Psk. Dan. Hüseyin Özdemir, Zonguldak, Psikoloji

Psk. Dan. Hüseyin Özdemir

Psikoloji, Aile Danışmanı - Zonguldak

Stres, İlişki Problemleri, İnternet Bağımlılığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Uğur Mumcu Cad. Ereğli Ticaret Merkezi işhanı kat 2 Kdz.Ereğli/ZONGULDAK  Karadenizereğli, Zonguldak
Kariyer Kişisel Gelişim ve İlişki Danışmanlığı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Online Doktor Danışma

Hakkında

Hüseyin Özdemir Kimdir?

1966 doğumlu olan Evlilik ve Aile Danışmanı Hüseyin ÖZDEMİR, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini doğduğu şehir olan Zonguldakta, Lisans eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, İnsana, aileye, topluma  daha etkin bir sistemle dokunabilmek ve farkındalık oluşturabilmek adına; Sağlıklı birey, sağlıklı aileyi, sağlıklı aile, sağlıklı eğitimiyle bilinçli toplumu oluşturur düşüncesiyle bireylere yönelik eğitimler almış olup , bu alanda çalışmaya başlamıştır. 

Hüseyin  hocamız İstanbul ve Zonguldak’da danışmanlık yapmakta olup,  Aile Danışmanı olarak hizmet vermektedir. Uzmanlık alanı olan Aile Danışmanlığı, Evlilik öncesi danışmanlık, bireysel danışma, Cinsel terapi, Evlilik terapisi, Ergen terapi, Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu Yas (Ölüm-Kayıp Süreci) Danışmanlığı,  gibi alanlarda hizmet vermekle birlikte, ‘’Temel Duygu ve Düşüncelerimizin’’ davranışlarımız üzerindeki etkisi bakımından, Mutlu evlilik ve mutlu bir yaşam sürebilmek için 0 - 6 yaşına kadarki çocukluk evresinin çok önemli olduğununun vurgusunu yapan hocamız, toplumun temel yapı taşı olan aile ve aile içi iletişimin önemini, bu iletişimin giderek zayıflayarak aile içi şiddetin arttığını ve bu yüzden sorunlu ebeveynler, evlilikler , sorunlu ergenler ve çocuklar ortaya çıktığını vurgulamaktadır.Bu nedenle  aile kurumunu ilgilendiren uzmanlık alanlarında hizmet vermektedir

        Eğitim ve Kariyerin hayat boyu devam eden bir süreç olduğuna inanan Hüseyin hocamız, destek almak isteyen bireylere daha faydalı olabilmek ve sürekli gelişmekte olan bilim dünyasını takip edebilmek adına sürekli kendisini yenilemekte ve geliştirmektedir

          Sahip olduğumuz eş, sevgili, hayat arkadaşı, aile, evlilik, hayatımızdaki en önemli destekcilerimizdir. Eşler arasındaki çatışmaları azaltmak, çözmek, eşler arasında var olan ve sorun yaratan etkileşim sisteminin dengesini değiştirmeye çalışmak aile içi çatışma, aldatma, sınır çizememe ve boşanma sürecinde destek olmaktadır.Evliliği kurtarabilmek için bütün yolların denenip,ondan sonra” KEŞKESİ EN AZ OLAN EN DOĞRU KARARI” verebilmelerine rehber olmaktadır.

            Hüseyin Hocamız Aile Danışmanlığı hizmeti ile ilgili;  hiçbir problem yokken de çiftler arasında daha kaliteli iletişim ve daha mutlu birliktelikler için düzenli aile danışmanlığı hizmeti almalarını şiddetle tavsiye ettiğini belirtmektedir.

Aynı zamanda bireysel seanslarla da ; öfke bozukluğu, stres yönetimi, panik atak, değer duygusu, kendini yetersiz hissetme, Özgüven ve kişisel gelişim gibi birçok konuda destek olmakla beraber, bu alanlarda’da seminerler vermektedir.

             Danışmanlık hizmetlerinin yanında birçok organizasyonda ‘’eşler arası iletişim, Anne baba tutumları, Ergenlik dönemi çocuk olmak, Sağlıklı Cinsel Yaşam, Vajinismus ve Erken boşalma konularında konuşmacı olarak seminerler vermekle birlikte, Aile danışmanlığı konusundaki makaleleri  Uluslararası Psikologlar Derneği ve Brussels Capital Üniversitesi web sitelerinde yayınlanmıştır.Ulusal yazılı basın ve Televizyonlarda da toplumu aydınlatıcı bilgiler vermektedir.                                                                                                                 

Günümüz koşullarında danışmanlık almak isteyen kişilere , en iyi ve en doğru şekilde yardımcı olabilmek adına aşağıda belirtilen eğitimlerini tamamlamış ve ilgili ünvanı almıştır.

 Aile Danışmanı ve Psikolojik Danışman Hüseyin ÖZDEMİR Hocamızın aldığı Eğitimler;

Aile Danışmanlığı Eğitimi 

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi      
İmago Çift Terapisi 

Cinsel Terapi 

Ailede Çatışma Çözme Teknikleri 

Evlilik Öncesi Psikolojik Danışma  

Eş Seçme ve Evlilik

Yaşam Koçluğu

Öğrenci Koçluğu

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenlİği

Çocuk Oyun Terapisi 

Çocuk Resimleri Analizi 

Objektif Testler

Projektif Testler

UZMANLIK ALANLARI

*Aile Danışmanlığı 

Bireysel Danışmanlık

Çift Danışmanlığı

Aile İçi İletişim

Çocuk Danışmanlığı

Yas-Travma

Depresyon

Aşk Acısı

*Cnsel Terapi

Vajinismus

Kadınlarda  Ağrılı Cinsel ilişki

Orgazm Sorunları

Erken Boşalma

Ereksiyon Sorunu

Cinsel İsteksizlik

Cinsel Tiksinti Bozukluğu

Orgazm Sorunları

*Öfke Kontrolü

Stres Yönetimi

Değersizlik Duygusu

Yetersizik Duygusu

Özgüven Eksikliği

Kişisel Gelişim

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Hüseyin Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.