Psk. Dan. Burak Türk, İstanbul, Psikoloji

Psk. Dan. Burak Türk

Psikoloji - İstanbul

Evlilik(Çift) Terapisi, Sara (Epilepsi), Borderline Kişilik Bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendir

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Burak Türk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Dan. Burak Türk kimdir , telefon numarası nedir?

Psk. Dan. B Türk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Dan. Burak Türk için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Dan. B Türk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Dan. Burak Türk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Dan. Burak Türk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Dan. Burak Türk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Dan. Burak Türk Psikoloji, uzmanıdır. Wisconsin kart eşleme testi, Cattell 2a zeka testi, Süreklilik anksiyete ölçeği, Regresyon terapisi, Vajinismus tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Evlilik(Çift) Terapisi, Sara (Epilepsi), Borderline Kişilik Bozukluğu, Dehb, Evlilik Problemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Dan. Burak Türk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Dan. Burak Türk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Dan. Burak Türk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Psk. Dan. B Türk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Dan. Burak Türk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. Dan. B Türk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.