Psk. Davut İbrahimoğlu, İstanbul, Psikoloji

Psk. Davut İbrahimoğlu

Psikoloji - İstanbul

Kaygı, Bireysel Terapi, Erken Boşalma

Takvim talep etDeğerlendir

Psikologun Adresi

Ergenekon Cad. No:8/2 PANGALTI (Karafırın karşısı)  İstanbul
POZİTİF DÜŞÜNCE MERKEZİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Davut İbrahimoğlu Hakkında

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Davut İbrahimoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Heyecanlanıyorum

  Sınıfımda müzik dersinden sınav oluyoruz flütle. ve benim flüt çalarken ellerim çok titriyor, solfej yaparken sesim titriyor, kalbim yerinden çıkacakmış gibi çarpıyor, terliyorum. oysa ki evde gayet güzel çalıyorum. bazen teneffüs aralarında arkadaşlarımla birlikte çalıyoruz hiçbir sorun olmuyor ama... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Davut İbrahimoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Konsantrasyon bozukluğu

  Daha önceleri de var olan ama artık yaşamımı ciddi şekilde olumsuz etkileyen konsantrasyon bozukluğu yaşıyorum...önemle acil çözülmesi gereken problemleri süreç içinde dalıp kendimi başka işlerle uğraşırken buluyorum...zamanı hiç kullanmamaya başladım...hep geç kalmak gibi bir problemim var çünkü ön... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Davut İbrahimoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Davut İbrahimoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. D İbrahimoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Davut İbrahimoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Psk. D İbrahimoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Davut İbrahimoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Davut İbrahimoğlu POZİTİF DÜŞÜNCE MERKEZİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Davut İbrahimoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Davut İbrahimoğlu Psikoloji, uzmanıdır. Benton yüz tanıma testi, Wisconsin kart eşleme testi, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Cattell 2a zeka testi, Semantik akıcılık ve harf akıcılığı testleri alanlarında hizmet veriyor ve Kaygı, Bireysel Terapi, Erken Boşalma, Stres, Demans hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Davut İbrahimoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Davut İbrahimoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Davut İbrahimoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. D İbrahimoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Davut İbrahimoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. D İbrahimoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.