Psk. Dan. Hüseyin Özdemir, Zonguldak, Psikoloji

Psk. Dan. Hüseyin Özdemir

Psikoloji, Aile Danışmanı - Zonguldak

Aile danışmanlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Cinsel Terapi

Randevu Al 0 (850) 474 10 38Soru Sor

Online Terapi için bize ulaşabilirsiniz.

Psikologun Adresi (2)

Atatürk Cad. Sarmaşık sok. Erdem Apt. No 37 kat 2  Ataşehir, İstanbul
Kariyer Kişisel Gelişim ve İlişki Danışmanlığı

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma
Uğur Mumcu Cad. Ereğli Ticaret Merkezi işhanı kat 2  Karadenizereğli, Zonguldak
Kariyer Kişisel Gelişim ve İlişki Danışmanlığı

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Online Doktor Danışma

Hüseyin Özdemir Hakkında

Hüseyin Özdemir Kimdir?

1966 doğumlu olan Evlilik ve Aile Danışmanı Hüseyin ÖZDEMİR, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini doğduğu şehir olan Zonguldakta, Lisans eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, İnsana, aileye, topluma  daha etkin bir sistemle dokunabilmek ve farkındalık oluşturabilmek adına; Sağlıklı birey, sağlıklı aileyi, sağlıklı aile, sağlıklı eğitimiyle bilinçli toplumu oluşturur düşüncesiyle bireylere yönelik eğitimler almış olup , bu alanda çalışmaya başlamıştır. 

İstanbul ve Zonguldak’da danışmanlık yapmakta olup,  Aile Danışmanı olarak hizmet vermektedir. Uzmanlık alanı olan Aile Danışmanlığı, Evlilik öncesi danışmanlık, bireysel danışma, Cinsel terapi, Evlilik terapisi, Ergen terapi, Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu Yas (Ölüm-Kayıp Süreci) Danışmanlığı,  gibi alanlarda hizmet vermekle birlikte, ‘’Temel Duygu ve Düşüncelerimizin’’ davranışlarımız üzerindeki etkisi bakımından, Mutlu evlilik ve mutlu bir yaşam sürebilmek için 0 - 6 yaşına kadarki çocukluk evresinin çok önemli olduğununun vurgusunu yapan hocamız, toplumun temel yapı taşı olan aile ve aile içi iletişimin önemini, bu iletişimin giderek zayıflayarak aile içi şiddetin arttığını ve bu yüzden sorunlu ebeveynler, evlilikler , sorunlu ergenler ve çocuklar ortaya çıktığını vurgulamaktadır.Bu nedenle  aile kurumunu ilgilendiren uzmanlık alanlarında hizmet vermektedir

 Eğitim ve Kariyerin hayat boyu devam eden bir süreç olduğuna inanan Hüseyin hocamız, destek almak isteyen bireylere daha faydalı olabilmek ve sürekli gelişmekte olan bilim dünyasını takip edebilmek adına sürekli kendisini yenilemekte ve geliştirmektedir

Sahip olduğumuz eş, sevgili, hayat arkadaşı, aile, evlilik, hayatımızdaki en önemli destekcilerimizdir. Eşler arasındaki çatışmaları azaltmak, çözmek, eşler arasında var olan ve sorun yaratan etkileşim sisteminin dengesini değiştirmeye çalışmak aile içi çatışma, aldatma, sınır çizememe ve boşanma sürecinde destek olmaktadır.Evliliği kurtarabilmek için bütün yolların denenip,ondan sonra” KEŞKESİ EN AZ OLAN EN DOĞRU KARARI” verebilmelerine rehber olmaktadır.

   Aile Danışmanlığı hizmeti ile ilgili;  hiçbir problem yokken de çiftler arasında daha kaliteli iletişim ve daha mutlu birliktelikler için düzenli aile danışmanlığı hizmeti almalarını şiddetle tavsiye ettiğini belirtmektedir.

Aynı zamanda bireysel seanslarla da ; öfke bozukluğu, stres yönetimi, panik atak, değer duygusu, kendini yetersiz hissetme, Özgüven ve kişisel gelişim gibi birçok konuda destek olmakla beraber, bu alanlarda’da seminerler vermektedir.

 Danışmanlık hizmetlerinin yanında birçok organizasyonda ‘’eşler arası iletişim, Anne baba tutumları, Ergenlik dönemi çocuk olmak, Sağlıklı Cinsel Yaşam, Vajinismus ve Erken boşalma konularında konuşmacı olarak seminerler vermekle birlikte, Aile danışmanlığı konusundaki makaleleri  Uluslararası Psikologlar Derneği ve Brussels Capital Üniversitesi web sitelerinde yayınlanmıştır.Uluslararası Toplum ve Ruh Sağlığı Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten hocamız, ulusal yazılı basın ve televizyonlarda da toplumu aydınlatıcı bilgiler vermektedir.                                                                                                                 

 

Diploma aldığı kurum

 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Aile danışmanlığı
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Cinsel Terapi
 • Bireysel Terapi
 • Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni)

Tedaviler

 • Evlilik terapisi
 • Aile Terapisi
 • Cinsel terapi
 • Konuşma terapisi
 • Fobilerden kurtulmak

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 10 38

Psikolog Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

egul ..çek

Hüseyin hocama gercekten müteşekkiriz.....huseyin hocam sayasinde hayatimda o kadar guzel şeyler olduki meger ne cok dogru bildigimiz yanlıslarimiz varmis huseyin hocam sayasinde guzel evliligim var cok sukur huseyin hocami Engin bilgileri sayesinde kendimi tanidim tabularini yikamamis bi toplum da bi kadin olarak kendimi zihnimi dogru bilgileri sayesinde sonsuz yurekten kocaman tesekkurler EDIYORUMMM huseyin özdemir hocama saygilar... 02-06-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Hüseyin Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Aşk acısı siddetli deprasyon

  Hocam cok ask acisi çekiyorum bana yardimci olurmusun. deprosyandayim intihar etmeyi düşünüyorum. piskolojim alt ust durumda nefes alamiyorum hayali gözümün önünden gitmiyor ne yaptiysam ne ettiysem unutamadim. buyumu var acaba bende hocam ???

  Doktor Cevabı:

  Psk. Dan. Hüseyin Özdemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Psk. Dan. Hüseyin Özdemir ile nasıl iletişime geçerim?
Psk. Dan. Hüseyin Özdemir ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 10 38

Psk. Dan. Hüseyin Özdemir için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Dan. Hüseyin Özdemir için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Dan. Hüseyin Özdemir için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Dan. Hüseyin Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Dan. Hüseyin Özdemir Kariyer Kişisel Gelişim ve İlişki Danışmanlığı Kariyer Kişisel Gelişim ve İlişki Danışmanlığı Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Dan. Hüseyin Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Dan. Hüseyin Özdemir Psikoloji, ,Aile Danışmanı uzmanıdır. Evlilik terapisi, Aile Terapisi, Cinsel terapi, Konuşma terapisi, Fobilerden kurtulmak, genç terapisi, Grup terapisi, Hafıza Tekniği, Hızlı Okuma, İlişki terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Aile danışmanlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Cinsel Terapi, Bireysel Terapi, Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Dan. Hüseyin Özdemir için muayene ücreti nedir?
Psk. Dan. Hüseyin Özdemir muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Dan. Hüseyin Özdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Psk. Dan. Hüseyin Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Dan. Hüseyin Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.