Psk. Fatıma Nur Konukpay

Psikoloji - İstanbul
5.0

Ruh Sağlığı, Taciz-İhmal, Şefkat Eksikliği ve Şefkat Arayışı

“Geçmişe yönelik bazı travmalardan dolayı seansa başlamak istedim. Arkadaşımın önerisiyle görüşme sağ...” Devamı

Psk. Fatıma Nur Konukpay

Psikolog ve Aile Danışmanı Fatıma Nur Konukpay lise öğreniminin ardından Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden başarı ile mezun olara "psikolog" unvanını almıştır. Lisans eğitimine devam ederken İlahiyat, Sosyoloji ve Pedagojik Formasyon eğitimlerini tamamlamıştır.

Staj deneyimleri olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı olan çocuk yuvalarında gönüllü olarak çeşitli psiko-sosyal gelişim faaliyetlerinde yer almıştır. Adalet Bakanlığına bağlı olarak Maltepe Çocuk Cezaevi'ndeki çocuklara gönüllü çalışmalarda bulunmuştur. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde açık ve kapalı servisteki hastaların süreçlerine uzmanlarla birlikte gözlemci olarak katılım göstermiştir. NP Beyin Hastanesinde zorunlu stajını tamamlamıştır. Çocuk-Ergen-Yetişkin ile çalışan Psikolojik Danışmanlık Merkezleri'nde dikkat geliştirme çalışmalarında, çocuk gelişim faaliyetlerinde bulunmuştur. Pedagojik formasyon eğitimi kapsamında da devlet okulu ve özel okullarda stajlarını tamamlamıştır. Gönüllü olarak kadınlar, mülteciler, çocuklarla ilgili pek çok projede yer almıştır ve çeşitli konularda projeler yapmaya devam etmektedir.

Çocuklara uygulanan psikolojik testlerin eğitimini almıştır. Aynı zamanda Klinik Psk. Mehmet Teber’den aldığı Çocuk Merkezli Oyun Terapisi temel, ileri, uygulama programlarını tamamlamıştır.

Üsküdar Üniversitesi’nde 300 saati teorik, 150 saat (30 saat süpervizyon) uygulamalı olmak üzere toplam 450 saatlik Aile Danışmanlığı Eğitim Programı’nı tamamlayıp "Aile Danışmanı" olmuştur.

Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde verilen Duygu Odaklı Terapi Eğitimi'ne ve Dr. Haluk Alan tarafından verilen HYT (HipnoMediatif Yeniden İşleme Terapisi) eğitimine katılmıştır.

Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde Uzm. Dr. Tahir Özakkaş tarafından verilen 1.152 saatlik (4 yıl) “Bütüncül Psikoterapi Eğitimi'ne devam etmektedir.

Psikolog ve Aile Danışmanı Fatıma Nur Konukpay Psikoliva Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde ve Klinik Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde çalışmalarını sürdürmektedir. Psikodinamik ve duygu odaklı ağırlıklı bütüncül yaklaşımla yetişkin, çift, ergenlere; travmalar, kaygı bozuklukları, depresyon, panik bozukluk, fobik bozukluk, yeme bozuklukları, kişilik bozuklukları, ilişki problemleri gibi konularda psikolojik danışmanlık hizmeti vermesinin yanı sıra çocuk merkezli oyun terapisi hizmeti de vermektedir.

Instagram: @psikolognurkonukpay

 

Bostancı Mh. Bağdat Caddesi, Koy Yolu Sk. No: 5 / 6 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı
Psikoliva Danışmanlık Merkezi
Şair Orhan Veli Sokak, No:20 Daire:13, İstanbul Bahçelievler/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

Psikolog ve Aile Danışmanı Fatıma Nur Konukpay lise öğreniminin ardından Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden başarı ile mezun olara "psikolog" unvanını almıştır. Lisans eğitimine devam ederken İlahiyat, Sosyoloji ve Pedagojik Formasyon eğitimlerini tamamlamıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2017
Deneyim: 6 Yıl

İlgi Alanları

Ruh Sağlığı Taciz-İhmal Şefkat Eksikliği ve Şefkat Arayışı Stres Sosyal Fobi Devamı

Deneyimler

Klinik Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2020 - Devam ediyor)
Psikoliva Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2020 - Devam ediyor)
Psikosanat Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2020 - 2020)
Multi Eğitim ve Danışmanlık (2020 - 2020)
Baybars Akademi (2019 - 2019)
Horizon ABC Akademi (2018 - 2018)
Active Akademi (2017 - 2017)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 44 59

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FA
Fat*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Geçmişe yönelik bazı travmalardan dolayı seansa başlamak istedim. Arkadaşımın önerisiyle görüşme sağladım. Seanslardan sonra duygu durumumu daha stabil tutma konusunda yardımcı oldu. Nur Hanım çok güleryüzlü ve güzel sohbetli bir uzman. Kendisi ile konuşurken rahatça kendimi ifade edebiliyorum, edemediğim yerlerde kendisi bana yardımcı oluyor, konuşmaya devam etmemizi sağlayabiliyor. Şuanda devam ediyorum. Seanslardan memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Fatıma Nur Konukpay ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Fatıma Nur Konukpay için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Fatıma Nur Konukpay için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Fatıma Nur Konukpay ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744459

Psk. Fatıma Nur Konukpay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Fatıma Nur Konukpay Dost Psikoloji bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Fatıma Nur Konukpay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Fatıma Nur Konukpay Psikoloji uzmanıdır. Ruh Sağlığı, Taciz-İhmal, Şefkat Eksikliği ve Şefkat Arayışı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube