tavsiyeler üzerine Ömer Faruk Özdemir ile terapilere başladım. Pes etme noktasından çekti aldı beni hayata baştan bağladı kendisi. Tedavimin sonlarına yaklaşıyoruz ve her anlamda çok huzurlu mutlu bir insanım artık. Sağolun Ömer bey siz olmasanız neler olabileceğini düşünmek bile istemiyorum.

GC
Gül*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sınav döneminde fazla stres altında kalan oğlum için Ömer Faruk Özdemirden randevu almıştım. Biz çok memnun kaldık. Oğlum Ömer bey sayesinde hem daha rahat bir çalışma düzenine geçti hemde çevresine karşı olan hareketleri değişti. Şuan çok güzel bir üniversitede okuyor kendi çalışması kadar Ömer beyin emeği de çok fazla. Teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Ömer Faruk Özdemir ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Ömer Faruk Özdemir için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Ömer Faruk Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Ömer Faruk Özdemir Katarsis Terapi Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Ömer Faruk Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Ömer Faruk Özdemir Psikoloji uzmanıdır. Çocuklarda Tuvalet Eğitimi, Tırnak yeme ve Parmak Emme, Travma Sonrası Stres Bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube