Psk. Aydın Deniz Yüce

Psikoloji - İstanbul
5.0

Meslek seçimi, Alt Islatma- Kaka Kaçırma, Fobiler

“Hala sürecimiz devam ediyor. İşini seven idealist bir terapist. Seanslarda uyguladığı teknikler fark...” Devamı

Psk. Aydın Deniz Yüce

Psikolog ve Psikolojik Danışman Aydın Deniz Yüce, İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji ve PDR çift anadal programı mezunudur. Psikoloji lisansını onur derecesi, PDR lisansını yüksek onur öğrencisi derecesiyle bölüm üçüncüsü olarak tamamlamıştır. Şu anda da İstanbul Medipol Üniversitesi’nde PDR Tezli Yüksek lisans programına tam burslu olarak devam etmektedir.

Psikolog & Psikolojik Danışman Aydın Deniz Yüce’nin başlıca çalışma alanlarını ise; duygudurum bozuklukları (depresyon, anksiyete), panik bozukluk, fobiler (sosyal fobi, agorafobi, özgül fobiler), kişilik bozuklukları, uyku ve uyanıklık bozuklukları, yeme problemleri, travma, oyun ve internet bağımlılığı, erteleme davranışı, ilişkisel problemler, sınav kaygısı, bireysel psikoterapi, çocuk ve ergenlerle psikolojik danışma ve kariyer danışmanlığı oluşturmaktadır.

Psikolog & Psikolojik Danışman Aydın Deniz Yüce’nin kuramsal görüşü Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi, Sistemik Psikolojik Danışma ve Çözüm Odaklı Terapiler ile eklektik olarak çalışmaktır.

Instagram: @a.denizyuce

Çalışma Geçmişi

-Sağlam Grup Danışmanlık Merkezi– Psikolog & Psikolojik Danışman

-Final Eğitim Kurumları - Psikoloji Danışmanlık ve Rehberlik Servisi Koordinatörü

-İstanbul Büyükşehir Belediyesi – Kariyer Danışmanı

PSİKOTERAPİ EĞİTİMLERİ:

-İleri Düzey Bilişsel Davranışçı Terapi (Davranış Araştırmaları ve Terapileri Merkezi)

-Kabul ve Kararlılık Terapisi (İstanbul Medipol Üniversitesi)

-Sistemik Psikolojik Danışma Uygulama ve Teknikleri Eğitimi (Türk PDR Derneği)

-Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (Türk PDR Derneği)

-Basıc ID (Türk PDR Derneği)

PSİKOLOJİK TEST EĞİTİMLERİ:

-İlk Görüşme Teknikleri Eğitimi (Türk PDR Derneği)

-Çocuklarda Tematik Algı Testi ve Lousia Duss Psikanalitik Hikayeler (Türk PDR Derneği)

-Projektif Bir Teknik Olarak Çocuk Resmi (Türk PDR Derneği)

-Objektif Çocuk Değerlendirme Testleri (Türk PDR Derneği)

AKADEMİK YAYINLAR:

-Pandemi Sürecinde Üniversite Öğrencilerinin Dünyaya İlişkin Varsayımları ve Mutluluk Algıları Arasındaki İlişki, VII. EJER CONGRESS, Anadolu Üniversitesi.

-Üniversite Öğrencilerinin Toplumsal Cinsiyet Rollerine Karşılık Tutumları İle Flört Şiddetine Yönelik Tutumları Arasındaki İlişkinin İncelenmesi, 16. UPDOK, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi.

PROJELER:

-II. Gönüllü Psikolojik Destek Projesi (BAMBU EĞİTİM), Psikolog

-İBB Tercih Danışmanlığı Kariyer Danışma Birimi (İBB - Türk PDR Derneği), Psikolojik Danışman

-Gelecek için Kitaplar Projesi (ÇOGEL - MEB), PDR Ekip Yürütücüsü

-Mülteci Öğrencilerin Sosyal Uyumunun Desteklenmesi Projesi (TÜBİTAK A-2209 Destekli), Araştırmacı

ORGANİZASYONLAR:

-III. PDR Zirvesi, Türk PDR Derneği, Organizasyon Kurulu Üyesi.

-II. Okul Psikolojik Danışmanlığı Sempozyumu, Türk PDR Derneği, Organizasyon Kurulu Üyesi.

-II. PDR Zirvesi, Türk PDR Derneği, Organizasyon Kurulu Üyesi.

-IV. PDR Günleri "Şiddet ve Bağımlılık", İMÜ PDR Topluluğu, Organizasyon Kurulu Başkanı.

-III. PDR Kariyer Günü "PDR'de Farklı Renkler", İMÜ PDR Topluluğu, Organizasyon Kurulu Başkanı.

Anksiyete için terapi

Merhaba , terapi ücretleriniz hakkında bilgi almak istiyorum şikayetlerim duygu durum bozukluğu ve ağlama krizleri

Psk. Aydın Deniz Yüce

Psk. Aydın Deniz Yüce tarafından cevaplandı

Merhabalar, seans ücretlerimizi 0 850 474 42 81 numaralı hattan öğrenebilirsiniz. Sağlıklı günler di... Cevabı görmek için tıkla.

29 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Sağlam Grup Danışmanlık Merkezi
Kavacık Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd, Akbey Sk. Kardeşler İş Merkezi No:10/15, 34810 Beykoz/İstanbul
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Psikolog ve Psikolojik Danışman Aydın Deniz Yüce, İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji ve PDR çift anadal programı mezunudur. Psikoloji lisansını onur derecesi, PDR lisansını yüksek onur öğrencisi derecesiyle bölüm üçüncüsü olarak tamamlamıştır. Şu anda da İstanbul Medipol Üniversitesi’nde PDR Tezli Yüksek lisans programına tam burslu olarak devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Medipol Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2020
Deneyim: 2 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ödüller

Başarı Belgesi (IST Medipol UNV / PDR Bölüm Üçüncülüğü)

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Meslek seçimi Alt Islatma- Kaka Kaçırma Fobiler Çocuk - Ergen Psikolojisi Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri Öğrenci koçluğu Çocuklarda Tuvalet Eğitimi İnternet Bağımlılığı Travma Sonrası Stres Bozukluğu Okula uyum güçlükleri Enürezis Nokturna (Gece Alt Islatma) Borderline Kişilik Bozukluğu Okul Korkusu Bulimia Nervoza Klostrofobi (Kapalı alan korkusu)
Devamı

Deneyimler

Sağlam Grup Danışmanlık Merkezi (2020 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 42 81

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MT
Mer*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Hala sürecimiz devam ediyor. İşini seven idealist bir terapist. Seanslarda uyguladığı teknikler farkındalığımı artıyor. Sonuçların güzel olacağına inanıyorum. Tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NK
Nig*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Deniz bey çok ilgili ve anlayışlı bir doktor. Profesyonelliği, sabrı, pozitif enerjisi ve hassasiyeti hastalarına hem güven gem umut veriyor.

İK
İsm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Hayatımda pek çok konuda yardımcı oldu

HY
Haf*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Psikolojik tedavi gören bir hasta olarak rahatsızlığımda beni en çok etkileyen aşamadığım bir konu vardı. Çevremdeki insanların geçirdiğim ataklardan veya anlatmamla benden uzaklaşmalarıydı. Bu konuda erkek arkadaşım tarafından bile terkedildim.Anlatamam hisettiklerimi. Bunları yaşadığımda kendimi çok kötü hissediyor neden böyle davranıldığına anlam veremiyordum. Deniz Bey sayesinde bunların normal bir tepki olduğunu anladım çünkü her insanın ruh yapısının olarak aynı olmadığını çekinebileceğini, korkabileceğini ve böyle bir sorumluluğu kaldıramayacağını farkettim. Şimdi çok rahat anlatabiliyor, verdikleri tepkilere kızmıyor ve doğal karşılamaya başlıyorum hatta bende olsaydım aynı tepkileri verebilirdim diyebiliyorum. Tedaviden oldukça memnunum sorunlara daha mantıksal bakabiliyor yüzleşebiliyor ve çözümler üretebiliyor hatta hayata daha umutlu bakabiliyorum.

BD
Beş*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Her insanın hayatında inişli çıkışlı dönemler olduğu gibi benim hayatımda Deniz Bey ile tanışana kadar sanki hiç çıkışı yoktu.Kız arkadaşımdan da ayrıldıktan sonra iyice bunalıma girdim hiçbirşey iyi olmayacak kaygısı gelecek kaygısı mutsuzluk hayattan bir beklentim kalmamış gibiydi kendimi tanıyamazken araştırmalarım sonucu Deniz Bey ile görüşmelerimde çok olumlu sonuçlar elde ettim.Psikyatrist ve psikoterapist kavramları arasındaki farkı onunla konuşmalarımızdan sonra daha iyi anladım ve artık çevreme daha güler yüzlü bakıp daha sağlıklı düşünebiliyorum.Çaresiz değil çare SİZsiniz. Deniz Bey ' e de herşey için teşekkür ederim sıkıntılarımdan kurtulmamda yardımcı olduğu için..

Ezg*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Nefes almakta zorlandığım, kendimden nefret ettiğim ve geçmişteki sıkıntılarımın peşimi bırakmadığı bir dönemde Deniz Bey'den yardım almaya başladım. Deniz Bey'in rehberliğinde kendimi gerçekten tanımaya başladığımda problemlerimde çözüme kavuşmaya başladı. Uyguladığı yöntem sunduğu çözümler her zaman yerinde ve işe yarar olmuştur. Hayatıma devam edebilmemi sağladığı için, ilerlememe yardımcı olduğu her zaman minnet duyacağım. Sonsuz güvenle kendinizi emanet edebileceğiniz bir rehber.

NA
Neh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Hayatımdaki değişimimi,yenilenmemi,tazelenmemi dolayısıyla mutluluğumu önce karnımdaki kızıma ve kızıma pisikolojik sorunlarından arınmış,yeterince iyi bir anne olabilmek için gittiğim Deniz Bey'e borçluyum... Eski yüklerimden kurtuldum,hafifledim,mutluyum,huzurluyum,daha hoşgörülüyüm ve kendimi daha çok seviyorum,gelecekten umutluyum. Küçük kızım için de yeterince iyi bir anne olacağıma inancım tam. Çok garip ama hayat yeni başlamış gibi...Hayatınızı ertelemeyin.Daha fazla çırpınmayın,sizi çekip çıkarması için elinizi Deniz Bey'e uzatın. Güzel günler hepimizin olsun...

Nur*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

merhaba ben bir kamu kuruluşunda çalışmaktayım. geçen yıl kızım yeni okulda okulda arkadaşları ile sorun yaşamıştı. şöyle ki arkadaşları tarafından bazı konularda dışlanmışlık hissediyordu. öncelikle geçer uyum sağlar diye bekledik .ancak üç ay olmasına rağmen düzelmemişti. okul rehberlik uzmanına gittik. bize bazı tavsiyelerde bulundu. denedik ancak bir yararı olamadı. Daha sonra bir öğretmen arkadaımdan psikolog deniz beyi öğrendik ve randevu aldık. kendisinin güleryüzlü, insancıl insanı yargılamadan konuşan ,hoşgörülü bir insan ve psikolog olduğunu gördük. yaklaşık beş seans devam ettik. şu anda kızım yeni okuluna uyum sağladı ve sorunu çok çok azaldı. kendisine burdan teşekkür eder.başarılar diler. psikolog deniz beyi herkese tavsiye ederim.

ZY
Zuh*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

İşini titizlikle yaparken aynı zamanda çok keyifli sohbet edebildiğim bir terapi süreci geçirdim. Her zaman güler yüzlü tavrıyla kendimi yakın bir arkadaşıma anlatıyor gibi hissettim hep. Şuan çok rahatlamış olarak gönül rahatlığıyla sizlere tavsiye ediyorum.Kaygı sorunum vardı. Bana yanlışlırımın farkına varmamı ve üstesinden geleceğim teknikleri göstererek kısa zamanda çok yol almama rehberlik etti. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Sizler de kaygı problemi yaşıyorsanız bunun üstesinden kendiniz gelemiyorsanız doğru bir danışman, uzman Deniz Bey. Umarım herkes çözümsüzlüklerine çözüm bulur.

YD
Yas*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Merhaba. Deniz Beye yardım almaya gelen bir hastası idim. Deniz Beyden önce yıllar içinde 3 farklı psikoloğa gitmiş idim. Yine çok kötü olduğum bir dönemde bir akrabamın vasıtası ile kendisine yönlendirildim. Çok umutlu değildim. Konuşmaya ihtiyacım vardı sadece, içimdeki kronik sorunların düzelebileceğini sanmıyordum. Deniz Beyle terapiye başladıktan sonra açıkçası hayata bakış açım değişti. Çünkü kendimle ne kadar küs olduğumu, kendimi tanımadığımı, bazı konularda özgüvenim olmadığını keşfettim. Kendisinin bana en buyuk katkısı neleri yapabileceğimi, neleri yapamıyacağımı göstermek ve kendi kişiliğimi kendime tanıtması oldu. Kendimi gerçekten tanımadığımı fark ettim. İçimde kişiliğime uzanan bir yolculuk yaptırdı bana. Aynam oldu açıkçası sevecen ve güven veren yaklaşımı ile.. Kendimi tanıdıktan, neler yapıp neler yapamıyacağımı anladıktan ve her şeyden önemlisi kendimi olduğu gibi kabul etmemi sağladıktan sonra özgüvenim yerine geldi. Hayat çok daha kolaylaştı. İnsanlarla ilişkilerim yoluna girdi. Sorunları çözme gücüm üst seviyeye ulaştı . Hayata bakış açım pozitif oldu. Kendisinin bana yaptığı en büyük katkıların şunlar olduğunu düşünüyorum. Kendimi tanımamı sağladı. Neyi ne kadar yapabileciğimi, yapamıyacağımı gösterdi. Kişiliğimi(olumlu ve olumsuz yanları ile) görmemi sağladı. Olumsuz yanları mı kontrol altına almamı alamadığım yönleri ile barışık olmamı sağladı. Benim için Deniz Beyin önemi hayatımda büyüktür. Yeni bir sayfa açtım kısacası.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Aydın Deniz Yüce ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Aydın Deniz Yüce için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Aydın Deniz Yüce için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Aydın Deniz Yüce ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744281

Psk. Aydın Deniz Yüce nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Aydın Deniz Yüce Sağlam Grup Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Aydın Deniz Yüce hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Aydın Deniz Yüce Psikoloji uzmanıdır. Meslek seçimi, Alt Islatma- Kaka Kaçırma, Fobiler alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube