Psk. Nezahat Bingöl, İzmir, Psikoloji

Psk. Nezahat Bingöl

Psikoloji - İzmir

Paranoid Kişilik Bozukluğu, Hafıza testleri, Kumar Bağımlılığı

Takvim talep etDeğerlendir

Psikologun Adresi

1383.sok.no 3daire 12 ertem apt. kat.6  Konak, İzmir
İsmer aile danışmanlık merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Nezahat Bingöl Hakkında

Nezahat Bingöl Kimdir?

Psk. Nezahat Bingöl, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Nezahat Bingöl, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Nezahat Bingöl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Nezahat Bingöl kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. N Bingöl ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Nezahat Bingöl için nasıl randevu alabilirim?
Psk. N Bingöl şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Nezahat Bingöl nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Nezahat Bingöl İsmer aile danışmanlık merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Nezahat Bingöl hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Nezahat Bingöl Psikoloji, uzmanıdır. Grup terapisi, Süreklilik anksiyete ölçeği, Benton yüz tanıma testi, Kişisel gelişim, İlişki terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Paranoid Kişilik Bozukluğu, Hafıza testleri, Kumar Bağımlılığı, Öfke Kontrol Bozukluğu, Cinsel Terapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Nezahat Bingöl için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Nezahat Bingöl muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Nezahat Bingöl hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. N Bingöl ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Nezahat Bingöl hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. N Bingöl hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.