Psk. Elif Begüm Cavak

Psikoloji - Eskişehir
5.0

Kişilik Bozuklukları, Okula uyum güçlükleri, Nöropsikolojik Değerlendirme

5.0

“Teşekkür ediyorum çok sıcak bı hanımefendi” Devamı

Psk. Elif Begüm Cavak

Lise eğitimimi, Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümü dalında okul ikinciliği ile tamamladım. Ardından Yaşar Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümüne giderek bir dönem erken mezun oldum. Lisans eğitimim boyunca sekiz ayrı yerde staj yapma imkanı buldum. 2015-2020 tarihleri arasında Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubunda(TPÖÇG) ve Genç Psikologlar Meclisinde(GPM) gönüllü olarak çalıştım. Bunun yanında Kanserli Çocuklara Umut Vakfı(KAÇUV) ve Anne-Çocuk Eğitim Vakfı(AÇEV) gibi kuruluşlarda gönüllü çalıştım. 2019 yılında “İşte Psikolog” web platformunda psikoloji ile ilgili blog yazıları yazdım. 2020 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programından kabul aldım.

Şu anda Sosyoloji bölümü son sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatıma devam etmekte ve aynı zamanda Yaşam Psikoloji ve zel Neş’e Erberk Anaokulu'nda psikolog olarak görev almaktayım.

Gürsoy Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Hoşnudiye Mahallesi Siloönü Sokak No: 14 Daire:22 Kat: 6, 26130 Tepebaşı/Eskişehir Tepebaşı/Eskişehir

İlgi Alanları

Kişilik Bozuklukları Okula uyum güçlükleri Nöropsikolojik Değerlendirme Narsistik Kişilik Bozukluğu Mobbing (Psikolojik Taciz) Devamı

Deneyimler

Muzipo Kids (2021 - Devam ediyor)
Yaşam Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2020 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
YA
Yas*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Teşekkür ediyorum çok sıcak bı hanımefendi

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SC
Sıt*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Uzman psikolog Elif hocama ilişki problemlerim ile başvurdum. Ne yapacağımı bilemiyordum. Kendimi tanıyamıyordum. Sanki ilişkideki ben, ben değil gibiydim. Elif hocam ile ilişkideki ben nasıl? Ya da bu beni nasıl değerlendiriyorum? Bunlar üzerine konuştuk. Psikologum bana kendimi görmemi sağladı. Kendimi ben hiç tanımamışım. Artık özgürce ben buyum diyebiliyorum. Her şey için çok teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
İÖ
İpe*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Daha ilk seanstan çok etkiliydi. Doktor hanımın, ses tonu, konuşmaları karşı tarafa sakinlik veriyor. Her ne olursa olsun anlayışla yaklaştığını, yargılamadığını yaklaşımlarından farkediyorum bu da doktoruma güvenmemi sağlıyor.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HE
Ham*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Eskişehirde çok fazla psikologa gittim ancak aramızdaki o güven ilişkisini oluşturamamıştık. Ancak Elif hocam ile karşılaşır karşılaşmaz samimi tavırlarıyla bana yardımcı olacağına inandım. Benim çok fazla olumsuz düşüncelerim vardı. Bu hayatımın çok fazla bir bölümünü etkilemişti. Şu anda elif hocam ile bu süreç üzerinde çalışıyoruz. Büyük bir oranda kendimi daha iyi hissediyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
İC
İsm*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Uzman psikologumuza duygu karmaşaları ile gittim. Çok zor bir süreçten geçmiştim ve ne yapacağımı bilemiyordum. İşte tam o anda psikologumuz Elif hanım imdadıma yetişti. Ve bana çok büyük yararı oldu. Artık çok daha iyi hissediyorum. Ve kararlarımın arkasında durabiliyorum. Çok teşekkür ederim Elif hanım

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EA
Esr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Hiç anlaşılmadığımı düşündüğüm bir dönemde, Elif hanımın ılımlı yaklaşımı kendime olan güvenimi arttırdı. Vermiş olduğu bazı ödevler ve çalışmalar başta anlamsız gelsede sonradan ne kadar faydalı olduğunu fark ettim. Kendisine çok teşekkür ediyorum 🙏🏻

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BS
Bur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Elif hanıma düşüncelerimi durduramadığım için başvurdum ve seansta benim farkındalık kazanmam da çok yardımcı oldu. Daha önce hiç kendim üzerine bu kadar düşünmediğimi farkettim. Kendisi eleştirmeden, saygıyla size yaklaşıyor. Kendisinin yanında her şey bir anda ağzınızdan dökülüveriyor. Kendisi işinde çok başarılı. İyi ki Elif hanımla yollarımız kesişmiş artık kendimi daha iyi hissediyorum. Problemlerle nasıl başedebileceğimi biliyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ec
Esm*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Psikologumuz işinde çok profesyonel bize ilk seanstan bile çok yardımı oldu. Kaygı problemim ile gitmiştim. Şu anda kendimi çok daha rahat hissediyorum. Her şey için teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
FG
Fer*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

gerçekten ne kadar teşekkür etsem az. bunca değişimin gerçekleşeceğine hiç inancım yoktu. iyi ki varsınız elif hanım daha nice hayatlara dokunacağınıza eminim iyiki varsınız

FG
Fer*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Elif hanımın ilgisi, alakası, iletişimi ve bilgi aktarımından çok memnun kaldım. Kendisine sorunlarıma olan anlayışlı yaklaşımı için teşekkür ederim iyi ki sizi tanıdım

Sık Sorulan Sorular

Psk. Elif Begüm Cavak ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Elif Begüm Cavak için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Elif Begüm Cavak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Elif Begüm Cavak Gürsoy Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Elif Begüm Cavak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Elif Begüm Cavak Psikoloji uzmanıdır. Kişilik Bozuklukları, Okula uyum güçlükleri, Nöropsikolojik Değerlendirme alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube