Psk. Fatıma Nur Konukpay

Psikoloji - İstanbul - Kadıköy

Ruh Sağlığı, Taciz-İhmal, Şefkat Eksikliği ve Şefkat Arayışı

Randevu Al 0 (850) 474 44 59 Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi (2)

Şair Orhan Veli Sokak, No:20 Daire:13, İstanbul  Bahçelievler, İstanbul
Psikoliva Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
Bostancı Mah. Bostancı Cami Sk. No:24 Kat:1 Daire:16  Kadıköy, İstanbul
Klinik Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Bağdat Caddesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Fatıma Nur Konukpay Hakkında

Fatıma Nur Konukpay Kimdir?

Psikolog ve Aile Danışmanı Fatıma Nur Konukpay lise öğreniminin ardından Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden başarı ile mezun olara "psikolog" unvanını almıştır. Lisans eğitimine devam ederken İlahiyat, Sosyoloji ve Pedagojik Formasyon eğitimlerini tamamlamıştır.

Staj deneyimleri olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı olan çocuk yuvalarında gönüllü olarak çeşitli psiko-sosyal gelişim faaliyetlerinde yer almıştır. Adalet Bakanlığına bağlı olarak Maltepe Çocuk Cezaevi'ndeki çocuklara gönüllü çalışmalarda bulunmuştur. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde açık ve kapalı servisteki hastaların süreçlerine uzmanlarla birlikte gözlemci olarak katılım göstermiştir. NP Beyin Hastanesinde zorunlu stajını tamamlamıştır. Çocuk-Ergen-Yetişkin ile çalışan Psikolojik Danışmanlık Merkezleri'nde dikkat geliştirme çalışmalarında, çocuk gelişim faaliyetlerinde bulunmuştur. Pedagojik formasyon eğitimi kapsamında da devlet okulu ve özel okullarda stajlarını tamamlamıştır. Gönüllü olarak kadınlar, mülteciler, çocuklarla ilgili pek çok projede yer almıştır ve çeşitli konularda projeler yapmaya devam etmektedir.

Çocuklara uygulanan psikolojik testlerin eğitimini almıştır. Aynı zamanda Klinik Psk. Mehmet Teber’den aldığı Çocuk Merkezli Oyun Terapisi temel, ileri, uygulama programlarını tamamlamıştır.

Üsküdar Üniversitesi’nde 300 saati teorik, 150 saat (30 saat süpervizyon) uygulamalı olmak üzere toplam 450 saatlik Aile Danışmanlığı Eğitim Programı’nı tamamlayıp "Aile Danışmanı" olmuştur.

Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde verilen Duygu Odaklı Terapi Eğitimi'ne ve Dr. Haluk Alan tarafından verilen HYT (HipnoMediatif Yeniden İşleme Terapisi) eğitimine katılmıştır.

Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde Uzm. Dr. Tahir Özakkaş tarafından verilen 1.152 saatlik (4 yıl) “Bütüncül Psikoterapi Eğitimi'ne devam etmektedir.

Psikolog ve Aile Danışmanı Fatıma Nur Konukpay Psikoliva Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde ve Klinik Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde çalışmalarını sürdürmektedir. Psikodinamik ve duygu odaklı ağırlıklı bütüncül yaklaşımla yetişkin, çift, ergenlere; travmalar, kaygı bozuklukları, depresyon, panik bozukluk, fobik bozukluk, yeme bozuklukları, kişilik bozuklukları, ilişki problemleri gibi konularda psikolojik danışmanlık hizmeti vermesinin yanı sıra çocuk merkezli oyun terapisi hizmeti de vermektedir.

Instagram: @psikolognurkonukpay

 

Diploma aldığı kurum
 • ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05 2017

Tecrübe: 4 yıl 7 ay

Deneyimler
 • Active Akademi
  05 2017 - 08 2017
 • Horizon ABC Akademi
  05 2018 - 08 2018
 • Baybars Akademi
  05 2019 - 08 2019
 • Multi Eğitim ve Danışmanlık
  01 2020 - 02 2020
 • Psikosanat Psikolojik Danışmanlık Merkezi
  02 2020 - 03 2020
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ruh Sağlığı
 • Taciz-İhmal
 • Şefkat Eksikliği ve Şefkat Arayışı
 • Stres
 • Sosyal Fobi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 44 59

Fatıma Nur Konukpay Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih ..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Geçmişe yönelik bazı travmalardan dolayı seansa başlamak istedim. Arkadaşımın önerisiyle görüşme sağladım. Seanslardan sonra duygu durumumu daha stabil tutma konusunda yardımcı oldu. Nur Hanım çok güleryüzlü ve güzel sohbetli bir uzman. Kendisi ile konuşurken rahatça kendimi ifade edebiliyorum, edemediğim yerlerde kendisi bana yardımcı oluyor, konuşmaya devam etmemizi sağlayabiliyor. Şuanda devam ediyorum. Seanslardan memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. 28-09-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Fatıma Nur Konukpay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Psk. Fatıma Nur Konukpay ile nasıl iletişime geçerim?
Psk. Fatıma Nur Konukpay ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 44 59

Psk. Fatıma Nur Konukpay için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Fatıma Nur Konukpay için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Fatıma Nur Konukpay için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Fatıma Nur Konukpay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Fatıma Nur Konukpay Psikoliva Danışmanlık Merkezi Klinik Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Bağdat Caddesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Fatıma Nur Konukpay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Fatıma Nur Konukpay Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Ruh Sağlığı, Taciz-İhmal, Şefkat Eksikliği ve Şefkat Arayışı, Stres, Sosyal Fobi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Fatıma Nur Konukpay için muayene ücreti nedir?
Psk. Fatıma Nur Konukpay muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Fatıma Nur Konukpay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Psk. Fatıma Nur Konukpay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Fatıma Nur Konukpay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.