Psk. Dan. Hüseyin Özdemir, Zonguldak, Psikoloji

Psk. Dan. Hüseyin Özdemir

Psikoloji, Aile Danışmanı - Zonguldak

Aile danışmanlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Cinsel Terapi

Randevu Al 0 (850) 474 10 38Soru Sor

Online Terapi için bize ulaşabilirsiniz.

Psikologun Adresi (2)

Atatürk Cad. Sarmaşık sok. Erdem Apt. No 37 kat 2  Ataşehir, İstanbul
Kariyer Kişisel Gelişim ve İlişki Danışmanlığı

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma
Uğur Mumcu Cad. Ereğli Ticaret Merkezi işhanı kat 2  Karadenizereğli, Zonguldak
Kariyer Kişisel Gelişim ve İlişki Danışmanlığı

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Online Doktor Danışma

Hüseyin Özdemir Hakkında

Hüseyin Özdemir Kimdir?

1966 doğumlu olan Evlilik ve Aile Danışmanı Hüseyin ÖZDEMİR, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini doğduğu şehir olan Zonguldakta, Lisans eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, İnsana, aileye, topluma  daha etkin bir sistemle dokunabilmek ve farkındalık oluşturabilmek adına; Sağlıklı birey, sağlıklı aileyi, sağlıklı aile, sağlıklı eğitimiyle bilinçli toplumu oluşturur düşüncesiyle bireylere yönelik eğitimler almış olup , bu alanda çalışmaya başlamıştır. 

İstanbul ve Zonguldak’da danışmanlık yapmakta olup,  Aile Danışmanı olarak hizmet vermektedir. Uzmanlık alanı olan Aile Danışmanlığı, Evlilik öncesi danışmanlık, bireysel danışma, Cinsel terapi, Evlilik terapisi, Ergen terapi, Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu Yas (Ölüm-Kayıp Süreci) Danışmanlığı,  gibi alanlarda hizmet vermekle birlikte, ‘’Temel Duygu ve Düşüncelerimizin’’ davranışlarımız üzerindeki etkisi bakımından, Mutlu evlilik ve mutlu bir yaşam sürebilmek için 0 - 6 yaşına kadarki çocukluk evresinin çok önemli olduğununun vurgusunu yapan hocamız, toplumun temel yapı taşı olan aile ve aile içi iletişimin önemini, bu iletişimin giderek zayıflayarak aile içi şiddetin arttığını ve bu yüzden sorunlu ebeveynler, evlilikler , sorunlu ergenler ve çocuklar ortaya çıktığını vurgulamaktadır.Bu nedenle  aile kurumunu ilgilendiren uzmanlık alanlarında hizmet vermektedir

 Eğitim ve Kariyerin hayat boyu devam eden bir süreç olduğuna inanan Hüseyin hocamız, destek almak isteyen bireylere daha faydalı olabilmek ve sürekli gelişmekte olan bilim dünyasını takip edebilmek adına sürekli kendisini yenilemekte ve geliştirmektedir

Sahip olduğumuz eş, sevgili, hayat arkadaşı, aile, evlilik, hayatımızdaki en önemli destekcilerimizdir. Eşler arasındaki çatışmaları azaltmak, çözmek, eşler arasında var olan ve sorun yaratan etkileşim sisteminin dengesini değiştirmeye çalışmak aile içi çatışma, aldatma, sınır çizememe ve boşanma sürecinde destek olmaktadır.Evliliği kurtarabilmek için bütün yolların denenip,ondan sonra” KEŞKESİ EN AZ OLAN EN DOĞRU KARARI” verebilmelerine rehber olmaktadır.

   Aile Danışmanlığı hizmeti ile ilgili;  hiçbir problem yokken de çiftler arasında daha kaliteli iletişim ve daha mutlu birliktelikler için düzenli aile danışmanlığı hizmeti almalarını şiddetle tavsiye ettiğini belirtmektedir.

Aynı zamanda bireysel seanslarla da ; öfke bozukluğu, stres yönetimi, panik atak, değer duygusu, kendini yetersiz hissetme, Özgüven ve kişisel gelişim gibi birçok konuda destek olmakla beraber, bu alanlarda’da seminerler vermektedir.

 Danışmanlık hizmetlerinin yanında birçok organizasyonda ‘’eşler arası iletişim, Anne baba tutumları, Ergenlik dönemi çocuk olmak, Sağlıklı Cinsel Yaşam, Vajinismus ve Erken boşalma konularında konuşmacı olarak seminerler vermekle birlikte, Aile danışmanlığı konusundaki makaleleri  Uluslararası Psikologlar Derneği ve Brussels Capital Üniversitesi web sitelerinde yayınlanmıştır.Uluslararası Toplum ve Ruh Sağlığı Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten hocamız, ulusal yazılı basın ve televizyonlarda da toplumu aydınlatıcı bilgiler vermektedir.                                                                                                                 

 

Diploma aldığı kurum
 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Aile danışmanlığı
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Cinsel Terapi
 • Bireysel Terapi
 • Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni)
Tedaviler
 • Evlilik terapisi
 • Aile Terapisi
 • Cinsel terapi
 • Konuşma terapisi
 • Fobilerden kurtulmak
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 10 38

Psikolog Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

egul ..çek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hüseyin hocama gercekten müteşekkiriz.....huseyin hocam sayasinde hayatimda o kadar guzel şeyler olduki meger ne cok dogru bildigimiz yanlıslarimiz varmis huseyin hocam sayasinde guzel evliligim var cok sukur huseyin hocami Engin bilgileri sayesinde kendimi tanidim tabularini yikamamis bi toplum da bi kadin olarak kendimi zihnimi dogru bilgileri sayesinde sonsuz yurekten kocaman tesekkurler EDIYORUMMM huseyin özdemir hocama saygilar... 02-06-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Hüseyin Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kıskançlık

  Merhaba hocam. ben eşimi aşırı kıskanıyorum. ama kadınlardan değil yanında olan ona yakın olan eğlendiği mutlu olduğu herşeyden, bu bir eşya dahi olabilir.

  Doktor Cevabı:

  Psk. Dan. Hüseyin Özdemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ruh sagligi

  Hocam merhaba ben ferdi avcinin annesi gulay dogan oglumla whaat saap uzerinden konustugunuzu ogrendim ben oglumun sorunlari madde kullanmasi ben bununla mucadele ediyorum fakat oglumu ikna edemiyorum yatip tedavi olmasi icin sizce nasil bir yontem bulmaliyim bana bukonuda yardimci olursaniz minnett... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Dan. Hüseyin Özdemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

.